İçeriğe geç

Express Kurye

Çağımız her işin hızla yapılmasını gerektiriyor. Müşteri talepleri bu yönde ilerliyor. Firmalar yapacakları işlerin ve alacakları hizmetlerin en hızlı şekilde ilerlemesini istiyor. Özellikle işverenler çalışacakları başka bir firmaya numunelerini ve hizmetlerini gün içinde en kısa sürede ulaştırmak istiyor. Hızlı ulaşım sistemi içinde artık en yaygın şekilde kullanılan yöntem kurye hizmetidir. Firmamız da Express kurye olarak gerek İstanbul içine gerekse İstanbul dışına en hızlı ve güvenilir hizmeti verir. Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden sağladığı pek çok avantaj vardır:

  • Zaman kendisine kalır.
  • Trafikte geçireceği zamanı başka bir işle uğraşarak geçirir.
  • İki güzergah arası harcayacağı maliyet düşer.
  • Paketi hasar görmeden teslim edilir.
  • Güvenlik üst düzey sağlanır.

Bir kişinin bireysel olarak veya firma adına bir personelin teslimatı yapması ile profesyonel hizmet veren bir kurye şirketinden istifade etmek arasında pek çok avantaj vardır. Sıraladığımız artı yönler bile firmamızla çalışmak için gerekli unsurları gözler önüne serer. İster bireysel olsun ister şirket adına bütün paketler özenle ve güvenle taşınır.

Express kurye uygulamasıyla hizmet veren firmamız, kalite standartlarına oldukça önem verir. Bu sebeple de donanıma özen gösterir. Personel seçiminde dikkatli davranır. Hizmette kalite önceliklidir. Çünkü zaten firmamızın kurulma amacı, insana hizmettir. Müşterilerimizin verdiğimiz her hizmetten memnun kalması bizim ana hedefimizdir. Bu sebeple de sahada gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ihtiyaçları gözlemler, o ihtiyaçlara göre yeni uygulama alanları açarız. Hatta bireysel olarak taşıma planı yaparak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmet unsurlarını sağlarız.

Hangi dakikada, hangi adreste, hangi boyuttaki paket için kuryemiz yola çıkacaksa bunun planlaması önceden yapılır. Müşteri hizmetlerimiz, müşterilerimizin gereksinimlerine göre ilgili birimin planlamasını kuryemize iletir ve kuryelerimiz istenen saatte, istenen adreste olur. Kaliteli ve hızlı bir hizmet için gerekli olan bütün unsurlar yerine getirilir. Hem donanım olarak hem de yazılım olarak firmamız, en iyi imkânları kullanır. Bu sayede de hizmetlerimiz aksamadan istenen kalitede ilerler. Aynı zamanda özenli personel seçimimiz sayesinde profesyonel bir şekilde iş akışımız aksamadan teslimatlarımız yapılır. Zaten müşterilerimizden aldığımız geri dönütler, hizmet unsurlarını doğru şekilde kullandığımızın bir göstergesidir.

Express Kurye
Express Kurye

Express Kurye Hizmeti

Express kurye denilince firmamız bu işi yapan diğer firmalar arasında kalitesiyle, titiz çalışanları ile dikkat çeker. Sektörde öncü olmak için bütün çalışmalarına özen gösterir. Her bir müşterinin isteği dikkate alınır , bu isteklerin yerine getirilmesi için görünmeyen pek çok detay devreye girer. Arka planda müşterilerimizin fark etmediği ama personelimizin özenle uğraştığı birçok alan vardır. Teslimatlar bu özenle uğraşılar sonucu istenen kalitede gerçekleşir.

Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklediği avantajları en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz:

  • Verdiğimiz süre içinde teslimatın yapılmasını sağlıyoruz.
  • En acil şekilde paket teslimatını yapıyoruz.
  • Kurye takip sistemi ile paketleri takip imkânı sunuyoruz.
  • Alıcı haricinde kimseye paketi teslim etmiyoruz.
  • Güvenlik koşullarına son derece özen gösteriyoruz.

Hizmetlerimizden istifade eden müşterilerimiz için motosikletle de araçla da taşıma imkânı sunuyoruz. Motosikletlerin yoğun trafikte daha hızlı ulaşım sağladığı doğrudur. Ama büyük boyutlu paketler için de araç kullanmak kaçınılmazdır. Araçlarla da hızlı teslimat yapıyoruz. Lokasyonlar arası hızlı ve güvenilir teslimat yaparak müşterilerimizin hem güvenini hem de memnuniyetini kazanıyoruz.

Express Kurye firması olarak ihtiyaç duyulan her saat hizmet veriyoruz. Haftanın 7 günü kesintisiz şekilde hizmet veren personelimiz, 24 saat boyunca çalışır. Gece veya gündüz fark etmeksizin siz de firmamızı arayıp hizmet talep edebilirsiniz. İstanbul çok yoğun bir kenttir. Gündüz çalışanı kadar gece de işyerinde hizmet veren sektör sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Sektörel ihtiyaçlar veya müşterilere ulaşması gereken evrak veya belgeler söz konusu olduğunda, saat dilimi fark etmeksizin çalışmaya devam edenler için biz de kesintisiz hizmete devam ediyoruz.

Ayrıca bireysel gönderiler de olabilmektedir. İnsan sayısı kadar ihtiyaç vardır. Bu sebeple her semte, her saatte hizmet taşıyoruz. Bu hizmetleri verirken de insanı öncelediğimiz için müşterilerimizin memnuniyetini öne çıkarıyoruz. En iyi ve en kaliteli hizmet unsurlarını sağlamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de Express Kurye olarak uygun maliyetlerle her müşterimizin taleplerini yerine getirme gayreti içinde oluyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara