İçeriğe geç

Çırağan Kurye

Çırağan kurye isimli işletme olarak hedeflerimiz ve amaçlarımız arasında her zaman müşteri memnuniyetleri bulundurmakta ve bu hedefin gerçekleşmesi adına kaliteli hizmetleri ortaya çıkarmaktayız. Sunulan kurye hizmetlerinin kaliteli olarak sunulması için pek çok özelliğin aynı anda devrede olması ve bu özelliklerin düzenli olarak geliştirilmesi gerekmektedir. İşletmemiz bünyesinde sunulan çeşitli teslimat seçenekleri, ödeme seçenekleri, uygun fiyatlar, teknoloji kullanımı, motorlar ve profesyonel elemanlar sunulan hizmetlerin kalitesini artıran en önemli etkenler arasında her zaman kendilerine yer bulmaktadır. Bünyemizde pek çok sayıda ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu ödeme seçenekleri sayesinde müşterilerimizin kalite açısından üst düzey hizmetler almasını sağlama amacını bünyemizde bulundurmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin kalitesini artırmak amacı ile kurye personellerimizin tamamına sunulan hizmetin her aşaması ile ilgili eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde hizmetlerin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesini sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimizin tüm güncellemelerini zamanında yaptırmakta ve bu güncellemeler sayesinde sunulan hizmetlerin kalite oranlarını en üst basamaklara taşımaktayız. Sunduğumuz hizmetler bünyesinde kullandığımız tüm motosikletlerimizin periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve yapılan bu bakımlar sayesinde motorların arıza verme risklerini en düşük seviyelere indirmekte ve bu sayede hizmetlerin kalitesini artırmaktayız. Bünyemizde bulunan bu özellikler sayesinde ortaya koyduğumuz kaliteli hizmetlerimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmamız konusunda büyük fayda sağlamaktadır.

Çırağan kurye işletmesi olarak uzun senelerden bu yana her zaman güvenilir hizmetler sunmakta ve bu güvenilir hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin güvenilir bir şekilde sunulabilmesi için kaliteli ambalajlar kullanmakta ve bu ambalajlar sayesinde sipariş verdiğiniz ürünlerin korumalı yapılara sahip olmasını sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının içini yumuşak zeminler, köpükler ve çeşitli ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede dış etkenlerden gelebilecek darbelere karşı ürünlerinizin korumalı hale getirilmesini sağlamaktayız. Güvenli hizmetler sunuyor olmamızın en büyük amaçları arasında müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması yer almaktadır.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren kurye personellerimizin tamamına sunduğumuz hizmetin her aşaması hakkında ve ürün bilgileri hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz tüm bu eğitimler sayesinde kurye hizmetlerimizin güvenli ve koruma bir şekilde sunulmasını sağlamakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluk duymaktayız. İşletmemiz bünyesinde kullandığımız teknolojik sistemlerimiz de sunulan kurye hizmetlerinin güvenlik seviyelerini en yüksek basamaklara taşıyan etkenler arasında yer almaktadır. Kurye hizmetlerini güvenli şekilde sunuyor olmak işletmemiz bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında yer almakta ve bu özellik sayesinde sunduğumuz hizmetlere karşı olan taleplerin büyük oranda artış göstermesini sağlamaktadır.

Çırağan Kurye
Çırağan Kurye

Çırağan Kurye Hizmeti

Çırağan Kurye sektöründe sunulan pek çok alanda hizmetler bulunmaktadır. Biz de işletme olarak her alanda hizmetler sunduğumuz gibi çiçek teslimatları konusunda da hizmetler sunmaktayız. Çiçek teslimatlarının müşterilerimiz için ne kadar önemli bir noktada yer aldığını bilmekte ve bu bilinç ışığında her zaman kaliteli, güvenilir, hızlı ve sorunsuz çiçek teslimat hizmetlerini ortaya koymaktayız.

Çiçek hizmetlerinin kaliteli olarak sunulabilmesi adına elemanlarımızın tamamına detaylı eğitimler vermekte ve aynı zamanda kullandığımız motorlarımızın güvenli olarak yapılandırılmasını sağlamaktayız. Güvenli olarak yapılandırılmaları yapılan motorlarımız sayesinde çiçeklerinizin yapıları bozulmadan teslim edilmelerini sağlamakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetleri, beğenileri, övgüleri, takdirleri ve mutlulukları kazanılmakta ve bu durumdan mutluluk duyulmaktadır.

Çırağan kurye işletmesi olarak müşterilerimize sunduğumuz teslimat özellikleri arasında temassız teslimat seçeneği de yer almakta ve müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla şekilde tercih edilmektedir. Temassız teslimat özelliğini seçtiğiniz zaman kurye elemanlarımız adreslerinize gelmekte ve siparişlerinizi kapınızın önüne bırakarak oradan ayrılmaktadır. Daha sonra sizlere telefon numaralarınızdan ulaşarak teslimatın yapıldığına dair bilgiler vermektedir.

Temassız teslimat yöntemi genellikle sağlıklı hizmet almak isteyen elemanlarımız tarafından ve aynı zamanda kıyafet durumlarını değiştirmek istemeyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Temassız teslimat yöntemlerini tercih ettiğiniz zaman kurye elemanlarımız bu yönteme uygun olarak hizmetleri yerine getirmekte ve en ufak bir problemin dahi yaşanmamasını sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara