İçeriğe geç

Örnektepe Kurye

Beyoğlu’nda yerli ve yabancı turistlerden, işyerlerinde çalışanlardan, ilçeye bağlı semtte ikamet edenlerden kaynaklı bitmeyen bir yoğunluk vardır. Bu Beyoğlu’na bağlı semtlere de sirayet eder. Dolayısıyla hem kalabalık oluşu hem de trafikteki sıkışıklık neredeyse 24 saat bitmez. Bu bölgede hizmet veren firmamız da kurye çalışmalarını daha hızlı ve güvenilir şekilde sürdürebilmek için her semte ayrı bir kurye uygulamasıyla çalışır. Mesela Örnektepe’de Örnektepe kurye olarak çalışır. Böylece müşterilerimiz kendi semtinde hizmet yapan kuryelerimize daha kolay ulaşır ve daha çabuk hizmet alabilir.

Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde yaşayanlar bilir ki bir paketin bireysel veya çalışanlar tarafından başka bir adrese ulaştırılması bile çok zaman alır. İster kendi aracıyla olsun isterse toplu taşıma kullansın semtler arası ulaşımı sağlamak zaman alıcıdır. Bu yüzden de gönderisi olan herkes trafikte yorulmak, strese girmek veya zaman kaybetmektense kurye çağırması tercih eder. Bu yüzden de günden güne kurye hizmetlerimize duyulan ihtiyaç artarak devam eder. Bu ihtiyacı görüp biz de müşterilerimiz için hep daha iyisini düşünüyor, daha iyi uygulamalarla karşılarına çıkıyoruz.

Örnektepe kurye uygulamamız semt sakinlerine, işverenlere, çalışanlara, kurum ve kuruluşlara kısacası kurye hizmetine ihtiyaç duyan herkese hizmet verir. Kuryelerimiz özellikle çalıştıkları bölgenin de ihtiyacı bu yönde olduğu için 7/24 çalışır. Gece saat 3’te de, sabah güneş doğarken de kurye hizmetimizden istifade edebilirsiniz. Üzerinde durduğumuz en önemli konu, istediğiniz anda ulaşabilir olmaktır. Bunun için bütün ekibimiz son derece profesyonel hizmet yürütür. Anda yüzlerce kişiye hizmet yürütülür. Kuryelerimiz işlerini hızlıca yapmakla yükümlüdür.

Kuryelerimiz çalıştıkları semti çok iyi tanır, o sebeple de söylenen adrese en kısa yollardan kolayca ulaşır. Pek çok farklı paket içeriği taşır. Bu bazen evrak olur, bazen bir hediye. Bazen bir kişisel belge olur bazen teknolojik bir alet. Ama hiçbir zaman yasalara uygun olmayan bir ürün olmaz. Bu konuda hassas davranan firmamız, güvenli içerikleri kabul eder. Kuryelerimize paketinizi verdiğiniz andan itibaren artık sorumluluk onlardadır. Motosikletlere güvenli şekilde yerleştirdikleri paketleri, sizin talep ettiğiniz şekilde yeni adresine ulaştırırlar.

Örnektepe Kurye
Örnektepe Kurye

Örnektepe Kurye Hizmeti

Örnektepe kurye uygulamamız ile kuryelerimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti gerçekleştirir:

  • Kuryelerimiz hızlıdır.
  • Paketler hasar görmeden, kaybolmadan söylenen adrese teslim gerçekleştirilir.
  • Zamanlama önemlidir. Dakikalar içinde teslimat yapılır.
  • Gizlilik en önem verdiğimiz konudur. Paket yalnız alıcıya bırakılır.
  • Teslimat sonrası bilgi akışı devam eder.
  • Çağrı merkezimiz 24 saat çalışır.
  • Kuryelerimiz gece boyu da hizmete devam eder.

Hizmetlerimizde aksaklığa izin vermemeye çalışıyoruz. Bunun için de bütün personelimiz son derece titiz çalışmalar yürütüyor. Kişiye özel olarak kuryemiz yola çıkıyor, adrese ulaşıyor, paketi alarak yeni adrese doğru yola devam ediyor. Teslimat gerçekleştiğinde de müşterimize geri dönerek bilgi veriyor. Süreç, müşterimiz için bu kadar basit işliyor. Ama ardında yatan pek çok hizmet faktörü yer alıyor. Hızlı ve güvenilir bir teslimat için gerekli olan bütün unsurları titizlikle ve özenle yerine getiriyoruz.

Motosikletlerimizi, hatta boyut olarak büyük olan paketleri taşımak için araçlarımızı son derece özenle seçiyoruz. Biliyoruz ki hız, müşterimiz için çok önemli. Hızı aksatacak sorunlara yer vermiyoruz. En kısa sürede çözüme kavuşturarak en hızlı teslimatı yapmaya çalışıyoruz. İstanbul büyük bir şehir ve bulunduğunuz semtten Anadolu Yakası’na veya Avrupa Yakası’nın en ücra köşesine gitmek bile saatleri alabiliyor. Oysa bizim verdiğimiz kurye hizmetinde dakikalarla yarışıyoruz. Dakikalar içinde teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Acil Moto Kurye firmamız, semtler arası, şehirlerarası kurye hizmeti verirken misyonu müşteri memnuniyetidir. Nereden nereye ne taşındığı önemli olmasa da nasıl ve kime taşındığı önemsenir. Çünkü insana hizmet, her şeyden önce güler yüzü, saygıyı, nitelikli iletişimi ve güvenliği kapsar. Biz de firma olarak bu değerlerimize sahip çıkıyor ve sahip çıkan personelimizle kaliteli hizmet veriyoruz.

Çalışmalarımıza devam ederken başka bir husus da müşterimizin ekonomik uygulamalardan daha iyi bir şekilde istifade edebilmesini sağlamaktır. Bunun için zaman zaman firma olarak kampanyalar düzenliyoruz. Devamlı müşterilerimize özel anlaşma yapıyoruz. Müşterilerimizin hizmetimizi en uyguna alması için gayret gösteriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara