İçeriğe geç

Çorlu Kurye

Çorlu kurye işletmesi olarak müşterilerimize her zaman kaliteli hizmetler vermekte ve bu durumdan dolayı büyük mutluluk yaşamaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin kaliteli olabilmesi adına uzun solukla çalışmalar, araştırmalar ve geliştirmeler yapmakta ve bünyemizde pek çok özellik bulundurmaktayız. Ayrıca uzun yıllardan bu yana hizmet veriyor olmamızda bizlere tecrübe ve deneyim kazandırmakta ve bu sayede kaliteli hizmetler sunulmaktadır.

İşletme olarak müşterilerimizin kurye hizmetlerinden beklentilerini her zaman araştırmakta bu araştırmalar sonucunda pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan özelliklerin tamamı sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almakta ve müşterilerimizin bizleri tercih etmesinde önemli rol oynamaktadır. Kaliteli kurye hizmeti her zaman çok fazla tercih edilmektedir.

Çorlu kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerini uzun yıllardan bu yana en uygun fiyatlar ile sunmakta ve bu uygun fiyatlarımız sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız. Bünyemizde bulunan uygun fiyatlarımız sayesinde müşterilerimiz maddi olarak en ufak bir zorluk dahi çekmeden gönüllerince hizmet alabilmekte ve bu durumdan duyduğu mutlulukları bizler ile paylaşmaktadırlar. İşletme olarak fiyatlarımızı belirleme aşamasında uzun soluklu ve detaylı çalışmalar, hesaplamalar ve araştırmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu araştırmalar esnasında günümüz ekonomik şartlarından, kur fiyatlarından, enflasyon oranlarından büyük ölçüde yararlanmakta ve bu sayede en uygun fiyatları ortaya çıkarabilmekteyiz.

İşletme olarak bünyemizde her zaman muhasebe elemanları çalıştırmakta ve bu muhasebe elemanlarının yaptıkları hesaplar ve hesap tablolarından çok büyük ölçüde fayda sağlamak suretiyle uygun fiyatları ortaya çıkarabilmekteyiz. Ayrıca ortaya çıkardığımız uygun fiyatların yanı sıra birçok indirim kodları, indirimler, kampanyalar düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimizin uygun fiyatlara hizmet almaları işletmemizden memnun kalmalarını sağlamakta ve bu sayede bizleri yakın çevrelerine tavsiye etmelerine olanak sağlamaktadır. İşletme olarak müşterilerimizin aldıkları uygun fiyatlar karşısında her zaman olumlu dönüşler sağladığını görmek bizleri çok fazla mutlu etmekte ve sunduğumuz hizmet özelinde bizleri teşvik etmektedir.

Çorlu Kurye
Çorlu Kurye

Çorlu Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana hizmetler vermekte ve bu hizmetler bünyesinde her zaman teknolojiye yer vermek suretiyle sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetinin bünyesinde bulunan teknoloji sayesinde sunulan hizmetlerin kalitesini, güvenlik seviyesini, hızını en üst basamaklara çıkarmaktayız. Teknoloji kullanımı en önemli konular arasında yer almaktadır. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde ürünlerinizin hasarsız, eksiksiz ve hızlı olarak sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Teknoloji sayesinde sipariş verdiğiniz ürünlerinize liste halinde ulaşmakta ve bu listeler sayesinde detaylı kontrolleri yaparak ürünlerin eksik olmamasını sağlamaktayız. Ayrıca sipariş verdiğiniz ürünler arasında hassas yapıya sahip olan ürün var ise eğer teknolojik ekranlarımız bizleri uyarmaktadır.

İşletme olarak teknolojik sistemler arasında yer alan navigasyon sistemlerinden büyük oranda fayda sağlamaktayız. Kullandığımız navigasyon sistemlerin devamlı olarak güncellenmesi sayesinden her türlü çevresel faktörlerden haberdar olmakta ve bu sayede olumsuz durumlar ile karşılaşmadan ürünlerinizi zamanında sizlere ulaştırmaktayız. Çevresel faktörler arasında trafik kazaları, yol çalışmaları, inşaat çalışmaları gibi durumlar yer almakta ve bu gibi durumlardan olumsuz etkilenmemek kaydıyla siparişlerinizi sizlere teslim etmekteyiz. Ayrıca tüm kurye elemanlarımızın telefonlarında bulunan özel iletişim uygulamaları sayesinde her türlü haberleşme yapılmakta ve bu haberleşmeler sayesinde siz değerli müşterilerimizin memnun kalacağı şekilde kurye hizmetleri sunulmaktadır.

Çorlu kurye işletmesi olarak müşterilerimize pek çok teslimat seçeneği sunmakta ve bu seçenekler arasında temassız teslimat seçeneğini de bulundurmaktayız. Temassız teslimat seçeneği sayesinde müşterilerimiz hem sağlıklı hizmetler almakta hem de kıyafet durumlarını değiştirmeden ürünlerini teslim alabilmektedirler. Müşterilerimiz temassız teslimat seçeneğini seçtiği zaman kurye elemanlarımız ile hiç karşılaşmamaktadırlar.

Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza tüm teslimat seçeneklerimiz de olduğu gibi temassız teslimat seçeneğimiz hakkında da detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin istediği şekilde ürünlerini teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Kurye elemanlarımız seçtiğiniz teslimat seçeneklerine her zaman sadık kalmak kaydıyla teslimat işlemlerini yerine getirmekte ve sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara