İçeriğe geç

İstanbul Uçak Kargo

İstanbul, hem coğrafi konum olarak hem de iklim koşulları ve tarihi ile hem kara hem de deniz ticaretinin yapılabilmesi ile Türkiye’nin en gözde şehridir. Hatta en büyük şehridir, diyebiliriz. Büyük sanayi kuruluşlarının merkezi konumundadır. Dolayısıyla ticarette inanılmaz büyük bir paya sahiptir. Bu gözde şehirde yaşamanın dezavantajı nüfusu nedeniyle oluşan trafik yoğunluğudur. 39 ilçesi ile Anadolu ve Avrupa Yakasıyla geniş bir alana yayılan şehirde ulaşım, her zaman dikkat gerektirir. Bizim gibi kargo alanında hizmet veren şirketler için gerek ulaşımda titiz olmak gerekse özenli teslimat gerçekleştirmek profesyonel bir ekip gerektirir.

Ekibimiz, daima kaliteli hizmetler sunarak müşterilerine yardımcı olur. Özellikle şehir dışı gönderiler de zaman çok önemlidir. Uçağın kalkış saatine göre havalimanında önceden bulunmak ve paketin teslimatını gerçekleştirmek gerekir. Bu da dikkatli, planlı ve özenli bir takip ister. Siz değerli müşterilerimiz, bu güzide şehirde hangi mahallede olursanız olun, İstanbul uçak kargo uygulamamız ile yanınızda oluyor, paketinizi alıp en iyi şekilde teslimatı gerçekleştiriyoruz.

İstanbul uçak kargo uygulamamız, müşterilerimiz tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. Özellikle birçok ulusal ve uluslararası şirketin merkezi ve ofisi İstanbul’da bulunur. İstanbul Türkiye’nin ekonomi merkezi olması hasebiyle, birçok firma pek çok ihtiyacı ve ticarî anlaşması gereği uçak kargo hizmetimizi kullanır. Kimi önemli evrakları başka şehre yollamak ister kimi çıkardığı yeni tasarım ürününün numunesini yollamak ister. İstanbul’un farklı bölgelerinin farklı ihtiyaçları bulunur. Biz de bu ihtiyaçların farkında olan bir firma olarak hızlı, etkili ve kişiselleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Paketin hangi ilçeden ve mahalleden, hangi havalimanı ile gideceğini tespit eden personelimiz, o teslimata özel gönderi çizelgesi oluşturur. Her müşterimiz bizim için değerlidir. Gönderiler bireysel de olsa işletmelerin veya kurumların da olsa gösterdiğimiz özen ve kalitede herhangi bir eksiklik olmaz. Aksama olmaz. Aksama olmaması için arka planda muazzam bir çalışma yürütülür. Ekibimiz, paketin alınmasını ve havalimanına teslimatın gerçekleşmesini büyük bir özenle sağlar. Bundan sonrası ise uçak kargo ekibinin takip sürecine kalmaktadır.

İstanbul Uçak Kargo
İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo Hizmeti

İstanbul uçak kargo ile iki yakada da hızlı teslimat hizmeti veren ekibimiz, 7/24 çalışır. En acil ihtiyaçlarda çağrı merkezimizi arayarak uçak ile kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kuryemiz uçağın kalkış saatine göre yapılan teslimat planına uyar. Adresinizden paketinizi gelir alır ve havalimanına doğru yola çıkar.

En hızlı servisi sağlamak kuryelerimizin işidir. Bunun için en yoğun trafikte, farklı hava koşullarında, gece veya gündüz fark etmeksizin her durumda kaliteli hizmet sunmaya çalışır. Kuryelerimiz yoğun tempoya dayanıklı, işini seven, güler yüzlü kişilerden oluşur. Bu da zaten verdiğimiz hizmete yansır. Müşterilerimiz bizden aldıkları hizmetten duydukları memnuniyeti iletir.

Bütün ilçe ve mahallelere giden ve çalıştığı bölgeleri en iyi şekilde takip eden kuryelerimiz, teslimatın hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirir. Trafik yoğunluğunun neredeyse hiç bitmediği İstanbul’da hizmet vermek özeni, dikkati ve çabayı gerektirir. Biz de firma olarak titiz bir teslimat süreci izleyerek aksamalara izin vermiyoruz. Müşterilerimizin arzusuna göre ister sadece havalimanına teslimat yapıp kargo takibini müşterimize bırakıyoruz ister havalimanından havalimanına değil, havalimanından adrese teslimat gerçekleştiriyoruz. İstanbul’dan hangi şehir olursa olsun gönderiyi yaptığımız gibi o şehirde gidilecek adrese de paketi taşıyoruz.

İstanbul Uçak Kargo olarak verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan müşterilerimiz, havayolu taşımacılığının bütün avantajlarından da istifade etmiş olur.

  • En güvenilir taşıma yöntemidir.
  • Şehirlerarası teslimatta en hızlı ulaşım tercihidir.
  • Bütün paketlere uygun bir taşıma gerçekleştirilir.
  • En hassas ve özen isteyen paketlerin hasar görmeden taşınması sağlanır.
  • Acil durumlar için en çok tercih edilen yoldur.

Bütün süreçlerle ilgili müşterilerimizi bilgilendiriyor ve şeffaf bir hizmet sunuyoruz. Bu şeffaflığa fiyatlarımız da dâhil. Müşterilerimizin ihtiyacına göre şekillendirdiğimiz teslimat sürecinin fiyatlandırmasını da yine sunduğumuz çözümler ve kullanılan hizmet unsurları belirlemiş oluyor. Firma olarak fiyat politikamız, her zaman müşterilerimiz için en uygun olanı sağlamaktır. İstanbul Uçak Kargo hizmetlerimizde de ihtiyaca ve hangi ilçeden hangi havalimanına hizmet verdiğimiz gibi pek çok faktör, fiyatlar da belirleyici rol oynar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara