İçeriğe geç

İncirli Kurye

İncirli kurye isimli işletme olarak uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Kurye hizmetinin hızlı, güvenli, uygun fiyatlı ve bol özellikli olması çok önemlidir.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmeti her zaman müşterilerimiz tarafından övgü ve takdir ile bahsedilmekte ve memnuniyet kazanmaktadır. İşletme olarak bizlere mutluluk kaynağı olan bu takdir ve övgüleri kazanabilmek adına çok yoğun çalışmalar yapmakta ve emek sarf etmekteyiz.

Müşterilerimizin kurye hizmetinden tüm beklentilerini saptamak adına sunmuş olduğumuz hizmetler sonrasında internet sitemiz üzerinden yorumlama ve puanlama yapmalarını istemekteyiz. Müşterilerimizin yapacak puanlama ve yorumlar sayesinde sunmuş olduğumuz kurye hizmetinin eksik yanlarını tespit edebilme şansı yakalamaktayız.

Tespit ettiğimiz bu eksik yanların geliştirilmesi ve iyileştirilmesi adına çeşitli araştırmalar, çalışmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. Bu eksik yanların geliştirilmesi adına özel olarak seçtiğimiz elemanlarımız tarafından yapılan bu çalışmalar ve araştırmalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Bu özel elemanların yanı sıra bünyemizde motorlarımız ile ilgilenen elemanlarımız da bulunmakta ve bu elemanlar sayesinde motorlarımızın tüm bakımları ve tamirleri yapılmaktadır. Bu bakım ve tamirler sayesinde siparişlerinizin nakliyesi aşamasında oluşabilecek motor arızalanma risklerini en alt seviyeye indirmekte ve siz değerli müşterilerimizin mağdur olmalarını engellemekteyiz.

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza da düzenli aralıklar ile motorlarımız konusunda detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu motor eğitimleri sayesinde sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız.

İncirli kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kurye hizmeti bünyesinde pek çok teslimat seçeneği bulundurmakta ve bu teslimat seçenekleri sayesinde müşterilerimizin istedikleri şekilde siparişlerini alabilmelerini sağlamaktayız.

İşletme olarak bünyemizde bulunan teslimat seçenekleri arasında zili çalmadan teslimat yöntemi de bulunmakta ve bu yöntem sayesinde evleriniz de ailenizden biri veya küçük çocuklarınız uyuyor ise onları rahatsız etmeden sipariş teslimatı yapılması sağlanmaktadır.

Bu teslimat yöntemi en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almakta ve müşterilerimize büyük faydaları bulunmaktadır. Zili çalmadan teslimat yöntemi ile ilgili kurye elemanlarımıza detaylı eğitimler vermekte ve hatasız şekilde teslimat aşamasının yerine getirilmesi sağlanmaktadır.

Kurye elemanlarımız belirlediği güvenli güzergâh üzerinden siparişlerinizi adreslerinize getirmekte ve kapılarınıza asmaktadır. Daha sonra sizleri aramak suretiyle siparişlerinizin kapılarınıza asıldığı haber etmekte ve siparişi tamamlamaktadır.

Siparişi tamamladıktan sonra internet adresimize girerek aldığınız zili çalmadan teslimat yöntemi hakkında detaylı şekilde yorum ve puanlama yapmanızı istemekte ve bu sayede sunulan hizmetin eksik veya yanlış yanlarının tespit edilmesi sağlanmaktadır. Tespit ettiğimiz eksik veya yanlış hizmetler en kısa sürede işletmemiz tarafından düzeltilmektedir.

İncirli Kurye
İncirli Kurye

İncirli Kurye Hizmeti

İşletme olarak kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirdiği tecrübe ışığında müşterilerimizin eksiksiz hizmet almak istediklerini saptamış durumdayız.

Sunduğumuz İncirli kurye hizmetinin eksiksiz bir şekilde sunulabilmesi adına kurye elemanlarımızın ürün bilgileri ışığında tüm ürünleriniz teker teker kontrol edilmektedir. Verdiğiniz siparişler teknolojik ekranlarımıza tüm ürünleri kapsayacak şekilde düşmekte ve kurye elemanlarımızın kontrol etmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca adreslerinize nakliyesi sağlanan siparişleriniz sizlere teslim edilmeden darbe alıp almadığı, hasar görüp görmediği konuları özelinde tekrardan kontrol edilmekte ve tamamen emin olunduktan sonra sizlere teslim edilmektedir.

İşletme olarak siz müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde bulunan bu özellik sayesinde her zaman güvenilir ve takdir edilir şekilde hizmet sunmaktayız.

İncirli kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz kurye hizmetini her zaman en uygun fiyatlar ile sunmak adına yaptığımız çalışmalar bizlere büyük fayda sağlamaktadır. Yaptığımız çalışmalar ve hesaplamalardan faydalanmak suretiyle müşterilerimizin gönüllerince hizmet alacağı şekilde uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız.

İşletme olarak elemanlarımızın işe alımları aşamasında ayrıca muhasebe elemanlarını da işe almakta ve bu elemanların yaptıkları hesap tablolarından faydalanmaktayız. Bu hesap tabloları üzerinde çalışmak suretiyle müşterilerimizin maddi açıdan zorlanmayacağı şekilde fiyatları ortaya çıkarmakta ve bu fiyatlar ile hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak büyük uğraşlar sonucu ortaya çıkardığımız bu uygun fiyatların en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara