İçeriğe geç

Armutlu Kurye

Modern çağda kuryeye olan ilgi artmaya ve çeşitlenmeye başladı. Teknolojinin gelişmesi ve herkes tarafından kullanılmaya başlanması farklı sektörleri ortaya çıkardı. Nüfusunda artmasıyla toplumsal ilişkilerde de artış gözükmeye başladı. Bu durumların sonucunda da yeni malzemeler, ürünler, belgeler oluşmaya başladı. Bunların da bir noktadan alınarak diğer bir noktaya teslim edilmesi için de kurye araçlarına ihtiyaç duyuldu. Günümüze kadar kurye hizmetinde bir sürü değişiklik meydana geldi. Kullanılan araçlar, gidilen yol ve yerler kişilerin ihtiyaçlarının daha kolay bir şekilde karşılanması için değişim göstermeye başladı. Bizler de Armutlu kurye firması olarak her yerde hizmet vermek için hizmet ağımızı büyütmeye var gücümüzle çalışmaktayız.

Armutlu Yalova ilimizin ilçesinden birisidir. Deniz turizmi, kaplıca ve tarihi yapısıyla tercih edilen ilçelerimizden birisi olan ilçede İstanbul’a da yakın olması nedeniyle de yoğun bir gündelik akış mevcuttur. Armutlu kurye olarak bu gündelik yoğun akışını kolaylaştırmak için sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerin hizmetlerinin kolaylaştırılması için kurye dağıtım araçları farklılık göstermeye başladı. Uçaklar, gemiler ve otomobiller şehirler veya ülkeler arası kullanılmaya başlandı. En çok tercih edilerek kullanılan ise motorlardır. Motosikletler trafiğe takılmadan hızla ilerlemeleri, geniş araç olmadıklarından pratik yapılarıyla kurallar dahilinde her yerden gitmeleri kurye sektöründe kullanılmaları için birkaç avantajlardan birisidir. Her türlü gönderileriniz zamanında doğru adrese ulaşacaktır. Acil durum gönderileriniz için düşünmenize hiç gerek yok. Sadece bizleri arayıp adres belirtmeniz yeterli olacaktır.

Çalışanlarımız tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Hem saha içi hem de saha dışı çalışan ekip arkadaşlarımız güler yüzlü ve yardımsever kişilerden oluşmaktadır. Kaliteli ekip kaliteli hizmet diyerek sizlere sorunsuz hizmet garantisi veriyoruz. Motorlarımızın bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Yaşanan küçük bir aksaklık bile gönderilerinizin geç teslim edilmesine ve sizlerin zarara uğramasına sebep olacağından gerekli kontroller ve bakımlar aksatılmadan yapılmaktadır. Kullandığımız motorlar dahil olmak üzere tüm araç gereçler yüksek modelli ve teknolojik ürünlerden oluşmaktadır.

Armutlu Kurye
Armutlu Kurye

Armutlu Kurye Hizmeti

7/24 gece gündüz demeden bizleri arayabilirsiniz. Bizleri aradıktan sonra gerekli bilgiler alınarak sizlere en yakın Armutlu kurye arkadaşımız anında yönlendirilecektir. Sizlerden teslim alınan gönderileriniz büyük bir dikkatle taşınarak alıcı adrese ulaşacaktır. Gönderileriniz için koruyucu önlemler alınmadan yola çıkılmadığını hatırlatmak isteriz. Hem moto kurye arkadaşımız hem de çevredeki diğer kişilerin güvenliği için dikkatli ve kurallı hareket etmek işimizden bile daha önemlidir. Gönderileriniz sizlerin teslim edilmesini istediğiniz tam saatinde alıcı kişiye teslim edilecektir. Acil durum gönderileriniz dahi büyük bir hassasiyetle tam vaktinde olması gereken yerde olacaktır. Teslimatınızın güvenliği bizlere emanettir. Gönderileriniz alıcı kişi dışında kimseye teslim edilmeyecektir.

Fiyatlarımızı sizler için uygun seviyeye getirmeye çalıştık. Gönderinizin mesafesi, boyut ve hız gibi unsurları göz önüne alarak sizlere uygun seçenekler sunuyoruz. Sizlere hangi seçenek daha iyiyse ona göre uygun ücreti seçiyorsunuz. Piyasa durumuna göre olabildiğince uygun fiyatları seçerek hizmetimizden herkesin faydalanmasını istiyoruz. Armutlu kurye arkadaşlarımız gönderilerinizi teslim aldığı anda hizmet sürecini takip edebilirsiniz. Yine gönderiniz teslim edildiği zaman bilgilendirileceksiniz. Açık ve kesintisiz iletişimimizle kurye sürecini bizzat kendiniz takip edebilirsiniz.

Gönderilerinizi Armutlu ve diğer ilçelere kadar gönderilmek üzere bizlere teslim edebilirsiniz. %100 memnuniyet garantisiyle hareket ediyoruz. Kesintisiz ve açık iletişimle bizlere ulaşabilir ve ulaştıktan sonra hizmet süreciniz başlamış olur. Her türlü koruyucu önlemleriniz alınarak gönderileriniz büyük bir hassasiyetle taşınmaktadır. Gerek bireysel gerekse kurumsal gönderileriniz için doğru adres Armutlu motorlu kuryedir. Uygun fiyatlı seçeneklerimizle sizlere kaliteli hizmetler sunuyoruz. Gün içerisinde oluşan çiçek, pasta, yemek ve diğer gönderileriniz de aynı hassasiyetle taşınarak sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir. Gönderilerinizin zarar görmemesi ve hizmetimizden memnun ayrılmanız öncelikli hedeflerimizdendir.

Yenilikçi ve kendini geliştiren firmamız sürekli sizler için çalışmaktadır. Gelişmeleri yakından takip edip hizmet süreçlerinizi sürekli iyileştirme yolunda adımlar atıyoruz. Hizmetlerimiz için daha da iyisini nasıl yaparız ve siz değerli müşterilerimizle daimi hizmet sürecimizi nasıl devam ettiririz diyerek durmadan çalışmaktayız. Kurye alanında rakipsiz firma ve kaliteli hizmetin tek adresi olma yolunda ilerliyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara