İçeriğe geç

Tepeköy Kurye

Büyük şehirlerde yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi trafik yoğunluğudur. Özellikle mesai saatleri içerisinde araçların oluşturduğu uzun kuyruklar, hareket etmeyi neredeyse imkânız hale getirmektedir. Bu sebeple günlük işlerde aksama ve gecikme yaşanmaktadır.

Sizlerde iş hayatınızda vakit kaybetmek istemiyorsanız, Tepeköy kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ekiplerimiz bulunduğunuz noktaya gelerek, evrakları sizlerden teslim almaktadır. Gönderi ve evrakları bize ulaştırmak için herhangi bir yere gitmenize gerek kalmaması, zaman tasarrufu açısından kazanç sağlamaktadır. Üstelik göndermek istediğiniz paketler için mola sırasında ya da günlük işlerinizi yaparken, kolay bir şekilde kurye talebinde bulunabilirsiniz.

İnternet sitemizde, bizlere ulaşmanız için gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır. Kurye çağırma butonuna tıklayarak, iletişim numaramıza ya da whatsapp hesabımıza erişebilirsiniz.

Başarılı bir şekilde yürüttüğümüz kurye hizmetleri hem şirket çalışanları hem de bireysel müşteriler tarafından yoğun talep görmektedir. Kurye çalışmaları sayesinde yollarda vakit kaybetmek yerine günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Şirketler arasında iletilmesi gereken dosyalar için, kurye hizmetleri oldukça kazanç sağlamaktadır.

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • VIP kurye.

Teslimat aşamasında pek çok farklı araç türü ile hizmet veriyoruz. Uçak kargo, arabalı kargo ve motorlu kargo gibi gelişmiş yöntemlerimiz bulunmaktadır. İstanbul içerisinde kurye hizmetlerinden yararlanabileceğiniz gibi bulunduğunuz adresten Türkiye’nin her noktasına paket gönderebilirsiniz. Gönderilerinizin boyutuna ve teslimatın yapılacağı adrese uygun olabilecek, her türlü araç tipinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul içerisinde uzak ve yakın fark etmeksizin, paketlerinizi en hızlı iletebileceğiniz yöntem motorlu kargodur. Kilitlenmiş trafik içerisinde, durmadan ilerleyebilme özelliği bulunmaktadır. Küçük gövde yapısı sayesinde daha az yer kaplamaktadır. Bu sayede ara sokaklar, dar mahalleler ya da yoğunluğun bulunduğu noktalarda çok daha kolay hareket etmektedir.

Sürücülerimizin tamamı profesyonel eğitimlerden geçmektedir. Belge almaya hak kazanan adaylar ile çalışmaktayız.

Teslimat yöntemi ne olursa olsun, paketlerin güvenliğini sağlamak önceliklerimizin arasında yer almaktadır. Motorlarımızın taşıma bölümü, paketlerin hasar görmemesi için özel olarak üretilmektedir. Kırılmasından endişe ettiğiniz ya da dökülmesinde korktuğunuz gönderiler için bizleri tercih edebilirsiniz. Kuryelerimiz, yolculuk esnasında paketlerin sarsılmamasına özen göstermektedir.

Tepeköy Kurye
Tepeköy Kurye

Tepeköy Kurye Hizmeti

Tepeköy Kurye talebinde bulunmak isteyen müşterilerimiz tarafından, teslimat sürecinin nasıl gerçekleştirildiği merak edilmektedir. Tepeköy kurye hizmetlerinden yararlanmak için bizlere ulaştığınızda, gönderi detaylarını öğrenerek sizlere en uygun yöntemi belirliyoruz.

Paketi sizlerden teslim alacak kuryemiz için randevu saati oluşturuyoruz. Kuryemiz, çağrı talebini aldığı anda derhal yola çıkmaktadır. Belirtilen saat aralıklarında, gönderi ve evrakları teslim almaktayız.

Sizlere verilen teslimat kodu ile gönderilerinizin nerede olduğunu ve diğer detayları öğrenebilirsiniz. Teslimat tamamlandıktan sonra, müşterilerimize sürecin tamamlandığına dair bilgilendirme yapmaktayız.

Teslimat sürecimiz oldukça kolay ve sistematik bir şekilde ilerlemektedir. Sürecin tüm takibi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Motorlarımız ile pek çok farklı ürünü taşımaktayız. Elbette her ürünün farklı özellikleri bulunmaktadır. Dökülebilecek sıvı gıdalar, hassas yapıdaki kişisel eşyalar ya da proje çalışmaları gibi özen gösterilmesi gereken paketler için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızda bulunan taşıma bölmeleri için özel kaplamalar kullanmaktayız.

Pek çok kişi, kargo firmalarının özensiz tutumu sebebiyle teslimat sürecinden tereddüt etmektedir. Ancak yaşadığınız olumsuz deneyimleri bir kenara bırakarak, kaliteli hizmetlerimiz ile konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Gönderilerinizi sizlerden teslim aldığımız gibi hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Tepeköy kurye çalışmalarını tercih ederek, gelişmiş imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  • İlaç kutuları
  • Evrak, belge
  • Ayakkabı, çanta
  • Pasta
  • Gıda çeşitleri
  • Kırtasiye ürünleri…

Gönderilerini farklı adreslere ulaştırmak isteyen müşterilerimiz için en çok merak edilen hususlardan bir tanesi de kurye ücretleridir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız nedeniyle hizmet bedellerimiz piyasa koşullarının oldukça altındadır.

Kargo süreçleri için net bir ücret söylemek mümkün değildir. Ücretler gönderi özelliklerine bağlı olarak şekillenmektedir. Alıcı adresinin uzaklığı ve paketin boyutu belirleyici maddeler arasında yer almaktadır.

Ek hizmetler, araç tipi gibi her teslimat sürecinde farklılık gösteren unsurlar ücretlerin değişiklik göstermesine neden olmaktadır.

En doğru bilgi ve güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler esnasında, fiyat bilgisine dair merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara