İçeriğe geç

Yurt İçi Uçak Kargo

Yurt içi uçak kargo işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman paketlerinizin güvenliğini sağlayacak nitelikte hizmetler sunmaktayız. Bizlere teslim ettiğiniz paketleriniz her zaman en güvenilir şekilde paketlenmekte ve hasarsız bir şekilde adreslerine ulaştırılmaktadır. Bizlere emanet ettiğiniz ürünler teknolojik paketleme cihazlarımız, deneyimli ve profesyonel kargo elemanlarımız tarafından kaliteli ambalajlarımız ile paketlenmekte ve son derece güvenli seviyelere getirilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak bizlere verdiğiniz paketlerinizin kaybolmaması adına özel barkot sistemleri bulundurmakta ve bu sayede her paketin özel numara almasını sağlamaktayız. Bu barkot numaralarını sizler ile paylaşmakta ve internet sitemiz üzerinden siparişlerinizi takip edebilmeniz sağlanmaktadır.

Bizlere teslim ettiğiniz ürünleriniz öncelikle sağlam bir paketleme aşamasından geçirilmekte daha sonra barkot numaralandırma işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler sonrasında kargo elemanlarımız tarafından kendi araçlarımıza yüklenmektedir. Kullandığımız kargo araçlarımız her zaman son derece güvenli yapıda bulunmakta ve tüm paketlerin hasar görmesini engellemektedir. Güvenli yapıda bulunan araçlarımıza yüklenen paketleriniz deneyimli ve tecrübeli şoför elemanlarımız ile havalimanlarına götürülmektedir. Havalimanlarında kargolarınız dikkatli ve özenli bir şekilde uçaklara yerleştirilmektedir. Bu işlemler esnasında her zaman profesyonel yapılara sahip kargo elemanlarımız hizmet vermektedir. Yeni bölgelerine ulaşan kargolarınız o bölgede hizmet veren deneyimli kargo elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve yine özenli bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Daha sonra sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine teslim edilmektedir.

Yurt içi uçak kargo işletmesi olarak uzun senelerden bu yana siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz kargo hizmetleri paketlerinizin ağırlıklarına ve ölçülerine göre fiyatlandırılmaktadır. İşletmemize ait fiyat listeleri her zaman en alt basamaklarda yer almakta ve şeffaf bir şekilde sizler ile paylaşılmaktadır. Bu fiyat listelerimiz sayesinde müşterilerimiz hizmet alacakları zaman kendileri hesaplama yapabilir ve ne kadar ödeme yapabileceklerini hesaplayabilmektedirler. Ayrıca internet sitemiz üzerinde hesaplama aracı bölümlerimiz bulunmakta ve kargolarınızın hangi fiyatlar ile teslim edileceği konusunda fikir sahibi olabilmektesiniz. Bünyemizde bulunan bu fiyat özellikleri sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde bulunan kargo fiyatlarımız her zaman deneyimli ve tecrübeli muhasebe ve ekonomist elemanlarımız tarafından ortaya çıkarılmaktadır. Kargo hizmet fiyatlarımızın uygun seviyelerde bulunması sunduğumuz hizmetlere karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini ve işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktadır. İşletme olarak yarıca uygun fiyatlarımızın yanı sıra çeşitli indirim ve kampanyaları da meydana çıkarmakta ve bu sayede her zaman müşterilerimizden olumlu dönüşler almayı amaçlarımız arasında bulundurmaktayız. Sizlerde uygun fiyatlar ile kargo hizmetleri alabilmek istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurt İçi Uçak Kargo
Yurt İçi Uçak Kargo

Yurt İçi Uçak Kargo Hizmeti

Kargo sektöründe hizmet veren bir işletme olarak her zaman müşterilerimizin hızlı hizmetler almalarını sağlamaktayız. Hızlı hizmetler sunabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimize sunmaktayız. Kargo elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olması, teknolojik sistemlerimizin kaliteli olması sunulan hizmetlerin hızını artıran özellikler arasında yer almaktadır. Havalimanlarında özel elemanlarımız bulunmakta ve hiçbir paketin havalimanında beklememesini sağlamaktadırlar. Ayrıca barkot numaraları sayesinde tüm paketler özenli bir şekilde takip edilmekte ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Kullandığımız kargo araçlarımızın da motor güçlerinin yüksek olmasına özen göstermekte ve bu özellik sayesinde de kaliteli hizmetleri ortaya çıkarmaktayız.

Yurt içi uçak kargo işletmesi olarak teknoloji kullanımına çok büyük özen ve önem göstermekteyiz. Teknoloji kullanımı sayesinde sunulan hizmetlerin hızlı, güvenilir ve sağlam olmaları amaçlanmaktadır. Paketlerinizin kontrol edilmesi ve kaybolma risklerinin ortadan kaldırılması için teknoloji kullanımı çok önemli bir noktada yer almaktadır. Bu sebeplerden dolayı teknolojik sistemlerimiz ve cihazlarımız düzenli olarak bakımlardan geçmekte ve güncellemeleri yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin paketlerinizi takip edebilmeniz amacı ile sizlere kargo numaraları vermekte ve internet istemiz üzerinden bu numaralar aracılığı ile kargolarınızın hangi aşamada olduğunu takip edebilmeniz sağlanmaktadır. Yurt içi uçak kargo elemanlarımız paketlerin her aşama geçişlerinde hızlı olarak güncellemeleri yapmakta ve sizlerin doğru olarak bilgilendirilmenizi sağlamaktadır.  Teknolojik sistemlerimiz sizlere tahmini kargo teslimat sürelerini de aktarmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara