İçeriğe geç

Moda Kurye

Moda kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kaliteli hizmetler sunmakta ve bu kaliteli hizmetler sayesinde işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktayız. Kaliteli hizmetler sunmak müşterilerimiz için her zaman en önemli kriterler arasında yer almaktadır.

Kaliteli kurye hizmetleri sunabilmek için kullanılan motorların bakımlı ve yüksek modelli olması, kurye elemanlarının deneyimli yapılara sahip olması, teknoloji kullanımı, çeşitli ödeme ve teslimat seçeneklerinin bulunması gerekmektedir. Biz de işletme olarak kaliteli hizmetler sunma amacı ile tüm bu özellikleri bünyemizde bulundurmakta ve bu özelliklerin devamlı olarak güncellemelerini yapmakta ve günümüz şartlarına ayak uydurmalarını sağlamaktayız.

Moda kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe kaliteli hizmetler sunmakta ve bu kaliteli hizmetler sayesinde her zaman sizlerin memnuniyetlerini, takdirlerini, beğenilerini ve övgülerini kazanmakta ve bu durumdan büyük mutluluklar duymaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamızda rol oynayan en büyük etkenlerden bir tanesi de sunduğumuz kurye hizmetlerinin güvenli bir şekilde sunulmasıdır. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin güvenli şekilde sunulabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve kurye elemanlarımız tarafından bu özelliklerin doğru şekilde yerine getirilmesini sağlamaktayız.

İşletme olarak sunulan hizmetin güvenli olmasını sağlayan özelliklerimizin en başında kullandığımız yüksek modelli motorlarımızın güvenli yapılara sahip olması yer almaktadır. Motorlarımızın ürün taşıma kısımlarını her zaman yumuşak zeminler, köpükler ve çeşitli ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede ürünlerinizin her türlü darbeye karşı korunaklı hale getirilmelerini sağlamaktayız. Bu işlemleri yerine getirme aşamasında kurye elemanlarımızdan çok büyük fayda sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımıza vermiş olduğumuz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde de siparişlerinizin güvenli bir şekilde sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. Ürün bilgileri ışığında motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına yerleştirilen ürünleriniz en ufak bir hasar dahi almamakta ve sizlerin mutluluklarını kazanacak şekilde güvenli hizmetler sunmaktayız.

Moda Kurye
Moda Kurye

Moda Kurye Hizmeti

Moda Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli ve memnun etme seviyesi yüksek hizmetler sunmakta ve bu hizmetleri profesyonel elemanlarımız sayesinde sunmaktayız. Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın tamamı uzun seneler boyunca mesleklerinde sigortalı olarak çalışmış kişilerden oluşmaktadır. Uzun yıllardan bu yana hizmet veren kurye elemanlarımız otomatik olarak deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olmakta ve sunulan hizmetlerin sorunsuz, hasarsız ve kaliteli olarak sunulmalarını sağlamaktadırlar. Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın tamamına sunulan hizmetin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin tüm isteklerini karşılamaktayız.

İşletme olarak kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında büyük titizlik içerisinde davranışlar sergilemekte ve bu titizlik ışığında tüm elemanlarımıza çeşitli sınavlar düzenlemekte ve bu sınavlarda başarılı olanların işe alımlarını sağlamaktayız. Ayrıca işe alımlarını sağlayacağımız kurye elemanlarına uzun yıllardan bu yana sigortalı olarak kurye hizmetleri sunmuş olmalarını şart olarak sunmaktayız. İşe alınan kurye elemanlarımıza ilk bir ay olmak üzere her konu özelinde detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede sunulan kurye hizmetlerinin direkt olarak kaliteli ve deneyimli olarak sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımıza ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında da detaylı ve devamlı olarak eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde günümüzün en büyük problemleri arasında yer alan trafik sorunlarını en kısa süre içerisinde halledebilmekteyiz.

Moda kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile kaliteli ve kesintisiz iletişim kurabilmeleri adına pek çok iletişim kanallarını bünyemizde bulundurmakta ve bu kanallar sayesinde müşterilerimizin pek çok isteklerini karşılamaktayız. İşletmemiz bünyesinde kullanılan sosyal medya hesaplarının tamamında canlı destek hatlarımız bulunmakta ve bu hatlardan müşterilerimizin ulaşım sağlayabilmeleri sağlanmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz iletişim hatlarımızın başında her zaman gerçek kişiler bulunmaktadır. Bünyemizde hizmet veren sekreter ve santral elemanlarımıza düzenli olarak sunulan kurye hizmetlerinin tüm aşamaları hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç duydukları bilgilere eksiksiz ve doğru olarak ulaşmalarını sağlamakta ve müşterilerimizin bu sayede memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara