İçeriğe geç

Ortaköy Kurye

Kurye hizmeti özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için gereksinim haline gelmiştir. İstanbul gibi trafik yoğunluğu fazla, nüfusu çok olan kalabalık bir şehir içinse olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple Ortaköy Kurye firmamız, bu alanda en kaliteli, güvenilir, hızlı ve profesyonel hizmeti verebilmek için yola çıktı. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti verebilmek için ilçe ilçe, semt semt trafik analizi yaptı. En hızlı teslimatı yapabilmek için seçenekler hazırladı. Kurye hizmetlerinin en çok kullanıldığı yoğun bölgelere göre hizmet ağını genişletti. Bunlardan biri de Ortaköy’dür.

Acil Moto Kurye firmamıza bağlı olan Ortaköy kurye en kaliteli hizmeti sunmak için profesyonel ekibiyle günün her saati hizmet vermektedir. Daha makul fiyata veya daha hızlı teslimata ihtiyaç varsa farklı seçenekler sunarak hizmet veriyoruz.

Firmamız, müşterisinin ihtiyacına göre yenilikler üzerine çalışıyor, her geçen gün kendisini ileriye taşıyacak şekilde kaliteli hizmetler sunmaya gayret ediyor. Bu doğrultuda da hazırladığı üç tip kurye ile müşterilerinin işini kolaylaştırmaya çalışıyor. Tercihinize sunduğumuz kurye seçenekleri şöyledir:

  • Normal
  • Ekspress
  • Vip.

Normal kuryemiz fiyat olarak daha makuldür ve en çok tercih edilen seçeneğimizdir. Teslimatınızı 35 dakika içinde alıp 4 saat içinde teslim ederiz. Eğer Express seçeneğimizi tercih ederseniz paketinizi 30 dakika içinde alıp 120 dakika içinde de teslim ediyoruz. Vip ise acil durumlar için en hızlı seçeneğimizdir. Gönderinizi 25 dakika içinde alıp en fazla 90 dakikada göndereceğiniz adrese iletiriz.

Bütün bu seçeneklerin ortak noktası, teslimatta sağladığımız güven ve kalitedir. Teslimat sürelerindeki farklılık verdiğimiz profesyonel hizmeti daha yüksek standartlara taşımak içindir. Bu üç seçenekte de bütün kadromuz gönderiniz için koordineli şekilde çalışır. Hangi seçeneği tercih etmiş olursanız olun paketinizin teslimine kadar süreci izler ve teslim edildiğinde de size mesaj ile bilgi verir.

Ortaköy Kurye
Ortaköy Kurye

Ortaköy Kurye Hizmeti

Ortaköy kurye olarak her teslimatı büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Bizim için her müşterimiz özeldir. Zaten alanımızın kişiye özel kurye hizmeti olması hasebiyle her gönderi değerlidir. Bireysel veya kurumsal olarak hizmette sağladığımız güveni muhafaza etmek için çok çalışıyoruz. Göndereceğiniz paketin büyüklüğüne ve ağırlığına göre de seçenek sunuyoruz. Eğer motosiklete sığmayacak kadar büyük bir paketiniz varsa onun için de araç temin ediyoruz. En kısa sürede araçla gönderinizi teslim ediyoruz.

Şehir dışı seçeneklerimiz arasında hava yolu da bulunuyor. Eğer semtimizden şehir dışında ikamet eden bir sevdiğinize, ahbabınıza yollayacağınız bir paket varsa onu da ister motosikletle ister araçla ister uçakla yolluyoruz. Hizmette sınır tanımıyoruz. Gönderinizin durumuna göre işinizi kolaylaştırıyor, hızlı ve güvenli şekilde teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Ortaköy kurye olarak çalışanlarımızın bütün yolları bilmesini önemsiyoruz. Trafik yoğun olduğunda hangi ara sokakları, hangi caddeleri kullanacaklarını bilmeleri, hızlı ve güvenli teslimat için önemlidir. Aynı zamanda kullandığımız araçların bakımlarını da önemsiyoruz. Çünkü teknik olarak donanımda herhangi bir sorun yaşanması teslimatın gecikmesi anlamına gelir. Firma olarak en önem verdiğimiz unsurlardan biri zamanında teslimattır. O yüzden elimizden geldiğince sorunları en az seviyede tutuyor, aksaklıklara izin vermemeye çalışıyoruz. Yolda herhangi bir sorun olduğunda da kuryelerimiz ekiplerimizle irtibatta kalarak en kısa sürede sorunu çözmeye çalışır ve güvenli şekilde paket yerine teslim edilir.

Fiyatlarımız sunduğumuz seçeneklere, adres bilgisine, paketin büyüklüğü ve ağırlığına göre değişim göstermektedir. Ama firma olarak fiyatları en makul seviyede tutarak hizmet vermeye gayret ediyoruz. Detaylı bilgiye telefonumuzu arayarak veya sitemizden ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara