İçeriğe geç

Alanya Uçak Kargo

Küresel ticaretin aynı zamanda e-ticaretin artması, uçak kargo hizmetlerine olan ihtiyacı da ortaya çıkarır. Günümüzde hızlı ve etkili çözümlerle hizmet gerekmektedir. Bu iki unsurun gerçekleşmesini sağlayan en önemli hizmetlerden biri Alanya Uçak kargodur. Özellikle karayoluyla ulaşımın çok zaman aldığı yerlere pratik ve hızlı erişim aracı olarak kurye firmalarının ve müşterilerinin en çok tercih ettiği hizmet türünden biridir.

Firmamız da uzak mesafeleri yakınlaştıran uçak kargo hizmeti verir. Ticaretin yoğun olduğu turizmin bölgesi olan Alanya’ya olan talepleri karşılamak amacıyla, Alanya uçak kargo olarak çalışmalarını yürütür. Özellikle sezonluk talep artışları söz konusu olduğunda, uçak kargo hizmetimiz büyük önem kazanmaktadır. İşletmelerin sıklıkla kullandığı hızlı teslimat seçeneğimiz uçak kargo için yoğunluklu olarak tercih edilir.

Acil, hızlı ve güvenli bir teslimat türü olarak görülen uçak kargo hizmeti pek çok açıdan avantaj sağlar. İşletmelerin özel ihtiyaçlarına göre teslimat planı yapılarak zamanında ve gerekli özenle paketler taşınır. Firmamız, bu noktada yüksek standartlarda hizmet sağlar. Siz de firmamızın bu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ekiplerimize ulaşmak çok kolaydır:

 • Whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Telefonla arayabilirsiniz.
 • E-mail atabilirsiniz.
 • Merkezime gelebilirsiniz.

Bir uçak kargo sisteminin en iyi şekilde yönetilmesi ve en iyi hizmeti sağlayabilmesi için dikkat etmesi gereken unsurlar vardır:

 • Güvenlik en önemli ve öncelikli konudur. Paketlemeden taşıma protokollerine kadar en iyi şekilde takip sağlanır. Özellikle değerli ve hassas ürünler için bu kritik şekilde önemlidir.
 • Hasar olmayacak şekilde ve kayıplara müsaade etmeyecek bir titizlikle ulaşım sağlanmalıdır.
 • Deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından bütün işlemlerin kontrol edilmesi ve gerçekleştirilmesi aksaklığın yaşanmaması için gereklidir.
 • Uçağın kalkış süresi hesap edilerek teslimat sürecinin saati ayarlanmalıdır.
Alanya Uçak Kargo
Alanya Uçak Kargo

Alanya Uçak Kargo Hizmeti

Firmamız, Alanya uçak kargo olarak bütün bu unsurlara dikkat eder ve yüksek kalitede hizmet verebilmek için özenli ve güvenilir bir teslimat gerçekleştirir. Özellikle işletmelerin sıklıkla kullanmayı tercih ettiği havayolu taşımacılığı perakende sektöründe hizmet verenler için aksama olmadan yapılmalıdır. Tedarik zincirinde aksama olmadan, işletmelerin ürünlerini tüketiciye zamanında sunabilmesi için kargo hizmetinin hızlı ve taahhüt edilen sürede olması gerekir.

Pek çok farklı türden ürünü havayoluyla taşıyarak müşterilerimizin işinde kolaylık sağlıyoruz:

 • E-ticaret yapan firmaların ürünleri
 • Elektronik cihaz ve teknolojik ürünler
 • Tıbbi ürünler
 • Otomotiv endüstrisi için gerekli yedek parça
 • Sanat eserleri
 • Mücevherat
 • Gıda sektörüne ait ürünler.

Alanya uçak kargo ile verdiğimiz hizmetin sıklıkla tercih edilmesinin ilk sebebi, hızdır. Çünkü bizi aradığınız aynı gün içinde teslimatı gerçekleştirebilecek donanıma ve personele sahibiz. Çağrı merkezimizi arayıp hizmet talep ettiğiniz anda, ekiplerimiz detaylı bir plan yapar. Paketinizin durumuna göre bazen bir evrak bazen daha büyük bir koli için gereken araç tipi ile servis sağlanır. Uçak saatine göre kuryelerimiz süratle havalimanına gönderinizi ulaştırır. Havalimanında teslimat süreci tamamlandığında size bir takip numarası verilir. Bu takip numarası ile paketinizin durumunu an be an gözlemleyebilirsiniz. Teslimatın hangi aşamada olduğunu izleyebilirsiniz.

Zamandan tasarruf etmek isteyen müşteri kitlemiz için esnek çalışma saatleriyle çalışıyoruz. 24 saat hizmete devam eden firmamıza ihtiyacınız olduğu an ulaşabilir ve teslimat talep edebilirsiniz. Şehir dışı teslimatın hızlı bir şekilde yapılabilmesi için en iyi ve güvenilir yollardan biri olduğu için havayolu taşımacılığını tercih eden pek çok müşterimiz, hizmetlerimizden memnundur.

Profesyonel ekibimiz, saati saatine dakikası dakikasına, saniyesi saniyesine taahhüt ettiği zaman aralığında teslimatı gerçekleştirir. İster adresinizden havayoluna ister adresinizden şehir dışındaki adrese teslimat sürecini takip ediyoruz. Adresten adrese, adresten havalimanına şeklinde tercihinize bağlı olarak hizmet veriyoruz.

Alanya Uçak kargo firmamız, profesyonel hizmet anlayışıyla kaliteli hizmetler sunar. Teslimatta gösterdiği özenle sektördeki diğer firmalar arasından sıklıkla tercih edilir. Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre hizmet seçenekleri sunar. Bu seçeneklerden biri de uçak kargo ile teslimat yapmaktır.

Klasik ve geleneksel yöntemlere göre pek çok avantajla tercih edilen havayolu taşımacılığı profesyonel bir ekip tarafından yönetilmezse aksaklıklar yaşanabilir. Çünkü uçak saatinin kalkışına göre acil yetişmesi gereken teslimatın aksamadan yerine getirilmesi titiz bir planla mümkün olmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara