İçeriğe geç

Nuruosmaniye Kurye

İstanbul en kalabalık ve yoğun nüfuslu illerimizden birisidir. Yoğun göç alan şehrin kişilere sunduğu fırsatlar ilgi çekicidir. İş imkanlarının fazla olması, eğitim, sağlık gibi alanlar bu avantajların başında geliyor. Avantajlarının yanında çok fazla dezavantajlarının da olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Gürültü, hava ve çevre kirliliği, fazla trafik ve kalabalıktan hep bir yerlere yetişememe sorunları gibi bir sürü olumsuz durumları da vardır. Fazla nüfus ve farklı sektörlerin olması da çeşitli ihtiyaçları da ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaçların sağlanması için de yeni hizmet sektörü oluşmaya başlamıştır. Alım-satım olaylarında kişiye nasıl ulaştırılacağı, kurumlar arası evrak ve belgelerin nasıl gönderileceği konusu dağıtım sektörünü oluşturmaya başlamıştır. Dağıtım sektörünün en başını tabi ki kurye hizmetleri almaya başladı.

Bizler de Acil Moto Kurye olarak Nuruosmaniye kurye hizmetini firma bünyemize eklemeye karar verdik. Nuruosmaniye İstanbul ilimizin Fatih ilçesine bağlı bir semttir. Dini ve tarihi bir öneme sahip semt yoğun nüfuslu yerler arasındadır. Herkes kurye hizmetimizden yararlanabilsin diye her bir bölgeye yetişmeye çalışıyoruz.

Kurye hizmet sektörü ortaya çıktığı andan itibaren değişim göstermeye başlamıştır. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen bu alanda farklı taşıma araçları kullanılmaya başlanmıştır. Araçlardan uçaklara kadar çeşitli teknolojik araçlar hizmet ağına eklenmiştir. Uçaklar şehirlerarası tercih edilirken araçlar ise daha çok şehir içi teslimatlarda kullanılmaya başlanmıştır. Araçlar dağıtıcı firma için avantaj iken bireyler veya kurumlar için dezavantaj olabiliyor. Tek seferde birden fazla gönderi taşınırken gönderilerinizin maalesef ki hasar görme durumu olabiliyor. Siz teslimat beklerken gönderiniz teslimi gün içinde yetişmeyip sonraki güne de sarkabiliyor.

Nuruosmaniye kurye hizmeti olarak böyle sorunları ortadan kaldırmak için motorlu kuryelerimiz sizlerin hizmetinde olacaklardır. Gönderinizin türü ne olursa olsun, bazı zararlı ve yasaklı maddeler hariç, bizlere güvenle teslim edebilirsiniz. Yapısı gereği diğer araçlara göre daha küçük olduğundan taşıma kapasitesi de belirli bir ağırlığı ve miktarı geçmiyor. Gönderilerinizin hasar veya zarar görme durumu da olmuyor. Yetişmesi gereken saat ve günde gönderileriniz geç kalmadan teslim edilecektir.

Nuruosmaniye Kurye
Nuruosmaniye Kurye

Nuruosmaniye Kurye Hizmeti

Öncelikli hedefimiz kaliteli hizmet vermeyi bir amaç haline getirmek oluyor. Kaliteli çalışma arkadaşlarımızla en küçük bir sorunu bile anında büyütmeden ve sizleri mağdur etmeden çözüyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı alanında tecrübeli ve donanımlı kişilerden seçmeye özen gösteriyoruz. Özellikle moto kurye çalışanlarımızı ehliyetli ve kurallara uyan kişiler arasından seçiyoruz. Hem kendi hem de çevredeki diğer kişileri riske atmamak adına kurallara uyan ve çevresine saygı gösteren kişiler olması önceliğimizdir. Ekip arkadaşlarımızın hepsi stres anında bile sakin kalıp problem çözme yeteneği olan, işini güler yüzlü yapan kişilerden oluşmaktadır.

Yine kullanılan araç ve malzemelerin hepsi dayanıklı ve son teknolojik ürünlerden oluşmaktadır. Düzenli olarak bakım ve kontrolleri yapılarak hizmet aksaklığının önüne geçilmektedir. Çünkü ekip veya motorlardaki en küçük bir olumsuz durum sizlerin hizmet sürecinin aksamasına, maddi ve manevi zarara uğramanıza sebep olacaktır. Bu olumsuz durumun önüne geçmek için kaliteli ekip arkadaşlarımız ve araçlarımızla sizler için kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak istiyoruz.

7/24 bizleri gönderileriniz için arayabilirsiniz. Bizleri aradığınız an hizmet süreciniz başlamış olup, Nuruosmaniye kurye arkadaşlarımız gönderilerinizi teslim almak için yola çıkmış olacaktır. Sizlerden alınan gönderileriniz gizlilik dahilinde alıcı adrese sizin teslim edilmesini istediğiniz

saatte ulaştırılacaktır. Hareket sürecini takip ettiğiniz hizmetimizde adrese teslim edildiğini görecek ve firma tarafından bilgilendirici mesaj alacaksınız.

Firmamız sizler için en uygun fiyatı belirlemeye çalışıyor. Gönderilerinin boyutu, mesafesi, ağırlığı göz önüne alınarak sizlere en uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Bütçe dostu firmamız hizmetimizden herkesin yararlanabilmesi için fiyatları olabildiğince uygun tutmaya çalışıyor. Kurye sektöründe bölgede en uygun fiyat ve kaliteli hizmetimizle alanında herkese örnek olup öncü firma olmak istiyoruz. Yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizler için en doğru ve teknolojik malzeme ve araç kullanmaya dikkat ediyor. Sizlerin maddi ve manevi desteğiyle daha da büyüyerek her yeri kurye ağımıza eklemek istiyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini bir kere denedikten sonra sizlerde farkına varacaksınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara