İçeriğe geç

Sinop Uçak Kargo

Sinop uçak kargo işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli, deneyimli ve tecrübeli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kargo hizmetlerinin her zaman en büyük amacı müşterilerimiz memnuniyetlerini kazanmaktır. Bu amaç doğrultusunda her zaman pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özelliklerin geliştirilmesi adına yoğun çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Yaptığımız araştırmalar ve çalışmalar sayesinde bünyemizde bulunan tüm özellikler geliştirilmektedir.

İşletme olarak güvenli, hızlı, uygun fiyatlı, deneyimli ve tecrübeli hizmetler sunmaktayız. Bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın tamamı profesyonel elemanlardan oluşmakta ve bu elemanlara düzenli olarak eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler sayesinde sunduğumuz kargo hizmetinin kalite seviyesi her zaman yüksek seviyelerde bulunmakta ve parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almamız sağlanmaktadır.

İşletme olarak hizmet almak amacı ile bizlere teslim ettiğiniz kargolarınız öncelikle güvenli şekilde paketlenmekte ve barkot sistemlerimiz sayesinde numaralandırılmaktadır. Daha sonra görev gruplarına göre elemanlarımıza bölüştürülmekte ve detaylı şekilde takipleri yapılmaktadır. Uçaklara yerleştirilmelerini yaptığımız kargolarımız yeni bölgelerine ulaştıkları zaman o bölgede hizmet veren elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve yeni adreslerine ulaştırılma işlemleri yapılmaktadır.

Sinop uçak kargo işletmesi olarak her zaman hızlı hizmetler verebilmek adına yoğun çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalar ve bünyemizde bulundurduğumuz özelliklerimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerin kazanılmasını sağlayacak şekilde hızlı hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz kargo hizmetinin hızlı olabilmesi adına aynı anda pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Yüksek modelli ve bakımlı kargo araçları, deneyimli ve tecrübeli kargo elemanları, güncellenmiş teknolojik sistemler gibi pek çok özellik sunulan hizmetin hızını artıran etkenler arasında kendilerine yer bulmaktadır. Kullandığımız kargo araçlarının tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve düzenli aralıklar ile yüksek modelleriyle değişimlerini sağlamak suretiyle uzun yıllardan bu yana sunduğumuz kargo hizmetinin hızlı şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde hizmet verecek olan şoför elemanlarımızın işe alımlarında büyük titizlik ve özen göstermekteyiz. İşe alım için başvuran elemanlarımızın tamamını detaylı şekilde sınavlara sokmakta ve bu sınavlardan başarı ile geçenlerin işe başlamalarını sağlamaktayız. Ayrıca şoför elemanlarımızın tamamına düzenli ve detaylı olarak eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan kargo hizmetinin güvenli ve hızlı olarak sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca şoför elemanlarımızın işe alınmadan önce uzun yıllar boyunca sigortalı olarak hizmetler vermiş olmalarını şart olarak sunmaktayız. Ayrıca belli ehliyet belgelerinin bulunması da şartlarımız arasında yer almaktadır. Sizler de hızlı hizmetler almak istiyorsanız eğer bizler ile iletişime geçerek memnun kalacağınız ve pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

Sinop Uçak Kargo
Sinop Uçak Kargo

Sinop Uçak Kargo Hizmeti

Sinop uçak kargo işletmesi olarak her zaman güvenilir şekilde hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve övgülerini kazanmaktayız. İşletme olarak yaptığımız paketleme sistemleri ve kargo araçlarımızın koruma yapılara sahip olması sunulan hizmetin yüksek güvenlik seviyelerinde sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Güvenli kargo hizmeti sunmak en önemli özellikler arasında yer almakta ve insanlar tarafından talep edilmektedir.

İşletme bünyesinde çalışan kargo elemanlarının da profesyonel yapılara sahip olmaları sunulan hizmetin güvenlik seviyelerini artıran etkenler arasında yer almaktadır. Ayrıca kargo paketleme aşamasında kullandığımız köpükler, havalı ambalajlar ve yumuşak zeminler de sunulan hizmetin yüksek seviyelerde güvenli olarak sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Sinop uçak kargo sektöründe hizmet veren işletme olarak uzun yıllardan boyu değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmetler sunmakta ve bu uygun fiyatlar sayesinde müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak uygun fiyatlara sahip olmamızın en büyük amacı müşterilerimizin bu fiyatlar sayesinde memnun kalmalarını ve işletmemizden övgüler ile bahsetmelerini sağlamaktır.

İşletme olarak ekonomiden iyi anlayan elemanları bünyemizde bulundurmakta ve bu elemanlar sayesinde geniş çaplı araştırma ve hesaplamalar yapmakta ve uygun fiyatlarımızı ortaya çıkarmaktayız. Ortaya çıkardığımız uygun fiyatlarımız her zaman müşterilerimizin hoşlarına gitmekte ve gönül rahatlığı ile memnun kalacakları fiyatlar ile hizmet alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara