İçeriğe geç

Dragos Kurye

İş dünyasındaki rekabet, teknolojide gerçekleşen hızlı gelişmeler, tüketici beklentisinin artması, dijital alandaki ilerlemeler ve çevresel faktörler insanları bir işi daha kısa sürede yapma baskısı altında tutuyor. Bu kişisel hayat için de geçerli profesyonel şekilde iş yapan bir insan için de aynı. İnsanlar, işleriyle yaşamları arasında daha fazla denge arıyor hale geldi.

Çalışanlar daha fazla işi daha az zamanda tamamlamak zorunda kalırken bireyler de daha yoğun bir hayat tarzıyla başa çıkmak zorunda kalıyor. Bu nedenle günümüz insanı için zaman çok değerli. İnsanlar ister özel isterse de iş hayatında olsun zamanı daha dikkatli kullanmak istiyor. Bu yüzden bazı meslek dalları daha fazla ihtiyaç haline geliyor.

Özellikle uzak bir yere özel bir teslimat yapılması gerekiyorsa bizim gibi kurye hizmeti veren firmalar hızlı ve maliyet etkili çözümler sunduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Firma olarak biz de duyulan ihtiyaca cevap verebilmek için İstanbul’un her semtine ayrı ayrı mobil destek veriyoruz. Dragos kurye olarak Dragos’tan İstanbul’da her iki yakada bulunan adreslere hızlı ve güvenilir teslimat sağlıyoruz.

Dragos kurye işletmemiz, müşterilerine sağladığı destekle sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü günümüz insanı kendisini anlayan, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan işletmelerle çalışmak istiyor. Biz de işletme olarak müşterilerimize beklentilerinin karşılanacağına dair güvence veriyoruz. Çünkü ekibimiz yıllardır profesyonel bir şekilde bu işi yapıyor ve edindiğimiz tecrübelerle ihtiyaçları, istekleri gözlemleyerek hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Bizden beklenen hizmet unsurlarını en iyi şekilde yerine getirdiğimize inanıyoruz. Bunun en büyük göstergesi de müşterilerimizden aldığımız takdir mesajlarıdır.

İnsanlar niye bir kurye hizmetini tercih eder? Çünkü ya kendi iç kaynakları teslimat unsurları için gerekli şekilde değildir. Ya uzmanlık gerektiren gizli ve değerli bir teslimat gerçekleşmesi gerekiyordur. Firmasında bu işi sağlayacak bir eleman için gerekli bir ödeme ayırmak istemiyordur. Uzak bir lokasyon için personelinin trafikte kalarak zaman kaybetmesinden hoşlanmıyordur. Daha pek çok sebep sıralayabiliriz.

Firmaların ve bireysel olarak kişilerin bizden destek hizmet talep etmesinin ardında yatan en büyük sebep hızlı ve acil teslimat ihtiyacı ve güvenilir bir hizmet beklentisidir. Biz de bu beklentiyi en iyi şekilde karşılıyor, farklı ihtiyaçlara farklı çözümler üreterek cevap veriyoruz.

Dragos Kurye
Dragos Kurye

Dragos Kurye Hizmeti

Dragos kurye işletmemiz teslimatları kolayca ve güvenilir şekilde yönetir. Ekibimiz bu konuda titiz çalışmalar yürütür. Hatta müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hızlı ve acil teslimatları kolayca gerçekleştirerek verdiğimiz hız aralıklarına uyumlu hizmet yapıyoruz. Bu da müşterilerimizin üzerinde olumlu etki bırakıyor. Güvenli hizmet vermek ve güvenilir olmak kurye hizmeti veren bir işletme için başlıca aranan bir özelliktir.

Müşterilerimiz verdiği paketin zarar veya hasar görmeden alıcısını bulmasını arzu eder. Bu ister iş dünyası için önemli, gizlilik içeren bir sözleşmenin taşınması olsun isterse de bireysel bir gönderide bulunan değerli bir eşya için olsun fark etmez. Bütün gönderiler, gönderi sahibi için değerli ve kıymetlidir. Biz de müşterilerimizin bu hassasiyetini biliyor ve anlıyoruz. Teslimat için çalıştığımız kuryeleri seçerken özenli davranıyoruz. Bugüne kadar teslimatlarımızda aksaklık yaşanmaması ve güvenilir işler yapıyor oluşumuzun en önemli sebebi ekibimizin profesyonel ve alanında tecrübeli kişilerden oluşuyor olmasıdır.

Güvenilirlik ve paketlerin izlenebilirliği müşterilerimiz için büyük bir avantaj sağlar. İşletmemiz bu anlamda en iyi donanımlara ve yazılım sistemini ihtiyaca göre geliştiren iyi bir alt yapıya sahiptir. Dolayısıyla bu hem çalışanlarımızın işini kolaylaştırıyor hem de müşterimizin arzu ettiği hizmeti almasını sağlıyor. Müşterimiz emanet ettiği paketin durumunu takip edebildiği için teslimatı gönül rahatlığıyla yapabiliyor.

Teslimattaki boyuta göre motosiklet haricinde araba da kullanabiliyoruz. Bazı müşterilerimiz teslimatın gece yapılmasını istiyor, acil durumlar olduğunda şehir dışına gönderide bulunmak istiyor. Bütün bu durumlarda da işletme olarak müşterilerimizin yanında oluyoruz. 24 saat hizmete devam eden ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak pek çok seçenek sunuyor. Her ihtiyaca ve duruma göre uygun bir hizmet verebiliyoruz. Amacımız müşterilerimize kaliteli hizmeti en uyguna sunarak mali olarak da müşterimizin yanında olmaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara