İçeriğe geç

Çırpıcı Kurye

Çırpıcı kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kaliteli, deneyimli ve profesyonel bir hizmet sunmakta ve sunduğumuz bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlar, çeşitli ödeme seçenekleri, teslimat seçenekleri sunmakta ve bu özellikler sayesinde müşterilerimizin gönüllerince ve günlük durumlarına göre hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren profesyonel elemanlarımıza, yüksek modelli motorlarımıza, teknolojik sistemlerimize, navigasyon sistemlerimize çok büyük özen göstermekte ve bu özen sayesinde sunulan hizmetin kaliteli olmasını sağlamaktayız.

İşletme olarak müşterilerimizin bizler ile kaliteli ve kesintisiz bir iletişim kurabilmesi adına pek çok iletişim kanalı bulundurmakta ve bu kanallar sayesinde müşterilerimizin iletişim kurabilmesi sağlanmaktadır.

Çırpıcı kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren elemanlarımıza çok büyük özen göstermekte ve bu sayede elemanlarımızın profesyonel şekilde hizmet sunmalarını sağlamaktayız.

Bünyemizde bulunan elemanlarımızın tamamına düzenli aralıklar ile sunulan hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımızın sunduğumuz kurye hizmetini tamamen bilinçli bir şekilde sunmaları sağlanmaktadır.

Kurye elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli, bilgili ve profesyonel kişilerden oluşuyor olması sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanızı ve çevrenizdeki insanlara tavsiye etmenizi sağlamaktadır.  Kurye elemanlarımıza detaylı olarak verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde güvenli şekilde kurye hizmeti almanız sağlanmaktadır.

Çırpıcı Kurye
Çırpıcı Kurye

Çırpıcı Kurye Hizmeti

Çırpıcı kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak uzun yıllardan bu yana sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde yüksek modelli ve periyodik bakımları zamanında yapılmış motorlar kullanmaktayız. Kullandığımız bu motorlar sayesinde sunulan hizmetin kalitesi en üst basamaklarda yer almaktadır.

İşletme olarak bünyemizde özel olarak seçtiğimiz ekiplerimizin yaptıkları araştırmalar ışığında temin edeceğimiz motorların her zaman motor gücü yüksek olan, manevra kabiliyeti fazla olan ve ürün taşıma kısımları geniş olan motorları tercih etmekteyiz.

Motorlara verdiğimiz bu özen sayesinde sunulan kurye hizmetinin hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde sunulması sağlanmaktadır. Ayrıca bu motorlarda bulunan navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize ürünlerinizin nakliyesi aşamasında kullanılacak güzergâhların doğru ve güvenilir olanları tercih edilmektedir.

Temin ettiğimiz bu kaliteli motorların manevra kabiliyetlerinin yüksek olmasından dolayı günümüzün en büyük sorunları arasında yer alan trafik sorununu otomobillere göre çok daha kısa sürede çözmekte ve vermiş olduğunuz siparişleri zamanında sizlere teslim etmekteyiz.

Kullanılan bu motosikletlerin güvenli bir yapıya sahip olması da en önemli konular arasında yer almakta ve sunulan hizmetin güvenli bir şekilde sunulmasını ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlayan etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır.

Sizler de bu şekilde kaliteli, hızlı, güvenli bir hizmet alabilmek istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve memnun kalacağınız şekilde hizmet alabilirsiniz.

Çırpıcı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile kaliteli ve kesintisiz iletişim kurabilmeleri konusunda çok büyük önem vermekteyiz. Bu önem dâhilinde pek çok iletişim kanalını bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimize sunmaktayız.

İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman canlı destek hattını görebilirsiniz. Bu canlı destek hattı üzerinden bizlere ulaşmak istediğiniz de hiç sıra beklemeden anlık olarak cevap alabilirsiniz. Bilgisayar başında hizmet veren elemanlarımızın sayılarının fazla olması sizlerin beklemeden internet üzerinden destek alabilmenizi sağlamaktadır.

Ayrıca bir iletişim kanalı olan WhatsApp destek hattımız da anlık olarak iletişim kurabilmenizi sağlamaktadır. İnternet sitemiz de yer alan WhatsApp canlı destek numaralarımıza mesaj attığınız zaman hizmet veren elemanlarımızın sayılarının fazla olmasından dolayı anlık olarak cevap verilmekte ve sorunlarınız ile talepleriniz karşılanmaktadır.

Ayrıca bünyemizde bulunan santral elemanları ve sekreter elemanlarının sayılarının fazla olması da sunulan iletişim hizmetinin kaliteli ve kesintisiz olmasını sağlamaktadır.

Bizlere arayacak sorunlarınızı ve taleplerinizi ilettiğiniz zaman elemanlarımız sizlere detaylı bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde vermektedirler. Santral elemanlarımızın eksiksiz ve doğru bilgiler verebilmesi için düzenli aralıklar ile eğitim almaları sağlanmaktadır. Sizler de kaliteli ve kesintisiz bir iletişim kurabilecek işletmeden hizmet almak istiyorsanız eğer bizleri mutlaka aramalı ve memnun kalacağınız şekilde hizmet almalısınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara