İçeriğe geç

Mardin Uçak Kargo

Mardin uçak kargo isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana sorunsuz ve hasarsız kargo hizmetleri sunmakta ve bu hizmetlerimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin beğenilerini, övgülerini, memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kargo hizmetlerinin sorunsuz ve hasarsız olabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemler, elemanlarımızın deneyimli olması, paketleme sistemlerimiz, bakımlı ve güvenlikli araçlarımız, uçakta olan ürünlerin takiplerini yapan elemanlarımız sunulan hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak en büyük hedeflerimiz arasında müşterilerimizin memnuniyetleri yer almakta ve bu hedef doğrultusunda her zaman sorunsuz ve hasarsız hizmetler sunmak için büyük çaba sarf etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetleri kazanmak adına sunduğumuz kargo hizmetinin sorunsuz ve hasarsız sunulmasına özen göstermekteyiz. Bizlere emanet ettiğiniz tam kargolarınız hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşmaktadır. Kargolarınız uçaklara yerleştirilmesinden yeni adreslerine teslim edilmesine kadar profesyonel elemanlarımız tarafından takip edilmekte ve sorunsuz şekilde teslim edilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak kargolarınıza uyguladığımız barkot sistemleri sayesinde düzenli olarak takiplerinin yapılabilmesi sağlanmaktadır.

Mardin uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz kargo hizmeti bünyesinde en çok önem verdiğimiz aşamanın güvenlik aşaması olduğunu aktarmak isteriz. Güvenli bir şekilde kargo hizmeti alabilmeniz adına bünyemizde çeşitli paketleme makinaları bulundurmaktayız. Teknolojik açıdan donanımlı olan bu makinalarımız sayesinde kargolarınız yüksek güvenli seviyelere getirilmekte ve her türlü darbeye karşı dayanıklı olmaktadır. Paketleme aşamasında köpükler, havalı ambalajlar ve yumuşak malzemeler kullanmaktayız. Kullandığımız bu malzemeler sayesinde kargolarınız ekstra güvenli hale gelmektedirler.

Kargolarınızın paketlenmesi aşamasında profesyonel, deneyimli ve tecrübeli kurye elemanlarımız da hizmet vermektedirler. Kargolarınız detaylı bir şekilde paketlenmekte ve daha sonra barkot tanımlama işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede sunulan hizmetin her aşamasında güvenli bir şekilde takip edilebilmektedir. Ayrıca yaptığımız paketlemeler kolay kolay açılmayacak şekilde yapılmaktadır. Kargolarınızın yeni adreslerine doğru yola çıkması aşamasında gelebilecek her türlü darbeyi emebilecek özelliklere sahip olmaktadır. Bu şekilde yaptığımız kaliteli hizmetler her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Mardin Uçak Kargo
Mardin Uçak Kargo

Mardin Uçak Kargo Hizmeti

Kargo sektöründe müşterilerimiz tarafından en çok önemsenen özellik güvenlik konusudur. Kargolarının güvenli ve hasarsız bir şekilde yeni adreslerine teslim edilmesi konusu müşterilerimizin beklentileri arasında her zaman ilk sıralarda yer almaktadır. Biz de işletme olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek adına uzun soluklu çalışmalar yapmakta ve teknolojik makinalardan büyük fayda sağlamaktayız. Ayrıca yaptığımız paketleme sistemlerinin geliştirilmeleri adına detaylı şekilde araştırmalar yapmakta ve kargoların çok daha güvenli hale gelebilmelerini sağlayan özellikleri bünyemize eklemekteyiz.

Mardin uçak kargo işletmesi olarak müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlayacak şekilde hızlı hizmetler meydana getirmekteyiz. Bizlere emanet ettiğiniz kargolarınız hızlı şekilde paketlenerek güvenli hale getirilmekte ve kargo araçlarımıza yüklenmektedir. Deneyimli ve tecrübeli şoför elemanlarımız tarafından hızlı bir şekilde havalimanlarına götürülmekte ve uçaklara yerleştirilmeleri yapılmaktadır. Gideceği bölgede hizmet veren elemanlarımız tarafından teslim alınan kargolarınızın tamamı orada bulunan kargo araçlarımıza yüklenmekte ve güzergâh sıralamasına göre yeni adreslerine teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Tüm bu işlemler bünyemizde hizmet veren profesyonel elemanlarımız ve teknolojik sistemlerimiz ile sunulmakta ve bu sayede sunulan hizmetin son derece hızlı şekilde sunulması sağlanmaktadır. Hızlı kargo hizmeti veriyor olmak işletmemizin bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Mardin uçak kargo sektöründe hizmet veren işletme olarak kargolarınızın havalimanlarına nakliyesi aşamasında kullandığımız tüm araçlarımızı güvenli hale getirmekteyiz. Kargo taşıma kısımlarını yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplamakta ve bu sayede kargolarınızın darbelere karşı dayanıklı olmalarını sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız bu araçlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında ve eksiksiz olarak yaptırmakta ve bu sayede sunulan hizmetin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Kullandığımız kargo araçlarının düzenli olarak yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamakta ve bu sayede kargo hizmetlerinin çok daha güvenli, hızlı ve kaliteli bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız. İşletme olarak kargo araçlarımıza çok fazla önem vermekte ve bu araçlarımız sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini ve beğenilerini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara