İçeriğe geç

Topselvi Kurye

Topselvi kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana hızlı, güvenilir, kaliteli, deneyimli, sorunsuz, hasarsız ve sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Bu özellikleri bünyesinde bulunduran hizmetlerimiz her zaman müşterilerimiz memnuniyetlerini kazanmamız konusunda bizlere büyük faydalar sağlamaktadır. Tüm bu özelliklerin aynı anda bünyemizde bulunması adına pek çok çalışmalar yapmakta ve kurye elemanlarımıza her aşama ve özellik hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler her zaman uzman eğitimciler tarafından verilmektedir. Elemanlarımıza sunduğumuz eğitimler her zaman sunulan hizmetlerin kalitesini artırmaktadır.

Topselvi kurye olarak müşterilerimizin verdiği siparişlerden anlık olarak haberdar olmakta ve bu sayede siparişlerin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması sağlanmaktadır. İşletme olarak bünyemizde kullanılan teknolojik sistemler devamlı olarak güncellenmekte ve bu güncellemeler sayesinde hizmetlerimizin günümüz şartlarına uygun olarak sunulmaları sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak her zaman en uygun fiyatlar ve çeşitli indirimler ile hizmetler sunmaktayız. Bu özellikler ile beraber sunulan hizmetler her zaman çok fazla talep görmekte ve müşterilerimizin aldıkları hizmetleri yakın çevrelerine tavsiye etmelerini sağlamaktadır. Ayrıca sipariş verdiğiniz ürünlerin paketlenmeleri aşamasında her zaman en kaliteli ambalajlar kullanılmakta ve bu kaliteli ambalajlar sayesinde ürünleriniz korunaklı hale getirilmekte ve en ufak bir hasar dahi almamaları sağlanmaktadır.

Topselvi kurye işletmesi olarak zili çalmadan teslimat yöntemini her zaman sorunsuz ve kaliteli olarak yerine getirmekte ve bu teslimat yöntemleri sayesinde müşterilerimizden olumlu dönüşler almaktayız. Temassız teslimat yöntemi sayesinde müşterilerimiz her zaman sağlıklı bir şekilde ürünlerini teslim almakta ve kurye elemanlarımız ile yüz yüze gelmemektedirler.

Temassız teslimat seçeneğinin bir başka özelliği de müşterilerimizin kıyafet uygunluk durumlarını değiştirmeden siparişlerini teslim alabilme şanslarıdır. Bu özellik sayesinde müşterilerimiz hiçbir rahatlıklarını bozmadan siparişlerini teslim almakta ve internet sitemize girmek suretiyle bu özelliğimiz hakkında her zaman olumlu yorumlar yapmaktadırlar. Bu olumlu yorumlar sayesinde işletmemize karşı olan talep başvuruları artış göstermektedir.

Topselvi Kurye
Topselvi Kurye

Topselvi Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimize pek çok sayıda ödeme seçeneği sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Ödeme yöntemlerimiz içerisinde en çok tercih edilen yöntem kapıda ödeme yöntemi olmaktadır. Bu yöntem sayesinde müşterilerimiz hem nakit hem de kartları ile kolaylıkla ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

Kapıda ödeme seçeneği bünyesinde kullanılan post cihazlarımız temassız ödeme özelliğini bünyesinde bulundurmakta ve bu özellik sayesinde müşterilerimiz şifre girmeden kolaylık ile kartlarıyla ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Bünyemizde hizmet veren deneyimli ve tecrübeli kurye elemanlarımız kapıda ödeme konusunda çok fazla bilgilere sahip olmakta ve bu bilgiler sayesinde sorunsuz şekilde ödemelerin yapılmasını sağlamaktadırlar.

Topselvi kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin en güvenilir şekilde sunulmalarını sağlamakta ve bu güvenli hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktayız. İşletme olarak siparişlerinizin güvenli şekilde sizlere ulaştırılmaları adına motorlarımızı güvenli şekilde yapılandırmakta ve ürünlerin detaylı şekilde ambalajlanmalarını sağlamaktayız. Bu işlemlerin yerine getirilmeleri aşamasında deneyimli ve tecrübeli elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimize çok büyük özen göstermekte ve bu sistemlerimiz sayesinde sipariş verdiğiniz ürünler içerisinde hassas yapılara sahip olan ürünler olduğu zaman haberdar olmaktayız. Hassas yapılara sahip olan ürünleri teknolojik sistemlerimiz bizlere uyarı şeklinde haber vermekte ve bu ürünlerin ekstra olarak korunaklı hale getirilmeleri sağlanmaktadır. Bu özellikler ışığında sunulan hizmetler her zaman memnuniyet kazanma konusunda önemli basamaklarda yer almaktadır.

İşletmemiz bünyesinde uzun senelerden bu yana hizmet veren kurye elemanlarına ürün hassasiyetleri konusunda detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde tüm ürünlerin motorlara planlı ve düzenli şekilde yerleştirilmelerini sağlamakta ve bu sayede sorunsuz ve hasarsız hizmet sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olmaları da sunulan hizmetlerin güvenli olarak sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Bu sebepten dolayı elemanlarımızın işe alımları aşamasında daha önceden sundukları mesleklerde sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart olarak sunmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara