İçeriğe geç

Boyacıköy Kurye

Boyacıköy kurye işletmesi olarak her zaman bünyemizde fazla sayıda iletişim kanalı bulundurmakta ve bu iletişim kanalları sayesinde müşterilerimizin bizler ile devamlı iletişim kurabilmeleri ve her türlü ihtiyaçlarını giderebilmeleri sağlanmaktadır. Müşterilerimiz iletişim kanallarından bizlere ulaşmak suretiyle sipariş iptalleri, ürün eklemeleri ve çıkarmaları, adres değişiklikleri, kurye elemanlarımıza notlar ve yol tarifleri gibi pek çok alanda kaliteli hizmetler alabilmektedirler. İletişim kanallarımız sayesinde müşterilerimiz pek çok ihtiyaçlarını oturdukları yerden temin edebilmekte ve bu durumdan dolayı büyük memnuniyetler duymaktadırlar. Bizlerde müşterilerimizin rahat bir şekilde ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayabilmeleri adına pek çok iletişim yöntemlerini bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin kullanımlarına sunmaktayız.

İşletmemiz bünyesinde WhatsApp canlı destek hattı, internet sitemiz üzerinde bulunan canlı yardım hattı, her operatöre ait iletişim numaralarımız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden mesajlar ile ulaşabileceğiniz şekilde pek çok iletişim kanallarını bünyemizde bulundurmaktayız. İletişim kanallarımızın başında her zaman gerçek kişiler bulundurmakta ve bu sayede mağdur olmadan tüm ihtiyaçlarınızın ve taleplerinizin karşılanmalarını sağlamaktayız. İletişim kanallarımızın başında santral ve sekreter elemanlarımız bulunmakta ve bu elemanlarımızın bilgili yapıları sayesinde her zaman hızlı ve doğru bilgiler sizlere aktarılmakta ve işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Santral ve sekreter elemanlarımıza verdiğimiz her aşama hakkında ki bilgiler sayesinde tüm işlemleriniz kaliteli bir şekilde meydana getirmekte ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır. İletişim kanallarımızdan aldığınız hizmetler sona erdiği zaman sizlere çeşitli anketler sunmakta ve bu sayede düşünceleriniz öğrenilmektedir.

Boyacıköy kurye işletmesi olarak günümüz şartlarına ayak uydurmak adına teknoloji kullanımlarına çok büyük özen göstermekteyiz. Teknoloji artık her işletme ve her hizmet bünyesinde olması gereken en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Bizde bu durumları göz önünde bulundurmak suretiyle bünyemizin her aşamasında teknolojiden büyük fayda sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerin kazanılmasını sağlayacak nitelikte hizmetler meydana çıkarmaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik cihazlarımız ve sistemlerimiz düzenli olarak güncellenmekte ve bu güncellemeler sayesinde sunduğumuz hizmetlerin çok daha kaliteli şekilde sunulmaları sağlanmaktadır.

Teknoloji kullanımlarımızın fazla olmasından dolayı pek çok fayda elde etmekteyiz. Ettiğimiz faydalar arasında hızlı hizmetler sunma, güvenilir hizmetler sunma, ödeme seçeneklerinin fazla olması gibi pek çok konu bulunmaktadır. Verdiğiniz siparişlerinizin bizlere anlık olarak ulaşması adına kullandığımız teknolojik sistemlerimiz önemli bir noktada yer almaktadır. Ayrıca kullanılan navigasyon sistemlerinin güncel olması da sunulan hizmetlerin hızını artıran etkenler arasında yer almaktadır. Güvenli hizmet sunma aşamasına geldiğimiz zaman bünyemizde kullanılan paketleme cihazları sayesinde de tüm ürünlerinizi her türlü darbeye karşı koruma altına almaktayız. Tüm bu aşamalarda kullanılan teknolojik cihazlarımız ve sistemlerimiz işletmemiz bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Boyacıköy Kurye
Boyacıköy Kurye

Boyacıköy Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe uzun senelerden bu yana hizmet veren işletme olarak müşterilerimize sunduğumuz en önemli hizmetler arasında çiçek teslimatları yer almaktadır. Çiçek teslimatları en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almakta ve insanların sevdiklerini mutlu edebilmelerini adına kaliteli olarak sunulmaktadır.

Boyacıköy kurye bünyesinde kullandığımız tüm motosikletlerimizin çiçek taşıma hazneleri kaliteli yapılara sahip olmakta ve çiçeklerinizin yapılarının bozulmamışını sağlayarak sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmamıza yardım etmektedir. Ayrıca sipariş verdiğiniz çiçek ürünleriniz sipariş verme aşamasında talep ettiğiniz teslimat saatlerinde teslim edilmekte ve en ufak bir mağduriyet yaşamamanız sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımız çiçek teslimat hizmetleri konusunda profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Boyacıköy kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize pek çok teslimat seçeneği ile hizmetler sunmakta ve bu sayede kendi uygunluk durumlarınıza göre hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan teslimat seçenekleri arasında süreli (randevulu) teslimat seçeneği bulunmaktadır. Sipariş verme aşamasında günün ilerleyen her saatini seçebilir ve sistemlerimizden randevu oluşturabilirsiniz.

Sistemlerimiz üzerinden oluşturacağınız teslimat saatlerine her zaman sadık kalmak kaydıyla siparişlerinizi sizlere teslim etmekteyiz. Bu teslimat yöntemi müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmekte ve müşterilerimizin sipariş vermeyi unutmalarını engellemektedir. Evlerine gün içerisinde misafir gelecek olan müşterilerimiz, işyerlerinden evlerine belli saatlerde gelecek olan müşterilerimiz genellikle bu yöntemi kullanmakta ve mağdur olmamaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara