İçeriğe geç

İstanbul Havalimanı Kurye

Kurye hizmetleri, eşyaları ve paketleri teslim alarak diğer noktalara ulaştırmanızı sağlayan bir çalışma alanıdır. Günümüzde hayat temposunun hızlanması ile birlikte, farklı hizmet türlerine olan ihtiyaç artmaktadır. Kurye çalışmaları da yoğun talep gören çalışmaların arasındadır.

Bizler, gelişmiş teslimat seçenekleri ve kaliteli hizmetlerimiz ile İstanbul’da ve Türkiye’nin her noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Güvenilir ve hızlı bir kurye hizmeti arıyorsanız, İstanbul Havalimanı kurye tam da size göre!

Kargo çalışmalarımız esnasında kullanılmak üzere, farklı araç tiplerini hizmetlerimizin arasına ekledik. Arabalı kargo, uçak kargo ve motorlu kargo gibi tüm araç seçeneklerimiz mevcuttur. Gönderi boyutları ve teslimat noktası dikkate alınarak, sizlere en uygun taşıma yöntemi belirlenmektedir.

Türkiye’nin her noktasına paket gönderimi yapabilirsiniz. Teslimat için bizlere verdiğiniz adresler, yalnızca kargo sürecinde kullanılmak üzere sisteme kaydedilmektedir. Müşteri bilgileri, gizlilik politikasına uygun bir şekilde korunmaktadır.

Gönderileri, alıcı olarak kayıtlı kişilere teslim etmekteyiz. Paketlerin güvenliğini sağlamak adına, kayıtlı olmayan kişiler ile paylaşmıyoruz. Önemli eşya ve belgelerinizi bizlere, güvenle teslim edebilirsiniz.

Farklı kargo firmalarında yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimler sebebiyle kurye çağırmaktan endişe duyuyorsanız, firmamızın güvenilir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Paketlerin taşınma sürecinde, titiz çalışmalar yürütüyoruz. Paketlerin deforme olmadan en hızlı şekilde iletilmesi için tüm ekiplerimiz yoğun çaba göstermektedir.

 • Sorunsuz teslimat güvencesi
 • Donanımlı araç ve ekipmanlar
 • 7/24 müşteri desteği
 • Acil teslimat imkânı…

İstanbul Havalimanı kurye hizmeti sürecinde kullanılan araçlarımız, güncel teknolojik donanıma sahiptir. Alıcı adresinin karmaşık ya da zor olması, çalışmalarımız için engel teşkil etmemektedir. Araçlarımızda bulunan navigasyon sistemleri sayesinde, tüm konumlara rahat bir şekilde erişim sağlıyoruz.

Şehir trafiği ile uğraşmak istemiyorsanız, kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kuryelerimiz, bulunduğunuz noktalardan evrak ve paketleri teslim alarak, alıcı adrese ulaştırmaktadır. Özel aracınızla ya da toplu taşıma kullanarak paketleri iletmek yerine çalışmalarımızdan yararlanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Üstelik bireysel ulaştırma yöntemleri, kargo çalışmalarından çok daha maliyetli olmaktadır.

İstanbul Havalimanı Kurye
İstanbul Havalimanı Kurye

İstanbul Havalimanı Kurye Hizmeti

Kurye hizmetleri, bireysel gönderilerde ve şirketler arasında teslim edilmesi gereken evrak süreçlerinde oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İstanbul Havalimanı kurye çalışmalarımız sayesinde ulaşıma zaman harcamadan, işlerinize devam edebilirsiniz.

Bulunduğunuz noktaya kurye çağırmak oldukça kolay! İnternet sitemiz üzerinden, whatsapp ya da telefon aracılığı ile beklemeden randevu oluşturabilirsiniz.

Motorlarımız ile pek çok ürün taşımaktayız. Büyük boyutlu ya da fazla ağırlığa sahip paketler için diğer taşıma seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Gönderi içeriklerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Müşteri mahremiyetini koruyabilmek adına genel bilgiler dışında, içerik bilgisine karışmıyoruz.

 • Çiçek
 • Pasta
 • Hediye
 • Evrak
 • Kişisel eşyalar
 • Kimlik kartı, pasaport
 • Çanta, cüzdan, giyim eşyaları
 • Gıda ürünleri…

Kargo süreçlerinde daha kaliteli hizmet verebilmek adına, İstanbul Havalimanı kurye çalışmalarında farklı teslimat yöntemleri kullanmaktayız. Teslimat seçenekleri, müşterilerimize hızlı gönderim avantajı sağlamaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda, hizmet türü belirlenmektedir.

Acil bir şekilde ulaştırmak istediğiniz belge ya da paketleriniz bulunuyorsa, sizlere sunduğumuz imkânlardan yararlanarak en kısa sürede alıcıya ulaştırabilirsiniz.

 • Normal kurye: En sık kullanılan teslimat yöntemidir. Gönderiler 35 dakika içerisinde sizlerden teslim alınmaktadır. Bu aşamadan sonra teslimat süreci ortalama 180 ila 240 dakika aralığında tamamlanmaktadır.
 • Express kurye: Standart sürelerden daha kısa sürede teslim edilmesi gereken paketler için Express kurye hizmetimiz mevcuttur. 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde paketleri teslim alarak yola çıkıyoruz. 90-120 dakika içerisinde gönderi alıcıya ulaştırılmaktadır.
 • VIP kurye: Pek çok avantajlı özelliği bulunmaktadır. Paketleri sizlerden teslim aldıktan sonra 45-90 dakika içerisinde alıcıya teslim ediyoruz. Bu hizmet seçeneğini tercih etmeniz durumunda, araç üzerinde yalnızca sizin gönderiniz taşınmaktadır.

Sizlere sunduğumuz avantajlı hizmetlerden dilediğiniz an yararlanabilirsiniz. Mesai saatler içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımıza, ara vermeden gece saatleri içerisinde de devam ediyoruz.

Müşteri temsilcilerimiz gece gündüz fark etmeksizin aktif bir şekilde, çağırılara yanıt vermektedir. Pek çok kişinin kurye bulmakta zorlandığı yoğun saatlerde, yeterli ekip sayımız ile tüm taleplere dönüş yapmaktayız.

7/24 moto kurye çalışmalarımız devam etmektedir. Beklenmedik anlarda ortaya çıkan kargo ihtiyacı karşısında endişelenmenize gerek yoktur. Nöbetçi kurye ekiplerimiz ile tüm noktalara gönderi iletebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara