İçeriğe geç

Kuledibi Kurye

Kuledibi kurye uygulamamız 7/24 hizmet verir. Kuryelerimiz gönderinizi teslim almak için önce verdiğiniz adrese gelir, daha sonra da başka bir adrese ulaştırmak için yola çıkar. İki adres arasındaki mesafeyi kat ederken paketi özenle taşır. En hızlı şekilde teslimat yapar. Kuryelerimiz sahada tecrübeli kişilerden oluşur. Hem çalıştıkları lokasyona hâkimdir hem de yoğun olan İstanbul trafiğinde kurallara uyarak nasıl hızlı teslimat yapacaklarını bilir.

Müşterilerimiz kendilerine verdiğimiz hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirir. Müşterilerimizin kuryelerimizden istediği paketlerinin emniyetinin sağlanması ve verdikleri adrese en güvenilir şekilde iletilmesidir. Kuryelerimiz de teslim aldıkları paketi motosiklete yerleştirirken itina ile davranırlar. Bu özen sayesinde paketin içeriğinde hassas bir malzeme olsa bile hasara uğramadan, bozulmadan taşınabilir.

Kuryelerimiz çok farklı ürünü alıcısına ulaştırır:

  • Çiçekler
  • Pastalar
  • Evraklar
  • Belgeler
  • Medikal ürünler
  • Teknolojik malzemeler.

Semt sakinlerinin paketlerini aynı zamanda işverenlerin ve kurumların gönderilerini teslim eden kuryelerimiz, teslimat sona erdiğinde müşterimize bildirir. Kurye sistemimizin işleyişiyle ilgili müşterilerimizin memnun olmasının altında yatan sebep, dakiklik ve güvenlik faktörlerini en iyi şekilde yerine getiriyor oluşumuzdur.

Kuledibi kurye sistemimiz ile trafikte hızlı gidebiliyor, teslimatları aksamadan yapabiliyoruz. Moto kurye sistemimizin müşterilerimiz için sağladığı en büyük avantaj, zaman kaybının önüne geçmesidir. Kurye hizmeti sayesinde bütün müşterilerimiz sıkışık trafikte yolda olmak zorunda kalmaz. Harcayacakları zamanı başka işlerde kullanabilirler. Bu hem potansiyellerini verimli hale getirir hem de maliyetten kazandırır. Hem işveren hem de bireysel gönderide bulunan müşterilerimizin işi bu sayede kolaylaşır.

Ekibimiz, mesai saatlerinde ve mesai dışında da hizmet vermeye devam eder. En acil durumlarda çağrı merkezimizi aradığınızda ister gece yarısı olsun ister sabahın erken saati olsun ne zaman isterseniz gönderide bulunabilirsiniz. En uzak mesafeye bile 90 dakika içinde ulaşan kuryelerimiz, en hızlı şekilde teslimatı tamamlar.

Normal Kuledibi Kurye, Express Kuledibi Kurye ve Vip Kuledibi Kurye olmak üzere hıza ve çalışma saatlerine göre farklı seçenekler sunuyoruz. Böylece her müşterimiz kendi ihtiyaç duyduğu saatte ve hızda paketini gönderebilir. İstanbul’un içinde her iki yakaya titizlikle paketlerinizi taşıdığımız gibi, şehir dışı gönderilerinizi de en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Hatta paketi aldığımız gibi havalimanına ulaştırıp aynı gün içinde şehir dışı teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Kuledibi Kurye
Kuledibi Kurye

Kuledibi Kurye Hizmeti

Kuledibi kurye uygulamamız ile sadece motosiklet kullanmıyoruz. Bazen paketin boyutu büyük oluyor ve motosiklete sığmıyor. Bu durumlarda müşterilerimize araçlarımızla eşlik ediyoruz. Araçlara yüklediğimiz gönderileri en iyi şekilde alıcıya ulaştırıyoruz. Paket taşırken en önem verdiğimiz konu güvenliktir. Kuryelerimiz bu konuda çok hassas davranır. Paketler özenle yerleştirilir ve alıcının adresine gidene kadar özenle taşınır. Her ne kadar yoğun trafik olsa da mevsim koşulları bazen zorlayıcı olsa da bu çevresel koşullar kuryelerimizi etkilemez. Onlar en kestirme yolları kullanarak ve güvenilir şekilde paketinizi taşır ve teslim eder. Zaten sistemimiz müşterilerimizin kuryelerimizi takip etmesini sağlayacak şekildedir. Kurye takip sistemimiz paketlerin an ve an nerede olduğunu izleme imkânı verir. Böylece müşterimizin aklı paketinde kalmaz. Bilir ki güvenilir sistem içinde taşınıyor.

Kuryelerimizi seçerken pek çok özelliğe dikkat ediyoruz. İletişim yeteneği yüksek, güler yüzlü, yoğun çalışma temposuna dayanabilecek kişilerle yola devam ediyoruz. Çünkü İstanbul’un bütün semtlerine teslimat yapıyoruz. Trafikte hızlı bir sürüş sağlamak ve bu sürüşü kurallarına uygun ama en hızlı şekilde gerçekleştirmek elbette ki kolay değil. O yüzden kurye seçimine ihtimam gösteriyoruz. Aynı zamanda kuryelerimizin rahat etmesi ve güvenilir, aynı zamanda da hızlı teslimat yapılabilmesi için araç alımına da dikkat ediyoruz. Son model, teknolojiye uygun, güvenilir motosikletler kullanıyoruz.

Acil Moto Kurye firması olarak müşterilerimize önem veriyoruz. Müşteri memnuniyeti için en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Misyonumuza uygun hareket ederek bütün müşterilerimiz için en iyi hizmet anlayışıyla yola çıkıyoruz. Bütün ekibimiz de bu ruhla en iyi gayreti gösteriyor. Aynı zamanda istiyoruz ki müşterilerimiz kaliteli hizmeti uyguna alsın. Ekonomik olarak da maliyetleri en uygun seviyede tutabilmek için çalışmalar yürütüyoruz. En kaliteyi en uyguna sunmak için çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara