İçeriğe geç

Atışalanı Kurye

Özellikle 21. Yüzyılın en önemli teknik hizmet seçeneklerinin başında kendisine yer bulmakta olan profesyonel kargo hizmetleri, pek çok çeşitli niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Güncel olarak en çok tercih edilen teknik kargo işlemlerinin başında da kurye çalışmaları yer alır. Herhangi bir kargo ürününün gün içerisinde A noktasından B noktasına taşınması için oldukça önemli olan kurye hizmetleri, pek çok farklı niteliklerde olmak üzere de sektör bünyesinde yer alır. Motosikletli kurye çalışmaları da bu alanda oldukça popüler bir şekilde tercih edilir. Nispeten çok daha hızlı ve etkili bir kurye hizmet metodu olarak öne çıkan motor kurye işleri alanında hizmet sunan pek çok farklı profesyonel firmalar da mevcuttur.

Özellikle hem Avrupa Kıtası’nın hem de ülkemiz Türkiye’nin en kalabalık kenti olarak bilinen İstanbul da motor kurye hizmetleri alanında ciddi anlamda rağbet gören lokasyonlarınbaşında yer alır. İstanbul’un en seçkin ilçelerinden birisi olarak bilinen Esenler ilçesinin Atışalanı bölgesi de motorlu kurye hizmetleri kapsamında oldukça efektif bir konumda kendisine yer bulur. Özellikle Atışalanı kurye işleri alanında en önemli temsilci markalar arasında kendisine yer bulan Acil Moto Kurye işletmemiz de sektör bünyesinde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Söz konusu firmamız, üç farklı modülde motor kurye çalışmaları ile detercih edilmektedir.

  • Normal Motosikletli Kurye Hizmeti: Cazip fiyata sahip olması ile öne çıkar. 180 ila 240 dakika arası teslimat sunar. 35 dakika içinde alım imkânı tanımaktadır. 09.00 ila 18.00 saatleri arasında hizmet alınabilir.
  • Ekspres Motosikletli Kurye Hizmeti: Nispeten çok daha hızlı teslimat olanağına sahip olması ile öne çıkar. 90-120 dakika arası teslimat imkânı sunmaktadır. 30 dakika içinde alım imkânı verir. 09.00 ila 20.00 arası hizmet alımı sağlar.
  • VIP Motosikletli Kurye Hizmeti: 7/24 acil teslimat imkânı sunması ile tercih edilir. 45-90 dakika arası teslimat olanağı sunar. 25 dakika içerisinde alım imkânı tanır. 7 gün ve 7 günün 24 saati olmak üzere hizmet alınabilir.

Yukarıda bahsi geçen üç farklı temel hizmet modülü de hem güvenli teslimat hem de teslimat bildirimi olanaklarına sahip olması ile tercih edilmektedir.

Atışalanı Kurye
Atışalanı Kurye

Atışalanı Kurye Hizmeti

Özel olarak İstanbul’un Avrupa Yakası’nın en yoğun nüfuslu semtlerinden olan Atışalanı bölgesi de motorkurye hizmetleri kapsamında en önemli lokasyonların başında gelir. Atışalanı kurye işleri alanında oldukça nitelikli ve etkin seviye hizmetleri ile öne çıkan Acil Moto Kurye markamız da sektör bünyesinde en çok tercih edilen firmalar arasında kendisine yer bulur. Güvenli teslimat ve teslim bildirim imkânı ile öne çıkmakta olan işletmemiz, birinci sınıf kalitede ve son model araç filosuna da sahip olması ile tercih edilir.

Global seviye temel hizmet ve kalite standartları ile kıymetli müşterilerinin hizmetinde olmaya devam eden Acil Moto Kurye firmamız, pek çok çeşitli modern firma iletişim kanallarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. Birinci sınıf kalitede motor kurye hizmetlerini en makul standartlar bünyesinde pek değerli müşterilerine sunan markamız, pek kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri ışığında da sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Atışalanı kurye işlemleri başta olmak üzere oldukça geniş kapsamlı bir teknik hizmet modülüne sahip olan Acil Moto Kurye markamız, direkt genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da etkili bir şekilde devam etmektedir. Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz teknik hizmet olanağı ile öne çıkmakta olan firmamız, sektöründe oldukça engintecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da sahip olması ile tanınır. İşletmemiz, pek çok çeşitli modern iletişim yollarını da kurum çatısı altında ihtiva eder. Gün içinde Acil Moto Kurye firmamızın 7/24 motor kurye hizmetleri alanındaki seçkin hizmet portföyleri için;

  • Marka internet web sitemiz, kurum GSM telefon numaramız, elektronik posta adresimiz veyahut
  • İstanbul ili merkez şube ofisimiz aracılığı ile bize oldukça pratik bir şekilde erişim sağlamanız da mümkündür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara