İçeriğe geç

Büyükdere Kurye

Kargo çalışmaları son yıllarda, çok sık tercih edilen ve yoğun çalışma temposunun bulunduğu bir hizmet türü haline gelmiştir. İnternet kaynaklı uygulamaların yaygın kullanımı ve sanal iletişimin çok hızlı gerçekleşmesi ile birlikte günlük hayatın içerisindeki pek çok süreç, kısa sürede tamamlanmak durumunda kalmaktadır. Kargo hizmetleri sayesinde, müşteriler farklı adreslere paket gönderebilmekte ya da teslim almaktadır. Büyükdere Kurye kargo sektöründe başarılı çalışmalar yürütmektedir. Çağın gereklerine uygun teslimat yöntemleri sayesinde yenilikçi uygulamalar ile hizmet vermektedir.

Kargo çalışmalarımız oldukça geniş hizmet seçeneklerinden oluşmaktadır. Araç tiplerinden tutun teslimat adreslerine kadar her alanda detaylı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uçak kargo, arabalı kargo ve motor kargo gibi farklı teslimat türleri sayesinde, gönderi özelliklerine uygun araçlar ile hizmet vermekteyiz. En yeni teslimat yöntemi olan uçak kargo sayesinde, bulunduğunuz noktaya oldukça uzak konumdaki şehre bile aynı gün içerisinde teslimat oluşturabilirsiniz. İstanbul içerisinde hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz paketler, motorlu teslimat yöntemi sayesinde en kısa sürede alıcıya ulaştırılmaktadır. Büyükdere kurye, hizmetlerimizden yararlanarak konfor alanınızdan çıkmadan tüm süreci hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerinde kurye ekiplerimiz bulunmaktadır. Teslimat yapılmayan adres, mahalle ya da herhangi bir semt yoktur. Bu sayede nerede olduğunuz önemli olmaksızın, kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Şehir trafiği, yapılacak işler esnasında ulaşım açısından kısıtlayıcı niteliktedir. Gitmek istediğiniz noktalara ulaşmak hem maliyetli hem de zahmetli olmaktadır. Geliştirdiğimiz kurye hizmetleri sayesinde, yoğun trafik ile uğraşmanıza gerek kalmadan paket iletebilme imkânı sunuyoruz. Günlük rutin işlerinizi yaparken, ekstra çaba harcamaya gerek kalmadan kargo çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Çok büyük boyutlu paketler dışındaki gönderiler için genellikle motor ile teslimat yöntemi talep edilmektedir. Çünkü bu seçenek, diğer teslimat yöntemlerine oranla çok daha avantajlı olmaktadır. Motorlar sahip olduğu hareket kabiliyeti sebebiyle, her türlü yolda zorlanmadan ilerleyebilmektedir. Dar sokaklar, dik yokuşlar ya da ilerlemeyen araç yoğunluğu içerisinde hareket edebilme imkânları vardır.

Kuryelerimiz zamanında teslimat gerçekleştirebilmek adına hız kesmeden yoluna devam etmektedir. Sizlerde hızlı ve kaliteli bir kurye hizmeti arıyorsanız, doğru adresteniz. Çalışmalarımız sayesinde hiçbir aşama ile uğraşmaya gerek kalmadan aynı gün içerisinde teslimat gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo süreçleri esnasında, önceliğimiz paketlerin güvenliğini sağlamaktır. Bizlere emanet edilen gönderileri hasarsız bir şekilde teslim edebilmek adına tüm tedbirleri almaktayız. Kuryelerimiz kargo paketlerini, motorun taşıma bölümüne titizlikle yerleştirmektedir. Kırılabilecek ürünlerin belirtilmesi durumunda, sorunsuz teslimat için gerekli önlemler alınmaktadır. Farklı firmalarla daha önce yaşadığınız kötü tecrübeler ya da yanlış duyumlar sebebiyle endişe etmek yerine kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Büyükdere Kurye
Büyükdere Kurye

Büyükdere Kurye Hizmeti

Teslimat türlerinin ve araçların farklı olması, ücretlerin de hizmet türüne göre değişiklik göstermesine katkı sağlamaktadır. Bu sayede bütçenize uygun teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kargo bedellerimizin tamamı, piyasa standartlarına uygun ve çok daha düşük olacak şekilde belirlenmektedir. Ancak Büyükdere kurye hizmetleri için direkt bir fiyat belirtmek doğru değildir. Gönderi boyutları ve teslimat adresi gibi farklı unsurlar devreye girdiğinden, ücretler kargo talebi esnasında belirtilmektedir. Sizlerde gönderiniz için en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız, müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Paketin ağırlığı
  • Teslimat noktasının uzaklığı
  • Tercih edilen teslimat seçeneği
  • Araç tipi
  • Ek hizmetler.

Büyükdere kurye hizmetleri farklı hız ve özelliklerde teslimat seçeneklerine sahiptir. Müşteri talepleri doğrultusunda, uzman planlama ekibi tarafından belirlenen hizmet koşulları kargo süreçlerinin daha kaliteli ilerlemesini sağlamaktadır. Tek tip teslimat yerine müşteri ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sayesinde gönderileriniz için en uygun yöntemi talep edebilirsiniz.

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • VIP kurye.

Motorlarımızın üzerinde bulunan taşıma bölmesi, pek çok gönderiyi rahatlıkla taşıyabilecek kapasitededir. Bu sayede motorun dengesini bozabilecek ürünler dışında dilediğiniz paketi kuryemize teslim edebilirsiniz. Evrak ve belgeler ya da pasta çeşitleri gibi çok farklı türlerinde teslimatı yapılmaktadır. Kutlamalar için gönderilecek çiçekler, kişisel eşyalarınız, ilaç kutuları ya da yiyecek paketleri gibi ürünleri tereddüt etmeden dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz.

Hızlı teslimat avantajımız sayesinde zamandan tasarruf ederek günlük işlerinize devam edebilir ve iş yerindeki çalışmalarınıza ara vermeye gerek kalmadan tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara