İçeriğe geç

Demirkapı Kurye

Demirkapı kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize her zaman sorunsuz, güvenilir, hızlı, profesyonel ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak uzun yıllardan bu yana sunmuş olduğumuz kurye hizmetinin çok daha fazla özelliğe sahip olabilmesi adına pek çok araştırma ve çalışma yapmaktayız. Yaptığımız çalışma ve araştırmalar sayesinde günümüz şartlarına uygun olarak müşterilerimizin isteklerini karşılayacak tüm özellikleri bünyemizde bulundurmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin bünyesinde bulunan en önemli özelliklerden bir tanesi de güvenilir hizmet veriyor olmamızdır. Müşterilerimizin kurye hizmetinden beklentileri arasında siparişlerinin eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim edilmesi yer almaktadır.

Biz de müşterilerimizin beklentilerini yerine getiren bir işletme olarak her türlü özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Sunduğumuz hizmetin uygun fiyatlı olarak müşterilerimize sunulması da en büyük özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

Ayrıca bünyemizde bulundurduğumuz tecrübeli elemanlar ve yüksek modelli motorlarımız sayesinde de sunulan hizmetin hızlı ve güvenilir bir şekilde sunulması sağlanmaktadır.

İşletme olarak kurye hizmeti sunma aşamasında her zaman teknolojiden büyük oranda fayda sağlamaktayız. Teknoloji kullanımı sayesinde en güvenilir güzergâhların belirlenmesini, hızlı hizmet sunulmasını ve sipariş verdiğiniz ürünlerin eksiksiz bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız.

Sizlerin de bu şekilde pek çok özelliğe sahip bir kurye hizmetine ihtiyacınız var ise işletmemiz ile iletişim kurabilirsiniz. İşletmemizden alacağınız kurye hizmetinden memnun kalacağınıza ve asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Demirkapı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile kuracağı iletişime çok büyük önem vermekteyiz. İletişime verdiğimiz bu önem ışığında pek çok iletişim yöntemlerini bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimize sunmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde bulunan iletişim seçenekleri şöyledir;

  • Telefon ile iletişim kurma
  • WhatsApp üzerinden iletişim kurma
  • İnternet sitemiz üzerinden iletişim kurma gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır.

İşletme olarak uzun yıllardan bu yana bünyemiz de hizmet veren santral elemanlarımız ve sekreter elemanlarımız ve bu elemanlarımızın sayılarının fazla olmasından dolayı müşterilerimiz istedikleri her zaman bizler ile iletişim kurabilir ve sorunlarına çözüm bulabilirler.

Müşterilerimiz internet sitemizi ziyaret etmek suretiyle canlı destek hattımıza anlık olarak bağlanabilir ve iletişim kurabilirler. Santral ve sekreter elemanlarımızın kurye hizmeti hakkında detaylı bilgilere sahip olmasından dolayı her türlü sorununuza çözüm bulabilmektesiniz.

Ayrıca iletişim bir diğer iletişim aracımız olan WhatsApp canlı destek hattımız müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yöntemde de canlı ve anlık olarak bağlantı kurabilir ve her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İşletme olarak bünyemizde bulunan bu iletişim kanallarının fazla ve kaliteli olmasının en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktır.

Demirkapı Kurye
Demirkapı Kurye

Demirkapı Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz bu kurye hizmeti bünyesinde pek çok teslimat seçeneği bulundurmaktayız.

Bu teslimat seçenekleri arasında yer alan zili çalmadan teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Özellikle evlerinde küçük bebekleri olan müşterilerimiz bebeklerinin rahatsız olmaması ve uyanmaması için bu yöntemi tercih etmektedirler.

Zili çalmadan teslimat yöntemi hakkında detaylı eğitimler alan profesyonel elemanlarımız en ufak bir aksiliğe fırsat vermeden siparişinizi sizlere teslim etmekte ve bebeklerinizin rahat olmamasını sağlamaktadır.

Sunduğumuz hizmet bünyesinde bulunan zili çalmadan teslimat özelliği her zaman müşterilerimiz tarafından övgüye bahsedilen özelliklerimiz arasında kendisine yer bulmaktadır.

Demirkapı kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize her zaman özelliği fazla olan kurye hizmeti vermekteyiz. Bu fazla özellikler arasında kapıda ödeme seçeneği de bulunmakta ve müşterilerimizin gönüllerine hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

Siparişlerinizi getiren kurye elemanlarımıza peşin olarak ödeme yapabilmekte ve aynı zamanda post cihazları yardımıyla kredi ve bankomat kartlarınız ile de ödeme yapabilme şansına sahip olmaktasınız.

Kapıda ödeme yöntemi sayesinde müşterilerimiz öncelikle siparişlerini kontrol etmekte ve daha sonra kapıda ödemelerini yapmaktadırlar. Bu yöntem sayesinde müşterilerimizin emin olmak kaydıyla hizmet almakta ve her zaman olumlu geri dönüşler sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara