İçeriğe geç

Arnavutköy Kurye

Trafik yoğunluğu olan bir ilde hizmet vermek ve bir ilçeden başka bir ilçeye bir gönderi taşımak deneyim gerektiriyor. Biz de firma olarak sahip olduğumuz tecrübe ve profesyonel bir anlayışla kurye hizmeti veriyoruz. İstanbul’un her mahallesine teslimat yapan firmamız, Arnavutköy kurye olarak Arnavutköy’de ikamet eden ve orada iş kuran işletmelerin gönderilerini İstanbul’un her semtine titizlikle ve özenle taşır.

Son yıllarda artan bir ivme ile ilgi duyulan kurye hizmetleri, bizim gibi kaliteye önem veren firmalara olan ihtiyacı da arttırdı. Çünkü verdiğimiz kurye hizmeti ile müşterilerimize pek çok avantaj sağlıyoruz:

  • Günün her saati hizmet veriyoruz.
  • Farklı hız seçenekleri sunarak herkesin ihtiyacına göre tercih yapmasını sağlıyoruz.
  • Alıcı ile gönderici arasındaki paketin gizliliğine özen gösteriyoruz.
  • Bir gönderinin bütün güvenliğini temin ederek taşıyoruz.
  • En kestirme yolları kullanarak beklenenden daha kısa sürede teslim gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimiz bir gönderiyi yapmak için trafikte vakit kaybetmek istemiyor. Onların yerine biz hızlı ve güvenilir bir ulaşım hizmeti sağlayarak işlerini kolaylaştırıyoruz.

Kuryelerimiz Arnavutköy kurye çalışanı olarak son derece dikkatli ve özverili hizmet sunar. Müşterilerimizin adresinden aldıkları paketlerin güvenliğinden sorumlu olduklarını bilerek özenli bir taşıma gerçekleştirirler. Kuryelerimizin gerek sahada edindikleri tecrübe gerekse sürüş teknikleri konusunda aldıkları eğitim, trafikte nasıl davranmaları gerektiği konusunda profesyonel bir yaklaşım kazandırmıştır.

Kuryelerimizi seçerken niteliklerine dikkat ediyoruz. İnsanî vasıfların ön planda olduğu, hoşgörü ve iletişime dayalı diyalog kurabilecek, gün boyu trafikte kalırken sinir sistemini kontrol edebilecek kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Çünkü bizim misyonumuz müşterilerimizin yaptığımız hizmetten hoşnut olması üzerine kuruludur. O yüzden öncelikli olarak çalışanlarımızdan beklentimiz güler yüz ve iş disiplinidir.

Müşterilerimiz kimi zaman semt sakinleri olurken kimi zaman da bir işletmenin sahibi olabiliyor. Hukuk bürolarının veya bankaların teslim edilmesi gereken sözleşmelerini ve evraklarını taşırken nasıl ki özenle teslimat yapıyoruz; özel gün sürprizi yapan müşterimizin değerli ve nazik hediyesi için de aynı titizliği gösteriyoruz. Bütün müşterilerimiz nasıl ki bizim için değerli, taşıdığımız paketler de öyle değerlidir. Hepsi aynı özeni ve titizliği gerektirir.

Arnavutköy Kurye
Arnavutköy Kurye

Arnavutköy Kurye Hizmeti

Arnavutköy kurye olarak çalıştığımız sektör itibariyle hızlı ve güvenilir bir hizmet vermeyi hedef ediniyoruz. Çünkü bir kurye firmasının süratli olması ve en güvenilir şekilde gönderileri istenen adrese ulaştırması önemlidir. Müşterilerimiz gizlilik ilkesine saygı gösteren, güvenliği tam manasıyla sağlayan bir firma ile çalışmak istiyor. Biz de firmamızı tercih eden ve memnun kalan müşterilerimizin bu hoşnutluğunun devam etmesini arzu ediyor, bunun temini için çok çalışıyoruz.

Taşıdığımız paketler müşteri portföyümüze göre çeşit çeşittir. Ama hepsinin ortak paydası, güvenlik unsurlarının ve hızın sağlanması yönündedir. Biz de firma olarak bunun için çok gayret ediyoruz. Hiçbir aksamanın olmaması için her şeyi en ince ayrıntısına kadar takip ediyoruz. Ayrıca paketlerin içeriğinin kimyasal madde içermemesi ve yasa dışı herhangi bir unsur bulundurmaması gerekir. Bu hem kuryelerimiz hem de yolda giden diğer sürücülerin güvenliği için gereklidir.

Motosikletin boyutlarına uygun olmayan paketler için arabalı kurye hizmetimiz mevcuttur. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması bizim için önemlidir. Biz de hizmetlerimizi ona göre ayarlıyor, talep doğrultusunda istenilen aracı yolluyoruz.

Farklı hızlarda hizmet veren firmamız, en acil durumda adresinize 25 dakika içinde gelir, paketinizi alır hem mesafeye hem de trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 90 dakika içinde teslimatı gerçekleştirir. Müşterilerimiz kendi paketinin durumuna göre istediği hızı ve zamanı seçebilir. Esnek olarak verdiğimiz hizmet sayesinde seçim hakkı da müşterilerimizindir. Sadece gönderisini adrese iletmek isteyen biri için normal kurye hizmetimiz yeterli olacaktır.

Müşterilerimiz hizmeti alırken bireysel seçim yaptığı gibi ücreti öderken de bireysel bir hesaplamaya tabi olur. Çünkü kendi şartlarında nasıl bir hizmet aldıysa aldığı hizmet kadarının ödemesini yapar.

  • Mesafe
  • Hız
  • Boyut.

Bu üçü de ödeme için hesaplama yaparken önemli kriterlerdir. Gönderen kişinin alıcıyla arasındaki adresin ne kadar km tuttuğu, müşterimizin tercih ettiği hız seçeneği ve gönderinin boyutunun ölçülmesi sayesinde herkese özel bir ödeme belirlenmiş olur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara