İçeriğe geç

Gültepe Kurye

Yoğun bir nüfusa sahip olan Gültepe, dar sokaklarıyla bilinir. İş merkezlerine yakınlığı sebebiyle de oturmak için çokça tercih edilen bir semttir. Trafiğin yoğunluğu, iş temposu, günlük hayatın koşturması temel ihtiyaçları alırken bile en kısa yoldan olanı tercih etmeyi gerektiriyor. Hıza dayalı hayat telaşı ihtiyaçların temininde de hızlı olmayı gerektiriyor. Bu sebeple de her geçen gün insanların kuryeye olan gereksinimleri artıyor. Âdeta temel bir ihtiyaç gibi görülen kurye hizmetleri için firmamız Acil Moto Kurye, kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet anlayışını, en hızlı şekilde gerçekleştirmek için yola çıkmıştır. Adından da anlaşılacağı üzere taleplere en hızlı biçimde dönüyor ve kaliteli şekilde taşımacılık alanında hizmet veriyoruz.

Semt sakinlerimizin de kuryeye olan ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak kurye kullanan sakinlerimize daha iyi hizmet verebilmek için firmamız bünyesinde bulunan Gültepe kurye 7/24 çalışmaktadır.

Bir kurye firması olarak sektörde en önem verdiğimiz unsur, müşterilerimizin memnuniyetidir. Onların talepleri doğrultusunda hizmetimize yön veriyor, en kaliteli taşımacılık sistemini sunabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Talepler ve istekler doğrultusunda seçeneklerimizi çoğaltıyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre seçim yapmalarına olanak sağlıyoruz. Mesela normal kuryenin dışında, Express ve Vip isimli iki seçenek sunarak özel gönderilerdeki hızı daha da arttırdık.

Hız, güven ve müşteri memnuniyeti bir araya geldiğinde hizmette kalite ortaya çıkar. O sebeple firmamız bu üç unsuru, verdiğimiz taşımacılık hizmetinin önemli üç ayağı olarak görüyor. Biri aksadığında diğer ikisini de etkilediği için çalışmaları yavaşlatır.

Gültepe Kurye
Gültepe Kurye

Gültepe Kurye Hizmeti

Gültepe kurye olarak alanında en iyi personelle çalışıyoruz. Her personelimiz aynı zamanda firmamızı da temsil misyonunu üzerinde taşır. O sebeple güler yüzlü, iletişim yönü çok güçlü, öfke kontrolü iyi, her durum ve şartta çözüm üretebilen, sürüş kabiliyeti yüksek kişiler arasından seçim yapıyoruz. Personelimizin bulunduğumuz semtin bütün ara sokaklarını, caddelerini en iyi şekilde bilmesini istiyoruz. Teslimatın aksamadan, zamanında ulaşabilmesi için adres bilgilerine hâkim olmak çok önemlidir. Trafik kurallarını iyi bilerek diğer insanların can güvenliğine dikkat ederek yol almak gerekir. İşimiz hıza bağlı olsa da hız sınır ihlaline hiçbir şekilde müsaade etmiyoruz.

Semtimizin sokakları dar olduğu için motosiklet kullanmanın avantajı ortaya çıkmaktadır. Çağrı merkezimiz arandığı andan itibaren bütün personelimiz ilgili çalışma arkadaşıyla irtibatta kalır. Paketin alınıp teslim edilme anına kadar süreçler takip edilir. Kuryelerimizin verilen adrese en kısa sürede ulaşmaları ve paketi alarak teslim edecekleri diğer adrese güvenli bir şekilde varmaları için koordineli bir çalışma yürütülür.

Profesyonel olarak hizmet veren ekibimizin donanımlı araç gereç olmadan hızlı faaliyet göstermesi düşünülemez. Bu sebeple Gültepe kurye olarak kaliteli bir teknolojik yapı kullanıyoruz. Aynı zamanda en iyi motosikletleri seçiyoruz. Motosikletlere sığmayan paketler için de araç tercih ediyoruz. Gerek motosikletlerimizin gerekse araçlarımızın bakımlarını düzenli yaptırıyoruz. Yolda herhangi bir sebeple yaşanacak olan donanımsal aksaklığa izin vermemeye çalışıyoruz. Hızın aksamaması için her sürüş öncesi gerekli kontrollerin yapılması firmamız için önemlidir.

Kuryelerimiz teslim alacağı adrese ulaştığında müşteri gizliliği ilkesine riayet ederler. Taşınacak olan paketi açmazlar. Güvenli bir şekilde teslim edecekleri adrese ulaştırır, söylenen kişiye verirler. İşimiz özel kuryelik olduğu için gerek bireysel gerekse kurumsal olarak taşıdığımız belge veya değerli eşyaların güvenliğinden firmamız sorumludur. Bazen kimlik, pasaport gibi özel bilgilerin olduğu kartlar, bazen de kurumlar arası sözleşmeler, dosyalar taşıyoruz. Gültepe Kurye Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için kurumsal iletişim sağlayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara