İçeriğe geç

Sahrayıcedit Kurye

Sahrayıcedit kurye isimli işletme olarak sunduğumuz kurye hizmetlerini her zaman güvenli şekilde yerine getirmekte ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin sorunsuz ve hasarsız şekilde kurye hizmetleri almaları sağlanmaktadır. İşletme olarak sipariş verdiğiniz ürünlerin tamamının kaliteli bir şekilde paketlenmelerini sağlamakta ve bu paketlemeler sayesinde ürünlerinizin hasar almadan sizlere ulaştırılmaları sağlanmaktadır. Ayrıca bünyemizde uzun senelerden beri hizmet veren kurye elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmaları güvenli kurye hizmetleri sunma aşamasında her zaman en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak kurye hizmeti almak suretiyle sipariş verdiğiniz ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilmesi adına motorlarımızın ürün taşıma kısımlarını her zaman en güvenli hale getirmekteyiz. Motorlarımızın ürün taşıma kısımlarını güvenli hale getirmek adına pek çok çalışma yapmakta ve bünyemizde belli özellikler bulundurmaktayız. Motorlarımızın yapılandırılması adına çeşitli ambalajlar kullanmakta ve bu ambalajlar sayesinde ürünlerinizin her türlü darbelere karşı korunaklı olmalarını sağlamaktayız. Bu özellikler ile korunaklı hale gelen ürünler her zaman hasarsız olarak sizlere teslim edilmekte ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktayız. Ayrıca güvenli hizmetler sunabilmek adına işletme olarak detaylı çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalar sayesinde bünyemizde bulunan özelliklerin yapılandırılmalarını sağlamaktayız.

Sahrayıcedit kurye işletmesi olarak sizlere pek çok teslimat seçenekleri sunmakta ve bu seçenekler arasında zili çalmadan teslimat seçeneğine de yer vermekteyiz. Zili çalmadan teslimat seçeneği genellikle yeni doğum yapan veya küçük bebekleri olan anneler tarafından tercih edilmekte ve çocuklarının uyanmamasını sağlayacak şekilde siparişlerini teslim almaktadırlar.

Zili çalmadan teslimat seçeneğini yerine getirmek kaydıyla siparişleri teslim eden kurye elemanlarımız bu teslimat seçeneğinin tüm gerekliliklerini yerine getirmekte ve sorunsuz şekilde teslimatın sağlanmasını sağlamaktadır. İşletme olarak bünyemizde hizmet veren tüm kurye personellerimize zili çalmadan teslimat seçeneği ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetlerin sorunsuz şekilde sunulmalarını sağlamaktayız.

Sahrayıcedit Kurye
Sahrayıcedit Kurye

Sahrayıcedit Kurye Hizmeti

Sahrayıcedit Kurye sektöründe müşterilerini memnun edecek seviyede hizmetler sunan bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz pek çok ödeme yöntemi içerisinde kapıda ödeme yöntemlerini de bulundurmaktayız. Kapıda ödeme yöntemi müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmekte ve bu sayede müşterilerimizin hem nakit hem de kartları ile ödeme yapabilmeleri sağlanmaktadır.

Kapıda ödeme yöntemi bünyesinde hizmet veren kurye personellerimizin tamamı yanlarında ve motorlarında post cihazları bulundurmakta ve en ufak bir sorun yaşamadan ödemelerinizi yapabilmeniz sağlanmaktadır. Kullandığımız yeni model post cihazlarımız bünyesinde temassız ödeme seçeneğini bulundurmakta ve şifre girmeden siparişlerinizi kolay bir şekilde teslim alabilme ve ödemelerinizi yapabilmenizi sağlamaktayız. Tüm bu özellikleri müşterilerimizin memnuniyetleri için bünyemizde bulundurmaktayız.

Sahrayıcedit kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize pek çok alanda kaliteli, profesyonel, deneyimli ve sorunsuz kurye hizmetleri sunmaktayız. Pek çok alanda kurye hizmetleri sunuyor olmamız müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve işletmemize karşı olan taleplerin artırması sağlanmaktadır. İşletme olarak her türlü kurye hizmetini hızlı, güvenli ve sorunsuz şekilde yerine getirebilecek tüm özelliklere sahip olmaktayız. Günümüzün yoğun trafik problemlerinde çoğu zaman acil olarak evraklar kurumlara yetiştirilememekte ve çok fazla mağduriyetler yaşanmaktadır. Normal araçların yoğun trafiklerde ilerleyebilmeleri çok zor olmaktadır. Bizlerde işletme olarak kullandığımız hızlı ve manevra kabiliyetleri fazla olan motorlarımız sayesinde tüm evraklarınızı tam zamanında olacak şekilde resmi kurumlara teslim etmekte ve mağdur olmamanızı sağlamaktayız.

İşletme olarak evrakların resmi kurumlara teslim edilmesi hizmetleri esnasında her zaman kaliteli ve yüksek modelli motorlar ve motor kullanım yetenekleri en üst basamaklarda bulunan kurye elemanları ile çalışmaktayız. Bünyemiz de hizmet veren kurye elemanlarımıza düzenli olarak evrak teslim hizmetleri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve verdiğimiz bu eğitimler sayesinde sunulan tüm hizmetlerin sorunsuz şekilde sunulmalarını sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız motosikletlerimizin evrak taşıma kısımlarının kaliteli ve korunaklı bir yapa sahip olması evrakların en ufak bir zarar bile görmemesini sağlamaktadır. Yağışlı havalarda motorlarımızın evrak taşıma kısımlarının su geçirmeyen yapısı sayesinde evraklarınızın ıslanmadan ve zarar görmeden teslim edilmeleri sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara