İçeriğe geç

Dikilitaş Kurye

Dikilitaş kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman yüksek modelli ve bakımlı motorlar kullanmakta ve bu motorlar sayesinde sunduğumuz hizmetlerin memnun etme seviyelerini en üst basamaklara taşımaktayız. Bünyemizde kullandığımız yüksek modelli ve bakımlı motorlarımızın bir diğer avantajı ise müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılacağı şekilde hizmetlerin sunulmasıdır. Kurye hizmetlerinin hızlı, güvenli, korumalı ve kaliteli olarak sunulması adına motorlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Motorlarımızın tamamı yüksek manevra kabiliyetlerine sahip olmakta ve bu kabiliyetler sayesinde trafik yoğunluğu yaşanan durumlarda hızlı bir şekilde ürünlerinizin sizlere teslimleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde uzun senelerden bu yana hizmet veren kurye personellerimize motorlarımız ile ilgili detaylı ve düzenli eğitimler vermekte ve bu sayede motorlarımızda meydana gelen ufak arızaların anlık olarak tamir edilmesini sağlamaktayız. Ayrıca motorlarımızın fren, motor, lastik ve yağ gibi tüm periyodik bakımlarını zamanında ve kaliteli malzemeler ile yapmaktayız.

Bu şekilde kaliteli olarak yapılan periyodik bakımlar motor arızalanma risklerini en alt seviyelere indirmekte ve müşterilerimizin mağdur olmalarını engellemekteyiz. Motorlarımızın satın alınmaları aşamalarında yaptığımız detaylı ve uzun soluklu araştırmalardan çok büyük oranda fayda sağlamakta ve motorlarımızın kaliteli olarak satın alınmalarını sağlamak suretiyle kaliteli hizmetler ortaya koymaktayız.

Dikilitaş kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın tamamına zili çalmadan teslimat seçenekleri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin istedikleri şekilde ürünlerini teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Zili çalmadan teslimat yöntemimiz de ise siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından adreslerinize getirilmekte ve kapınızın önüne konularak zili çalmadan oradan ayrılmaktadırlar.

Kurye elemanlarımız kapınızın önüne siparişlerinizi bırakarak oradan ayrıldıkları zaman sizleri telefon ile aramak suretiyle siparişlerinizi getirdiğini haber vermekte ve bu sayede evlerinizde uyuyan veya hasta olan kişilerin rahatsız edilmemeleri sağlanmaktadır. Zili çalmadan teslimat yöntemi müşterilerimiz tarafından en sık şekilde tercih edilen teslimat yöntemleri arasında kendisine yer bulmaktadır.

Dikilitaş kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak hizmet verdiğimiz hizmet alanları arasında en çok tercih edileni yemek siparişleri olmaktadır. Yemek siparişleri müşterilerimiz tarafından çok önemli bir noktada yer almakta ve sorunsuz şekilde sunulması gerekmektedir. Yemek siparişlerinin hızlı olarak sunulması olmaz ise olmaz özellikler arasında yer almakta ve yemeklerin soğumadan teslim edilmeleri gerekmektedir.

Ayrıca sunduğumuz yemek hizmetleri esnasında kullandığımız motorlarımızın yemek taşıma bölümlerinin ısı yalıtımlı olması da yemeklerinizin soğumadan sizlere ulaştırılması konusunda en çok fayda sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Yemeklerin soğumadan siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor olması işletmemize karşı olan hizmet taleplerinin her geçen gün artış göstermesini sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Dikilitaş Kurye
Dikilitaş Kurye

Dikilitaş Kurye Hizmeti

Dikilitaş kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet bünyesinde çok fazla sayıda ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu ödeme seçenekleri sayesinde müşterilerimizin aldıkları hizmetler karşısında kendi maddi durumlarına uygun şekilde ödemelerini yapabilmeleri sağlanmaktadır. İşletme olarak yaptığımız uzun soluklu ve detaylı araştırmalar neticesinde pek çok ödeme seçeneğini ortaya çıkarmakta ve bu ödeme seçenekleri sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Bünyemizde bulunan ödeme seçenek sayılarının artırılması amacı ile müşterilerimizin her zaman düşüncelerini almaktayız. İnternet sitemiz üzerinde müşterilerimizin yaptıkları yorumlar detaylı bir şekilde incelenmekte ve bu yorumlar içerisinde bulunan ödeme yöntem düşünceleri hizmetlerimiz bünyesinde eklenmekte ve müşterilerimizin memnuniyetleri ve beğenileri kazanılmaktadır.

Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımız sizlere hizmet vermek adına adreslerinize siparişlerinizi getirdiği zaman yanlarında post cihazları da getirmekte ve bu cihazlar sayesinde kartlarınız ile ödemelerinizi yapabilmeniz sağlanmaktadır. Bünyemizde kullandığımız post cihazlarımız her zaman şarjları tam olarak kullanılmakta ve temassız ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Müşterilerimizin tüm ödemelerini saniyeler içerisinde yapabilmesi ve şifre girme işlemleri ile uğraşmamaları adına post cihazlarımız her zaman son teknolojilere sahip olmaktadır.

Kullandığımız post cihazlarımız devamlı olarak güncellenmekte ve bu güncellemeler sayesinde yapılan ödemelerin sorunsuz ve hızlı olarak yapılması sağlanmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetleri sağlanmaktadır. İşletmemiz bünyesinde çok fazla sayıda bulunan ödeme seçenekleri sayesinde müşterilerimizin işletmemizi tercih etme konusunda isteklerini artırmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara