İçeriğe geç

Florya Kurye

Florya kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde hizmet vermekte ve sunmuş olduğumuz kurye hizmeti sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. İşletme olarak bu memnuniyet ve takdirleri kazanmak için uzun soluklu çalışmalar ve geliştirmeler yapmaktayız.

İşletme olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve hizmetimiz bünyesinde müşterilerimize sunabilmek adına çalışmalar yapmaktayız. Sipariş ekranları, araç takip cihazları ve navigasyonlar gibi pek çok alanda gelişmeler yapmak suretiyle sunulan hizmetin kalitesini en üst seviyelere taşımayı hedeflemekteyiz.

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza, düzenli olarak kullandığımız motorlarımıza ve fiyatlarımızın makul düzeyde olmasına çok büyük özen göstermekteyiz. Bu özelliklerimizin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi adına bünyemizde özel olarak seçilmiş uzman elemanlar ile çalışmaktayız.

Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın telefonlarında bulunan özel uygulamalar sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerden anlık olarak haberdar olmakta ve en kısa süre içerisinde sizlere hizmet sunmaktayız.

Vermiş olduğunuz siparişlerinizi adreslerinize getirmeden önce detaylı şekilde kontrol etmekte ve eksiksiz ürün teslimatını sağlayabilmekteyiz. İşletme olarak önem verdiğimiz konuların en başında güvenilir hizmet gelmektedir.

Güvenilir hizmet özelliğini yerine getirebilmek adına tüm ürünlerinizi kontrol etmekte ve kullandığımız motorlarımızı güvenli hale getirerek ürünlerinizin en ufak bir hasar bile almadan adreslerinize teslim edilmesini sağlamaktayız.

Bu özellikler dışında acil hizmet, hızlı hizmet, ödeme seçenekleri, teslimat seçenekleri, kaliteli iletişim ağı, uygun fiyatlar gibi pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler ışığında kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Florya Kurye
Florya Kurye

Florya Kurye Hizmeti

Florya kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana İstanbul ilinde kurye hizmeti sunmakta ve bu kurye hizmetinin en son aşaması olan teslimat aşamasında pek çok teslimat seçeneklerini sizlere sunmaktayız.

Sunmakta olduğumuz teslimat seçenekleri sayesinde siz değerli müşterilerimizin uygunluk durumlarınıza göre siparişlerinizi teslim alabilmeniz amaçlanmaktadır.

Sizlere temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere birden fazla teslimat seçeneği sunmaktayız. Bu teslimat seçenekleri arasından sipariş verme aşamasında kendinize en uygun olanı seçebilme şansına sahipsiniz.

Zili çalmadan teslimat yöntemi evlerinizde rahatsız edilmeyen birisi olduğu zaman tercih edilmekte ve kurye elemanlarımız siparişlerinizi zili çalmadan teslim ederek en ufak bir rahatsız dahi vermemektedirler. Bu yöntem müşterilerimiz tarafından sıklık ile kullanılan tercihler arasında yer almaktadır.

Temassız teslimat yöntemi ise sağlık konuları ve kıyafet uygunlukları konularında tercih edilmekte ve müşterilerimizin uygunluk durumlarını değiştirmeden siparişlerini teslim alabilmeleri sağlanmaktadır. Siparişlerinizi adreslerinize getiren profesyonel kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapınıza asmakta ve daha sonra sizlere telefon ile haber vermek suretiyle teslimatı tamamlamaktadırlar.

İşletme olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza bu teslimat seçenekleri hakkında detaylı şekilde eğitimler vermekte ve sorunsuz teslimat aşamalarının gerçekleşmesini sağlamaktayız.

İstanbul ilinde siz değerli müşterilerine kurye hizmeti veren bir işletme olarak sizlere aldığınız hizmet karşısında pek çok ödeme seçeneği sunmakta ve bu ödeme seçenekleri ile günlük maddi durumlarınıza göre ödeme yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Bu ödeme seçeneklerinden bir tanesi de kapıda ödeme seçeneğidir. Bu ödeme seçeneği ile kurye elemanlarımıza nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kurye elemanlarımızın yanlarında getirdikleri post cihazlarımızın yardımı ile kredi kartlarınız veya bankomat kartlarınız ile de ödeme yapabilme şansı yakalayabilirsiniz.

Kapıda ödeme yönteminin bir başka ayrıcalığı ise kapınıza gelen siparişlerinizi teker teker kontrol etmek suretiyle teslim alabilir ve o şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sunduğumuz bu ödeme özelliği müşterilerimiz tarafından her zaman takdir kazanmaktadır.

Florya kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin en önemli aşamalarından biri olan güzergâh belirleme aşamasında her zaman kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Florya kurye elemanlarımıza vermiş olduğumuz çevresel bilgiler eğitimleri ile düzenli olarak güncellenen navigasyon sistemlerimiz sayesinde adreslerinize giden en güvenli ve hızlı güzergâh belirlenmekte ve bu sayede sunulan hizmetin memnun etme seviyesi en üst basamaklara taşınmaktadır.

Güzergâh belirleme konusunda yol çalışması, trafik durumu, mesafe gibi pek çok etkeni göz önünde bulundurmakta ve bu etkenler ışığında olabilecek en doğru güzergâhı tercih etmekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara