İçeriğe geç

Riva Kurye

Riva kurye işletmesi olarak müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli hizmetler sunmaktayız. Kaliteli hizmet verebilmek için sunulan hizmetin her aşamasında detaylı ve özenli çalışmalar yapmak gerekmektedir. Bizler de bunun farkında olmakta ve tüm aşamalarda detaylı çalışmalar yerine getirmekte ve sunduğumuz hizmeti kaliteli hale getirmekteyiz.

Kurye hizmetlerinin kaliteli olabilmesi için hizmet veren kurye elemanlarının deneyimli ve tecrübeli olmaları, kullanılan motorların yüksek modelli ve bakımlı olmaları çok önemli noktalarda kendilerine yer bulmaktadır. Ayrıca sizlere sunduğumuz teslimat ve ödeme yöntemlerinin de kusursuz olarak sağlanabiliyor olması kaliteyi sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Riva kurye işletmesi olarak müşterilerimize düzenli aralıklar ile çeşitli indirim kodları ve kampanyalar düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin maddi açıdan rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, doğum günleri gibi özel günlere özel çeşitli indirim kodlarımız bulunmakta ve bu kodların kullanılması ile belli oranlarda indirimler yapılmaktadır.

Sizlere sunduğumuz bu indirimler ve kampanyalar muhasebe elemanlarımızın yaptıkları detaylı çalışmalar, hesaplamalar ve araştırmalar neticesinde ortaya çıkarılmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunda büyük rol oynamaktadır. İndirim ve kampanyalarımızın sayılarının yükseltilmesi adına devamlı olarak araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. İndirimlerimizin sayısının fazla olması sunulan hizmetlerimizin tercih edilme oranlarında artışa neden olmaktadır.

Kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerine kurye hizmetleri sunan işletmemiz sunduğu hizmetlerin bünyesinde pek çok teslimat seçenekleri bulundurmakta ve sizlerin tercihlerine sunmaktadır. Bünyemizde zili çalmadan teslimat, temassız teslimat, normal teslimat ve süreli teslimat seçeneklerimiz bulunmakta ve tüm bu seçenekler en kaliteli ve profesyonel şekilde yerine getirilmektedir. Bünyemizde bulunan bu teslimat seçenekleri arasından müşterilerimiz kendilerine uygun olana seçebilme şanslarına sahip olmakta ve ürün teslimatlarını o şekilde teslim alabilmektedirler. Bu teslimat özelliklerimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İşletmemiz bünyesinde yer alan teslimat özelliklerinden süreli teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Bu teslimat seçeneğinde müşterilerimiz sipariş verdikleri saatlerde değil de günün ilerleyen başka saatlerinde siparişlerinin teslim edilmelerini istemektedirler. Bizler de kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde bu saatlerden haberdar olmakta ve sizlerin mağdur olmayacağınız şekilde tam zamanında siparişlerinizi adreslerinize getirerek teslimat aşamasını sonlandırmaktayız. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren tüm elemanlarımız süreli teslimat seçeneği hakkında detaylı eğitimler almakta ve bu eğitimler sayesinde bu seçeneğin kaliteli olarak yerine getirilmelerini sağlamaktadır. İşletme olarak bünyemizde bulundurduğumuz bu süreli teslimat seçeneği sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmakta ve bu durumdan büyük mutluluk duymaktayız.

Riva Kurye
Riva Kurye

Riva Kurye Hizmeti

Riva kurye işletmesi olarak kullandığımız motosikletlerimizi her zaman en güvenli hale getirmek adına kaliteli işletmeler ile çalışmakta ve sizlere güvenli hizmetler verebilme şanslarına sahip olmaktayız. Motorlarımızın tüm bakımlarını servislerde yaptırmaktayız. Servislerde yaptırdığımız bakımlar sayesinde motosikletlerimizin güvenli şekilde hizmet verebilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca motosikletlerimizin ürün taşıma kısımları da düzenli olarak bakımlara sokulmakta ve iç ve dış yapıları güvenli hale getirilmektedir. Ürün taşıma haznelerimizin iç kısımları yumuşak zeminler, köpükler, çeşitli ambalajlar ile donatılmakta ve ürünlerinizin nakliyeleri aşamasında güvenli olarak sizlere teslim edilmelerini sağlamaktadır.

Ayrıca sipariş verdiğiniz tüm ürünlerinizi detaylı şekilde paketlemekte ve bu paketleme işlemleri sayesinde güvenli hale getirilmeleri sağlanmaktadır. Güvenli hizmetler veriyor olmak müşterilerimizi mutlu eden en önemli özellikler arasında yer almakta ve devamlı olarak işletmemizi terci etmelerini sağlamaktadır. Kurye elemanlarımızın güvenli hizmet sunma konusunda profesyonel kişilerden oluşması da işletmemizin en büyük ayrıcalıkları arasında kendilerine bulmaktadır. Teknoloji kullanımı sayesinde ürünlerinizin tam olarak listesine ulaşabilmekte ve bu listeler sayesinde ürünlerinizin teker teker kontrol edilmek suretiyle motorlarımıza yüklenmesi ve bu sayede eksiksiz ürün teslimatları gerçekleştirilmektedir. Güvenli şeklide hizmet alan müşterilerimiz her zaman bizlere olumlu dönüşler sağlamakta ve bizleri mutlu etmektedirler. Sizle de kurye hizmetlerini güvenli şekilde almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve memnun kalacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara