İçeriğe geç

Çanakkale Kurye

Çanakkale kurye işletmesi olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini göz önünde bulundurmak suretiyle hizmetler vermekte ve bu hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin bizlerden aldıkları hizmetleri yakın çevrelerine tavsiye etmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmek adına tüm talepleri takip etmekte ve bu taleplerin yerine getirilmesini sağlamaktayız. İnternet sitemiz üzerinde ve forum sitelerinde müşterilerimizin yaptıkları yorumları detaylı bir şekilde okumakta ve tüm taleplerden haberdar olmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmek amacı ile pek çok kaliteli özelliği bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin kullanımlarını sunmaktayız. Bu özelliklerimiz arasında memnuniyet kazanmamıza en çok yardım sağlayan özellik fiyatlarımızın uygun seviyelerde bulunması ve çeşitli indirim kodları, kampanyalar ile hizmetlerimizi ortaya çıkarıyor olmamızdır.

İşletme olarak bünyemizde her zaman donanımlı, yüksek modelli, manevra kabiliyetleri yüksek ve tüm periyodik bakımları zamanında yapılan motorlar kullanmaktayız. Motorlarımız her zaman sunulan hizmetlerin hızlı ve güvenli olmalarını sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasında büyük fayda sağlamaktadır. Ayrıca işletmemiz bünyesinde motor takip cihazları, kaliteli teknolojik sistemlerimiz, çeşitli ödeme seçenekleri, çeşitli teslimat seçenekleri, kaliteli post cihazları bulunmakta ve bu etkenler sayesinde de her zaman kaliteli hizmetleri meydana çıkarmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, beğenilerini, mutluluklarını ve övgülerini kazanmaktayız. Sizlerde bu şekilde memnun kalacağınız bol özellikli hizmetler almak istiyorsanız eğer bizler ile iletişime geçebilir ve pişman olmayacağınız hizmetler alabilirsiniz.

Çanakkale kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetlerin hiçbir aşamasında en ufak bir sorunun dahi yaşanmamasını sağlamaktayız. Sorunsuz hizmet sunabilmek için bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza çok büyük sorumluluk düşmektedir. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızın işe alımlarından başlamak üzere pek çok alanda detaylı ve titiz davranışlar sergilemekteyiz. Kurye elemanlarımızın sunduğumuz hizmetin her aşaması hakkında deneyimli, yetenekli ve bilgili olmaları amacı ile pek çok eğitim almaları sağlanmakta ve bu sayede sorunsuz kurye hizmetlerinin meydana çıkmalarını sağlamaktayız. Sipariş verme aşamasında, ödeme aşamalarında, teslimat aşamalarında, ürünlerin paketlenmesi aşamasında, ürünlerin nakliyeleri aşamasında her zaman sorunsuz hizmetleri meydana çıkarmak adına düzenli ve detaylı çalışmalar yapmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak sorunsuz hizmet sunabilmek adına bünyemizde her zaman güncel ve kaliteli teknolojik sistemler ve makineler bulundurmaktayız. Teknolojik sistemlerimiz sayesinde sipariş aşamalarınız doğru ve hızlı bir şekilde güncellenmekte, tüm ürünleriniz kaliteli bir şekilde paketlenmekte, ödeme aşamaları sorunsuz şekilde hizmet vermektedir. Bu aşamaların kaliteli ve sorunsuz olarak gerçekleştiriliyor olması her zaman hizmetlerimizin parmak ile gösterilen hizmetler arasında yer almasını ve hizmet taleplerinin her geçen gün artış göstermesini sağlayan özellikler arasında kendilerine yer bulmaktadır.

Çanakkale Kurye
Çanakkale Kurye

İstanbul Çanakkale Kurye Hizmeti

Çanakkale kurye olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz önemli hizmetler arasında yemek hizmetleri de almakta ve bu hizmetlerin her zaman özenli ve titiz bir şekilde sunulması gerekmektedir. Yemek hizmetlerinin hızlı, güvenli ve sıcak olarak sunulması gerekli olan en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Bu özellikleri yerine getirebilmek adına bünyemizde her zaman motor gücü yüksek motosikletler kullanmaktayız. Ayrıca bu motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarının ısı yalıtım sistemleri ile donatılması sayesinde yemeklerinizin soğuk hava dalgalarına maruz kalmadan sıcak bir şekilde sizlere teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Ortaya çıkardığımız bu önemli yemek hizmetleri sayesinde her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini,  takdirlerini ve beğenilerini kazanmakta ve bu durumdan dolayı mutluluk duymaktayız.

Çanakkale kurye işletmesi olarak müşterilerimize kapıda ödeme yöntemini seçenek olarak sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin ister nakit olarak isterlerse de kartları ile ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Bu yöntem bünyesinde kullandığımız post cihazlarımız her zaman en kaliteli yapılara sahip olmakta ve bünyesinde temassız ödeme seçeneğini bulundurmaktadır. Temassız ödeme seçeneği sayesinde müşterilerimiz kartları ile saniyeler içerisinde ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Ayrıca bu ödeme yöntemi sayesinde müşterilerimiz siparişlerini kontrol ederek teslim alma haklarına da sahip olmaktadır. Kapıda ödeme yöntemlerimiz her zaman en deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız ile ortaya çıkarılmakta ve bu sayede en ufak bir problemin ve hatanın bile yaşanmaması sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara