İçeriğe geç

Kireçburnu Kurye

Kireçburnu kurye isimli işletme olarak siz müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kaliteli, sorunsuz, hasarsız ve profesyonel kurye hizmetlerini sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin en yüksek seviyelerde memnuniyetlerini kazanmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma konusu bizler için en önemli amaçlardan biri olmakta ve bu amacımızın yerine getirilmesi adına her zaman detaylı ve titiz çalışmalar ortaya koymaktayız. Ortaya koyduğumuz kurye hizmetlerinin memnuniyet kazanması için çok fazla özelliğe sahip olmalarını sağlamakta ve bu özelliklerin de düzenli olarak geliştirilmelerini ve günümüz şartlarına uygun hale getirilmelerini sağlamaktayız. Özelliklerimizin geliştirilmesi için özel olarak belirlediğimiz elemanlarımız devamlı olarak geniş araştırmalar ve çalışmalar meydana getirmektedir.

Kireçburnu kurye olarak sunduğumuz hizmetler bünyesinde bulunan en önemli özelliğimiz hasarsız hizmet sunuyor olmamız ve tüm ürünlerin müşterilerimize güvenli bir şekilde teslim ediliyor olmasıdır. İşletme olarak siparişlerin hasarsız bir şekilde müşterilerimize teslim edilmesi adına kurye elemanlarımızın mesleklerinde profesyonel olmalarını, kullandığımız motorlarımızın güvenli yapıda bulunmalarını sağlamaktayız. Dikkat ettiğimiz bu iki özellik her zaman hasarsız hizmet sunma konusunda çok büyük fayda ortaya koymaktadır. Kurye elemanlarımızın devamlı olarak eğitim almalarını sağlamakta ve bu eğitimler sayesinde de ürünlerin hasar almadan teslim edilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız motorlarımızın özel işletmeler aracılığı ile güvenli hale gelmeleri adına detaylı ve titiz çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmaların sonucu olarak hasarsız hizmetleri ortaya çıkarmakta ve bu sayede müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Kireçburnu kurye işletmesi olarak her hizmetimiz bünyesinde kullanmakta olduğumuz motorlarımıza ayrı bir özen göstermekte ve gösterdiğimiz bu özen sayesinde sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız. Motorlarımızın satın alınmaları aşamasında detaylı araştırmalar yapmaları adına özel olarak elemanlarımıza görevlendirmekteyiz. Elemanlarımız yaptıkları araştırmalar bünyesinde motosikletlerin motor güçlerine, manevra kabiliyetleri, fren sistemlerine ve güvenlik yapılarına bakmaktadır. Kapsamlı şekilde yapılan bu araştırmalar sayesinde her zaman kalite seviyesi yüksek olan motorların satın alınmalarını sağlamakta ve bu motorlar sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin, takdirlerinin ve beğenilerinin kazanılmasını amaçlamaktayız.

Kireçburnu Kurye
Kireçburnu Kurye

Kireçburnu Kurye Hizmeti

İşletmemiz bünyesinde bulunan ve donanımlı yapılara sahip olan motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını eksiksiz, zamanında ve orijinal parçalar ile yaptırmaktayız. İşletme olarak motosiklet işletmeleri ile özel anlaşmalar yapmakta ve tüm motosikletlerimizin bakımlarının aynı noktada ve aynı yüksek kalitede yapılmalarını sağlamaktayız. Yüksek kalitede bakımları yapılan motosikletlerimiz sunduğumuz hizmetlerin her zaman sorunsuz ve hasarsız şekilde sunulmasına çok büyük fayda sağlamaktadır. Ayrıca motorlarımızın manevra kabiliyetlerinin çok yüksek seviyelerde olması yoğun trafik durumlarında bile sizlerin mağdur olmamalarını ve siparişlerinizi tam zamanında teslim alabilmenizi sağlayan en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

Kurye sektöründe önemli hizmetler meydana getiren bir işletme olarak müşterilerimize EFT ve FAST yöntemleri ile ödeme yapabilmelerini ve bu sayede maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Yanında kartları olmayan ve kart bilgilerini bilmeyen müşterilerimizin mobil banka uygulamaları aracılığı ile ödemelerini çok kısa süreler içerisinde yapabilmelerini sağlamaktayız.

Kireçburnu kurye olarak EFT ve FAST yöntemleri ile ödeme yapacak müşterilerimizin masraf ödememeleri amacı ile her bankaya özel olarak IBAN ve hesap numaralarımız bulunmakta ve bu numaralarımızın müşterilerimize sipariş verme aşamasında iletilmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimizin bu ödemeleri yapmaları aşamasında en ufak bir zorluk yaşamamaları adına kullandığımız teknolojik sistemlerimizin düzenli olarak güncellemelerini yapmaktayız.

Kireçburnu motorlu kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana bünyemizde her zaman çok fazla sayıda kurye elemanları bulundurmaktayız. Bünyemizde çok fazla sayıda kurye elemanlarının bulunmasının pek çok faydası bulunmaktadır. Bu faydalar arasında müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermemizde yer almakta ve bu sayede müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

Kurye elemanlarımızın vardiyalı bir şekilde hizmet veriyor olmaları günün her saatinde hizmet verme özelliğimizin en büyük kaynaklarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurye elemanlarımız gece saatlerinde genellikle yemek hizmetleri sunmakta ve bu hizmetleri sunma aşamasında seri olarak hareket etmekte ve yemeklerin soğumadan sizlere ulaştırılmalarını sağlamak suretiyle sizlerin memnuniyetlerini kazanma yolunda büyük başarı sağlamaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara