İçeriğe geç

Acarkent Kurye

Acarkent kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu hizmet içerisinde pek çok özellik bulundurmak suretiyle siz müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılacağı şekilde bir hizmet sunmaktayız. Teknoloji kullanımı, teslimat seçenekleri, ödeme seçenekleri, yüksek modelli ve bakımlı motorlar, deneyimli ve tecrübeli kurye elemanları, uygun fiyatlar, çeşitli indirimler ve kampanyalar gibi pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst basamaklara taşımaktayız. Tüm bu özellikler aynı anda işlemeye başladığı zaman ortaya sorunsuz ve eksiksiz bir kurye hizmeti çıkmaktadır.

Vermiş olduğunuz siparişler teknolojik sistemlerimiz sayesinde bizlere iletilmektedir. İletilmiş olan bu siparişler deneyimli ve tecrübeli kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve güvenli bir şekilde adreslerinize ulaştırılmaktadır. Bu güvenli ulaştırma aşamasında kurye elemanlarımız pek özelliğini kullanmak suretiyle siparişlerinizi eksiksiz, hasarsız ve sorunsuz bir şekilde sizlere getirmektedir. Kurye elemanlarımızın ürün bilgileri, çevresel bilgileri, navigasyon kullanımları, ileri derece motor kullanımları gibi pek çok özellikleri sayesinde sunulan hizmet sorunsuz bir şekilde sunulmaktadır.

Bu özelliklerin yanında bünyemizde çalışan muhasebe elemanlarımızın yaptıkları çalışmalar sayesinde sunduğumuz fiyatlar her zaman en uygun şekilde sizlere sunulmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan özel bir ekibimiz sayesinde internet sitemizde yapmış olduğunuz yorumlar ve puanlamalar incelenmekte ve bu inceleme sonucunda çeşitli çalışmalar yapılarak eksik yanlarımız giderilmektedir.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sizlere sunduğumuz ödeme ve teslimat seçenekleri çok sayıda bulunmakta ve bu seçenekler arasında kendinize en uygun olanı seçebilme imkânı sunulmaktadır.

Acarkent Kurye
Acarkent Kurye

Acarkent Kurye Hizmeti

Acarkent kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize yurtiçinde uzun yıllardan bu yana kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Ortaya konulan kurye hizmetinin kaliteli olabilmesi için güvenli, uygun fiyatlı, sorunsuz ve tecrübeli bir şekilde sunulması ve sunulan bu hizmetin müşterileri memnun etmesi gerekmektedir. Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın her zaman saygılı, güler yüzlü ve sıcakkanlı olması da sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Ayrıca kurye hizmeti esnasında kullanmakta olduğumuzun motorlarımızın yüksek modelli ve bakımlı olması da kaliteyi artıran etkenler arasında yer almaktadır. Sunduğumuz kurye hizmetinin kalitesini artıran en önemli özellikler arasında güvenli ve sorunsuz hizmet gelmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünlerin eksiksiz ve hasarsız bir şekilde sizlere ulaşması aldığınız hizmetin kaliteli olduğu anlamına gelmektedir. Müşterilerimizin de kurye hizmetinden en büyük beklentisi eksiksiz ve hasarsız ürün teslimatıdır. Biz de işletme olarak bu konuya ayrı bir özen göstermekteyiz.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve verdiğimiz kurye hizmeti bünyesinde çeşitli teslimat seçenekleri bulundurmaktayız. Sizlere sunduğumuz teslimat seçenekleri sizlerin günlük yaşantınızda ki uygun durumlarınıza göre çok büyük fayda sağlamaktadır. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere 3 ayrı teslimat seçeneğimiz bulunmakta ve bunlar arasında müşterilerimiz kendilerine en uygun olanı seçebilme imkânına sahiptirler.

Örnek vermek gerekirse eğer evde uyuyan küçük çocuğunuz var ve onun uyanmasını istemiyorsanız eğer zili çalmadan teslimat yöntemi tercih edebilirsiniz. Kıyafet olarak uygun olmadığınız durumlarda ise temassız teslimat yöntemi tercih ederek rahat bir şekilde ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. İşletme olarak ortaya koyduğumuz bu teslimat seçeneklerinin en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktır.

Acarkent kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında bünyemizde bulunan en önemli özellikler arasında yedek kurye özelliği yer almaktadır. Yedek kurye özelliği ile teslimatlar esnasında yaşanabilecek motor arızaları, trafik kazaları gibi durumlarda bünyemizde bulunan yedek kurye elemanlarımız devreye girmekte ve siparişlerinizi teslim alarak adreslerinize getirmektedir. Bu yedek kurye özelliği sayesinde yaşanan aksaklıklardan siz müşterilerimizin etkilenmemesini ve siparişlerini zamanında teslim alabilmelerini sağlamaktayız.

Acarkent Kurye Bu özelliği layıkıyla yerine getirebilmek adına düzenli olarak bünyemizde yedek kurye elemanları ve yedek motorlar bulundurmaktayız. Bu elemanlar ve motorlar her zaman hazır bir şekilde bulunmakta ve aksaklık olduğu zaman hızlı bir şekilde devreye girerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyet yaşamasını engellemektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara