İçeriğe geç

Kısıklı Kurye

Kısıklı kurye isimli işletme olarak müşterilerimize uzun senelerden bu yana kaliteli hizmetler sunmakta ve bu kaliteli hizmetler sayesinde siz değerli müşterilerimizin her ortamda bizleri övmenizi ve yakın çevrenize tavsiye etmenizi sağlamaktayız. İşletme olarak kaliteli hizmetler sunuyor olmamız da ki en büyük amaç siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır. Ayrıca işletmemizin kaliteli hizmetler sunabilmesi için profesyonel ve deneyimli elemanlar ile çalışması, yüksek modelli ve manevra kabiliyetlerine sahip motorları kullanması ve teknolojik sistemlerinin güncel olarak kullanılması gibi pek çok özelliğe sahip olması gerekmektedir. Bu özelliklere sahip bir şekilde sunulan kurye hizmetlerinin tamamı her zaman parmak ile gösterilen hizmetler arasında yer almakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Ayrıca işletme olarak uzun senelerden bu yana hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde yüksek seviyelerde deneyim ve tecrübe sahibi olmaktayız. Bu deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde de her zaman müşterilerimizin beklentilerinin karşılanacağı şekilde hizmetleri ortaya koymaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin müşterilerimizin beklentileri karşılıyor olması en büyük amaçlarımız arasında yer almaktadır. Ayrıca işletmemiz bünyesinde çeşitli ödeme ve teslimat seçenekleri bulunmakta ve bu seçeneklerinde kaliteli hizmetler konusunda büyük rolleri bulunmaktadır. Sunulan kurye hizmetinin çok daha yüksek seviyelerde kaliteli olmaları için bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın detaylı eğitimler almasını, teknolojik sistemlerimizin güncellenmesini ve kullanılan motorlarımızın tüm bakımlarının yapılmalarını sağlamaktayız.

Kısıklı kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize aldığınız kurye hizmetleri karşısında pek çok ödeme seçenekleri sunmakta ve bu seçenekler sayesinde maddi durumlarınıza en uygun olan yöntemi seçebilmenizi sağlamaktayız. Ödeme yöntemlerimizin fazla sayıda olması her zaman müşterilerimizin fazla şekilde hoşlarına gitmekte ve maddi imkânlarına uygun olarak rahatlık ile ödeme yapabilmelerini sağlamaktadır. Müşterilerimiz isterlerse kapıda nakit olarak, isterler ise IBAN ve hesap numaralarımıza EFT ve FAST olarak, ister post cihazlarını kullanarak ve isterlerse internet üzerinden sipariş verme aşamasında kredi ve bankomat kartlarıyla ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Bu şekilde fazla sayıda ortaya konulan ödeme seçenekleri sayesinde her zaman müşterilerimizden olumlu dönüşler almaktayız.

Ödeme seçeneklerimizin belirlenmesi ve kullanıma açılması aşamasında müşterilerimizin yaptıkları yorumlar, taleplerinden ve günümüz teknolojik gelişmelerinden büyük oranda fayda sağlamakta ve en etkili yöntemlerin ortaya konulmalarını sağlamaktayız. İnsanların günlük maddi durumları her zaman farklılık gösterebilmektedir. Gün olur üzerinizde nakit para olmayabilir, gün olur kredi ve bankomat kartlarınız da para olmayabilir. Bunlar gibi her türlü durumlara göre ödeme yöntemlerimiz bulunmakta ve müşterilerimizin en ufak bir sıkıntıya dahi girmeden sipariş verebilmeleri ve o siparişleri en kola şekilde teslim alabilmeleri sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan ve kullanıma sunulan tüm ödeme seçenekleri düzenli olarak güncellenmekte ve çok daha başarılı işlemlerin yapılmaları sağlanmaktadır.

Kısıklı Kurye
Kısıklı Kurye

Kısıklı Kurye Hizmeti

Kısıklı kurye olarak ortaya koyduğumuz teslimat seçenekleri arasında süreli (randevulu) teslimat seçeneği bulunmakta ve bu teslimat seçeneği sayesinde müşterilerimizin günün her saatinde siparişlerinin teslim edilebilmesini isteme hakkına sahip olmalarını sağlamaktayız. Süreli (randevulu) kurye hizmetleri her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız tarafından yerine getirilmekte ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Süreli teslimat yöntemleri hakkında devamlı ve detaylı olarak eğitimler düzenlemekte ve bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımızın sorunsuz şekilde teslimat aşamalarını yerine getirebilmelerini sağlamaktayız. Sorunsuz şekilde gerçekleştirilen süreli teslimat seçenekleri her zaman müşterilerimizin mutluluklarının kazanılmasını ve mağdur olmamalarını sağlamaktadır.

Kısıklı kurye işletmesi olarak müşterilerimize yemek sipariş teslimat hizmetleri de sunmaktayız. Yemek hizmetleri kurye sektöründe en önemli noktada bulunan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanların kurye sektörünü en fazla yemek siparişleri için kullanmakta ve bu kullanım aşamasında üstün kalite beklemektedir. Yemeklerin soğumadan sıcak bir şekilde teslim edilmesi olamazsa olmaz özellikler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz yemek siparişlerinin soğumaması adına motorlarımızın yemek taşıma haznelerinin ısı yalıtım yaptırılmalarını sağlamakta ve bu sayede yemeklerin soğuk hava dalgalarından etkilenmemelerini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan ısı yalıtım özelliği sayesinde her zaman en kaliteli şekilde yemek hizmetleri sunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma noktasında önemli adım atmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara