İçeriğe geç

Milas Uçak Kargo

Kargo sektöründeki başarılı çalışmaları ile bilinen firmamız, farklı taşıma yöntemlerini geliştirerek müşterileri için kaliteli hizmetler yürütmektedir. İş hayatının ve hayat temposunun giderek hızlandığı günümüzde, gönderilerin de hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırılması gerekmektedir. Kargo teslimat sürelerinin uzaması şirketler ve bireysel gönderi sahipleri için dezavantaj oluşturmaktadır.

Güncel teknoloji içerisinde en hızlı teslimat, uçak ile gerçekleştirilmektedir. Bizlerde, gönderilerin özelliklerine ve müşteri taleplerine çözüm olabilecek şekilde pek çok teslimat yöntemini çalışmalarımızın arasın ekledik. Bu çalışmaların arasında en dikkat çekeni Milas Uçak Kargo seçeneğidir.

Uçak ile kargo teslimatının yapılması, gönderinin alıcıya ulaşma süresini oldukça kısaltmaktadır. Milas’tan başka bir ile ya da başka bir ilden Milas’a göndereceğiniz paketler için tercih edebileceğiniz en konforlu yöntem hava yolu ile teslimattır.

Gönderici ve alıcı arasındaki mesafe ne kadar çok olursa olsun, uçak kargo aynı gün içerisinde teslimat avantajına sahiptir. Normal araçlar ile yapılan teslimatlar, yol koşullarına bağlı olarak belirtilen sürelerden daha uzun sürmektedir. Ancak uçaklar, havada belirli güzergâhlar üzerinden gittiği için herhangi bir coğrafi zorlukla uğraşmamaktadır.

 • Profesyonel müşteri hizmetleri
 • Planlı kargo süreci
 • En uzak şehirlerarasında aynı gün teslimat imkânı
 • Kalite standartların uygun hizmetler
 • 7/24 kurye hizmeti
 • En güvenilir taşıma yöntemi.

Milas Uçak Kargo hizmetleri bireysel gönderiler ve şirketlerin kargoları için en kazançlı seçenektir. Kargo sürecini hızlandırarak işlerinizin ilerlemesine katkı sağlamaktayız. Uçak ile yapılan teslimatlardan oldukça memnun kalan müşterilerimiz, bir diğer gönderi için tekrar hava yolunu tercih etmektedir.

Çalışmalarımızın tamamında kalite standartlarına uygun hizmetler yürütmekteyiz. En güvenilir ve hızlı taşıma seçeneği olan uçak kargo imkânı sayesinde Türkiye’nin her yerine kargo gönderebilirsiniz.

Milas Uçak Kargo
Milas Uçak Kargo

Milas Uçak Kargo Hizmeti

Milas Uçak Kargo ile teslim edilecek ürünler için taşıma ücretleri, gönderi özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Mesafeler arası belirlenmiş ücret tarifeleri, paketin teslim edileceği adresin uzaklığına göre hesaplanmaktadır. Bunlara ek olarak gönderinin boyutları ve ağırlığı da fiyatları belirleyen diğer unsurlardır.

 • Gönderen ve alıcı arasındaki mesafenin uzaklığı
 • Gönderinin ağırlığı ve boyutu
 • Gönderinin aynı gün içinde teslim edilmesi

Aynı gün içinde teslim seçeneğini talep etmeniz durumunda, fiyatlarda değişiklik yaşanabilmektedir. Müşteri tarafından talep edilen ek hizmetler, kargo ücretlerine eklenmektedir.

Kargo ücretlerimizin tamamı piyasa şartlarına uygun bir şekilde oluşturulmaktadır. Müşteri mağduriyetini önlemek için yüksek fiyatlarla değil uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Uçakların paket taşıma kapasitesi, diğer araçlara göre oldukça gelişmiş durumdadır. Büyük boyutlardaki paketler, kolaylıkla taşınmaktadır. Milas Uçak Kargo ile yapılacak gönderi teslimatlarında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Büyük boyutlu paketlerin yanında küçük paketler için de kargo talebinde bulunabilirsiniz.

Uçaklar seyahat esnasında, diğer araçlar gibi sarsılma yaşamamaktadır. Bu sayede kargo paketleri de, bozulmadan havalimanına ulaştırılmaktadır.

Ağır paketler ve eşyalar için havalimanı ekipleri, özel araçlar ile taşıma gerçekleştirilmektedir. Personellerimiz ürünlerin kargo aracından, uçağa yüklenilmesine kadar tüm süreci yakından takip etmektedir.

Korunaklı ambalajlarımız, paketlerin darbe alsa bile etkilenmemesini sağlamaktadır. Kırılabilecek eşyalar hava kaplı paketlerin içerisine yerleştirilerek, kargo bölümüne iletilmektedir. Hassas taşımaya ihtiyaç duyan eşyalarınızı, güvenle kuryelerimize teslim edebilirsiniz.

Uçak ile taşınabilecek ürün seçenekleri oldukça geniştir. Uçuş esnasında, uçağa zarar verebilecek kimyasal maddeler dışında her türlü ürün taşınmaktadır.

 • Kişisel eşyalar
 • Evrak, belge, dosya
 • Büyük boyutlu eşyalar
 • Koliler
 • Gıda türleri
 • Yiyecek maddeleri
 • Endüstriyel malzemeler
 • Değerli eşyalar

Tüm paketlerinizi uçak kargo imkânı ile alıcıya iletebilirsiniz. Kabul edilen gönderilerin tamamı yüksek güvenlik önlemleri ile uçağa yerleştirilmektedir. Teslimat aşamalarının tamamı kayıt altına alınmaktadır.

Milas Uçak Kargo hizmetlerimiz için mesai saati kısıtlaması bulunmamaktadır. Çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Kargo ihtiyacı olan müşterilerimize, günün her saati çağrı merkezine ulaşabilme imkânı sunmaktayız. Gece saatlerinde, müşteri temsilcimiz ile görüşerek kurye çağırabilirsiniz. İletişim numaramızı kullanarak, ister WhatsApp üzerinde ister arama yöntemi ile müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Kuryemizin, bulunduğunuz adrese gelip paketi alması için randevu oluşturulmaktadır. Belirtilen süreler içerisinde paketler teslim alınarak, uçak seferinin yapılacağı saate göre havalimanına götürülmektedir. Paketlerinizin yola çıkmasının ardından merak ettiğiniz her an, gönderi durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara