İçeriğe geç

Fındıklı Kurye

Kurye hizmeti bir noktadan bir noktaya ürün taşımacılığında faaliyet gösteren hizmet alanıdır. Fındıklı Kurye hizmeti aracılığıyla hemen her ürünü taşımak kolaydır. Yiyecek, dosya, davetiye, önemli evraklar vb. Daha pek çok ürünün nakli yapılabilir.

Günümüzde bazı yeni gelişmelerin de meydana gelmesiyle beraber moto kuryelerin günlük yaşam üzerindeki etkisi oldukça artışa geçmiş ve günlük hayatın hemen her noktasında kişilerin yardımına koşup destekçi olan bir iş kolu haline gelmiştir.

Yapmış olduğu faaliyetlerle birlikte sektör içinde saygın bir yere sahip firmamız sağlam adımlarla yoluna devam eden firmaların başında gelir. Fındıklı kurye olarak şu an bulunduğumuz konuma sizlere sunmuş olduğumuz faaliyetler sebebiyle ulaşıyor ve sizlerin takdirlerini en temel dayanak noktası olarak kullanıyoruz.

Yürütmüş olduğumuz etkinliklerde sizlere de tercih yapma alanı bırakıyor, önümüze koymuş olduğumuz hizmetlerden birini seçmenizi istiyoruz. Böylece faaliyet rotamızı sizlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında en doğru şekilde çiziyor ve kuryenin hiç vakit kaybetmeden alıcının bulunduğu adrese kadar ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Fındıklı Kurye
Fındıklı Kurye

Fındıklı Kurye Hizmeti

Ulaşım araçları günlük yaşamda pek çok alanda faal biçimde kullanılan vasıta türleridir. Günlük yaşamdaki koşturmaca içerisinde insanlar çoğu zaman en küçük işleri yapmaya bile vakit ayıramaz. İşte bu tip durumlarda devreye ulaşım araçları girerek kişilerin başka işlerine de vakit ayırmasına yardımcı olur.

Firma olarak yerine getirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde ulaşım araçlarının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak ihtiyaç duyulan durumlarda işe koşmayı ihmal etmiyoruz. Fındıklı kurye olarak hizmet sahamız içerisinde kullanıma sunduğumuz araçlar sırasıyla şu şekildedir:

  • Motor
  • Araba
  • Uçak.

Firmamız içerisinde farklı farklı ulaşım araçlarının kullanılmasının altında yatan pek çok sebep yer alıyor olabilir. Bu nedenlerin en önemlilerinden biri kuryenin kilosu ve boyutudur. Firma olarak bize başvurduktan sonra vermiş olduğunuz bilgiler ışığında hangi ulaşım aracının uygun olduğunu keşfediyor, erişilebilecek maksimum hızda kuryenizi taşıyoruz.

Günümüzde kurye hizmeti sunmanın pek çok farklı yolunun olduğu bilinen bir gerçektir. Bahsi geçen bu yollardan biri de arabalı kuryelerin sunmuş olduğu kurye taşıma hizmetidir.

Kurye taşıma hizmetinde en çok yardımına başvurulan araçların başında motorlar gelir. Moto kuryeler özellikle daha küçük ebattaki kuryeler ve daha hafif kütledeki ürünlerin taşınmasında önemli bir yere sahiptir.

Ama bazı durumlarda motor kuryelerin taşıma kapasitesi ve hizmet kalitesi yetersiz kalabilmektedir. Bu tip bir durumla karşı karşıya kalan kişiler ve firmalar farklı alternatifler arayışına çıkmışlardır.

Firma olarak sizi bu dertten kurtarıyor, arabalı kurye yardımıyla ürününüzün hiçbir hataya mahal vermeden karşı tarafa yer alan alıcının adresine gönderiyoruz.

Moto kurye alanında verilecek hizmetler farklı farklı alt başlıklara ayrılmıştır. Fındıklı kurye olarak yürütmüş olduğumuz bu kurye hizmetlerini birbirinden ayıran en temel fark içerikleri ve ücretlidir. Buna göre firma kapsamında sunmuş olduğumuz kuryelerin çeşitleri şunlardır:

  • Normal kurye en çok talep olan hizmet çeşidimizdir. Normal kuryenin diğer kuryelere nazaran daha fazla tercih edilmesinin nedenlerinden biri maksimum kaliteye minimum bir fiyatın biçilmiş olmasıdır.
  • Ekspres kurye hizmeti ise normal kuryeye göre içeriği daha zengin olan ve VIP kuryenin hemen altında yer alan etkinliğimizdir. Bu faaliyetimize göre kuryeniz hemen hemen 30 dakika içinde sizden teslim alınır.
  • VIP kurye sahip olduğumuz tüm kurye hizmetleri içerisinde maliyeti en fazla olan faaliyetimizdir. Haftanın her günü ve günün herhangi bir saati etkin bir şekilde hizmet alma şansı sunan bu faaliyetimizde acil kuryeleri hemen alıcıya götürüyoruz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara