İçeriğe geç

Samsun Uçak Kargo

Samsun uçak kargo hizmeti veren bir firma olarak Samsun’dan Türkiye’nin her bir iline paketlerinizi güvenle taşıyoruz. İster gün içinde isterseniz de gece teslimat gerçekleştiriyoruz. İşimizin sürekliliğine önem veriyoruz. Bu sayede de teslimat sağladığımız hiçbir işte aksama ve gecikme olmasına izin vermiyoruz. Olası sorunlarla karşılaştığımızda da profesyonel ekibimiz, en kısa sürede çözüme kavuşturuyor ve teslimatın sorunsuz şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor.

Şehirlerarası teslimat olduğunda en fazla tercih edilen yöntemlerden biri olan havayolu taşımacılığı, özellikle acil durumlarda ve ticarî ürün gönderiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu noktada bireysel gönderiler olduğu gibi işletmelerin ve kurumların gönderileri de bulunur. Ekibimiz bütün gönderileri özenle taşıyarak şehirlerarasında da en iyi performansı sergiler.

Firmamız, kaliteden taviz vermeyerek en uzak mesafeleri bile yakınlaştırır. O yüzden acil veya zaman yönünden kritik gönderileriniz olduğunda endişelenmeyin. Ekibimiz adresinize gelerek kapınızdan paketinizi alır, havalimanına ulaştırır, uçak hedef şehre indiğinde de yine başka bir kuryemiz paketinizi alarak ilgili rotasyonda alıcısına teslim eder. Gizlilik, güvenlik ve hız üçlüsü ile teslimat en kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirilmiş olur.

Samsun uçak kargo uygulamamızda güvenlik öncelik taşır. Zaten havalimanlarında sıkı bir güvenlik vardır. Buna aynı zamanda izleme sistemi de eklenince paketin hasar görmesi, kaybolması, başka bir gönderi ile karışması mümkün olmaz. Havalimanı ekibi son derece titiz çalışmalar yürütür. Uluslararası standartlarda gerçekleştirilen hizmetin pek çok detayı vardır:

 • Paketin izlenebilmesi için takip numarası verilir. Bu sayede, kargonuzun havaalanından hedefe sorunsuz bir şekilde ulaşması sağlanır.
 • İçeriğin hasar görmemesi için en önemli adımlardan biri ambalajlamadır. İçeriğe uygun şekilde dayanıklı ve uygun malzeme ile ambalajlama yapılır.
 • Paket için ağırlık ve boyut sınırlamalarına dikkat edilir.
 • Yasak olan ve tehlikeli içerikli maddelere dikkat edilir.
 • Güvenlik kontrolleri sıkıdır.

Teslimatın boyutuna göre kuryelerimiz motosikletle de kapınızdan paketinizi alabilir, arabayla da. Geniş araç filomuz sayesinde her ihtiyaca göre farklı seçenekler sunabiliyoruz. Bazen gönderiler sadece bir evraktan ibaret olabiliyor. Bazen de motosiklete sığmayacak boyutta bir gönderiyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan teslimat unsurlarını belirleyerek hizmet veriyor.

Samsun Uçak Kargo
Samsun Uçak Kargo

Samsun Uçak Kargo Hizmeti

Samsun uçak kargo uygulamamız ile sağladığımız hizmetler, müşterilerimizin işini kolaylaştırır. Günümüzde hız çok önemli bir unsur haline dönüştü. Bütün firmalar ve bireyler işlerini en hızlı şekilde yapmaya alıştı. Teknolojinin getirdiği imkânlar sayesinde kimse beklemek istemiyor, istediği şeye anında ulaşmak istiyor. Bu da hizmet sektörü içinde çalışanların zamanla yarışmasına sebep oluyor. Bizim gibi teslimat yapan firmalar için tam da bu noktada sürat çok önemli bir hal alıyor. Özellikle aynı gün içinde şehir dışına teslimat yapmak isteyen müşterilerimiz için hızlı ve güvenilir bir ulaşım sağlamak gerekiyor.

Samsun uçak kargo olarak yaptığımız her uygulamada olduğu gibi havayolu taşımacılığında da hızlı ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Ekibimiz bu alanda tecrübesiyle kalite standartlarının da üstünde çalışmalar gerçekleştirir. İstediğiniz saatte kargonuzu havalimanına ulaştırarak kapıdan kapıya teslimat gerçekleştirir. Ekiplerimizin gösterdiği özen sayesinde paketler müşterilerimizden aldığımız şekliyle hasara uğramadan, yıpranmadan teslim edilmiş olur. Kuryelerimiz müşterilerimizin belki de aklına gelmeyecek pek çok detaya dikkat eder:

 • Ürünün boyutu, ağırlığı, türü
 • Ambalaj gereksinimleri
 • Teslimatın türü
 • Taşıma sürecinin gerekleri
 • Havalimanındaki süreçler
 • Varış noktasındaki ihtiyaçlar.

Samsun uçak kargo firmamız, sektör içinde pek çok firma arasında hızlı ve güvenilir bir uçak kargo hizmeti sunmaktan dolayı gururludur. Müşterilerine değer veren firmamız, müşteri odaklı hizmet yürütür. Bunun gereği olarak da ihtiyaçlara odaklanır. Bu ihtiyaçlara göre seçenekler üretir. Çözümlerini bu yönde geliştirir. Zaten başarısının ardında saklı güç de budur. İnsana verdiği değer ve bu değer sonucu gelişen hizmetleri ve gelişen hizmetlerin takdir toplaması, başarıyı da getirmektedir.

Kaliteli hizmet sunmanın yanında, müşterilerinin bir isteği de ekonomik şekilde bu taşımanın gerçekleşmesidir. Bu noktada da çalışmalarına dikkat eden firmamız, kaliteyi önceleyerek en uygun taşıma koşullarını sağlamaya çalışır. Müşterilerinin seçimlerine göre fiyatlar belirlenir. Gönderinin boyutu, gideceği il, teslimat mesafesi gibi pek çok detay fiyatın müşteriye göre belirlenmesine sebep olur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara