İçeriğe geç

Bahariye Kurye

Bahariye kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize pek çok alanda kurye hizmetleri sunmakta ve sunduğumuz kurye hizmetlerinin kaliteli, deneyimli ve profesyonel bir şekilde sunulması ile sizlerin memnuniyetleri, beğenileri, takdirleri ve olumlu dönüşleri kazanılmaktadır. Sizlere sunduğumuz kurye hizmetleri içerisinde çiçek siparişleri de yer almakta ve müşterilerimiz için çok önemli bir konumda yer almaktadır. Sevgililer günü, evlilik yıl dönümleri, yılbaşları, doğum günleri gibi özel günlerde insanlar sevdiklerini mutlu etmek için çiçek siparişleri vermekte ve belirledikleri saatlerde teslim edilmelerini istemektedirler.

İşletme olarak müşterilerimizin çiçek siparişlerine verdiği önemi çok iyi bildiğimiz için bu konuda kaliteli hizmetler verebilmek adına tüm kurye elemanlarımıza detaylı eğitimler vermekteyiz. Ayrıca kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma kısımları ekstra güvenli halde bulunmakta ve sipariş verdiğiniz çiçeklerin zarar görmeden teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Müşterilerimiz çiçek siparişleri verme aşamasında hangi saatte teslim edilmelerini istediklerini de belirtme şanslarına sahip olmaktadırlar. Bizlerde müşterilerimizin bu taleplerine uymak kaydıyla tüm siparişlerimizi teslimat saatlerine uygun şekilde teslim etmekteyiz. İşletme olarak çiçek teslimatlarında bu şekilde kaliteli, deneyimli ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini, takdirlerini, beğenilerini ve olumlu dönüşlerini kazanmaktayız.

Bahariye kurye işletmesi olarak bünyemizde pek çok teslimat seçeneği bulundurmakta ve müşterilerimizin bu teslimat seçeneklerinden kendilerine uygun olanlarını seçebilmelerini sağlamaktayız. Teslimat seçeneklerimiz bünyemizde çok fazla sayıda bulunmakta ve her geçen gün yapılan araştırmalar neticesinde sayıları artırılmaktadır. Müşterilerimiz formlarda ve internet sitemizde yaptığı yorumlar her gün detaylı olarak incelenmekte ve teslimat seçenekleri konusunda talepleri belirlenmek suretiyle hizmetlerimiz bünyesine eklenmektedir. İşletme olarak bünyemizde fazla teslimat seçeneklerinin bulunmasının en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır. Teslimat seçeneklerimizin fazla olması müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve günlük uygunluk durumlarına göre seçimler yapabilmeleri sağlanmaktadır. Sipariş verme aşamasında siz değerli müşterilerimizin yaptıkları teslimat seçeneklerine her zaman sadık kalınmakta ve sorunsuz şekilde teslimatlar yapılmaktadır.

Bünyemizde uzun yıllardan bu yana hizmet veren kurye elemanlarımız tüm teslimat seçenekleri hakkında detaylı bilgilere sahip olmakta ve bu bilgiler ışığında her zaman sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmektedirler. Ayrıca işle yeni başlayan tüm kurye elemanlarımıza teslimat seçeneklerimiz hakkında detaylı eğitimler vermekte ve sizlerin seçmiş olduğunuz teslimat seçeneklerinin tüm gerekliliklerinin yerine getirilmeleri sağlanmaktadır. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat, süreli (randevulu) teslimat ve normal teslimat olmak üzere bünyemizde dört adet teslimat seçeneği bulunmakta ve sizlerin tercihlerine sunulmaktadır. Tüm bu teslimat seçeneklerinin özellikleri her geçen gün yaptığımız araştırmalar neticesinde artırılmakta ve sizlerin çok daha kaliteli hizmetler alabilmeniz sağlanmaktadır.

Bahariye Kurye
Bahariye Kurye

Bahariye Kurye Hizmeti

Uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe kaliteli hizmetler veren bir işletme olarak bünyemizde pek çok ödeme seçeneği bulundurmakta ve bu seçenekler arasında kapıda ödeme seçeneğinin de yer almasını sağlamaktayız. Kapıda ödeme seçeneği müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla tercih edilmekte ve maddi zorluk çekmeden ödeme yapılabilmesi şansına sahip olmaktadırlar.

Kapıda ödeme seçeneği ile müşterilerimiz kurye elemanlarımızın getirdiği post cihazları sayesinde kartları ile ödeme yapabilmekte ve aynı zamanda nakit olarak da ödeme yapabilmektedirler. Ayrıca ürünlerini kontrol etmek suretiyle ödeme yapabilme şanslarına da sahip olan değerli müşterilerimiz bu özelliğimizden dolayı her zaman memnuniyetlerini, takdirlerini, övgülerini ve beğenilerini bizler ile paylaşmaktadırlar.

Bahariye kurye işletmesi olarak her zaman sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde teknolojiye yer vermekte ve bu sayede sunulan hizmetlerin kaliteli ve profesyonel olarak sunulmasını sağlamaktayız. Teknoloji kullanımı her sektörde çok önemli bir noktada bulunmakta ve direkt olarak kaliteyi artıran etkenler arasında yer almaktadır. Navigasyon, iletişim araçları, motor takip cihazları gibi pek çok alanda teknoloji kullanımı önemli olmaktadır.

Kullandığımız tüm teknolojik cihazlar ve sistemler devamlı olarak güncellemeleri yapılmakta ve bu güncellemeler sayesinde günümüz şartlarını bünyemizde bulundurma şanslarına sahip olmaktayız. Ayrıca teknolojik sistemlerimiz sayesinde verdiğiniz siparişlerin en kısa süreler içerisinde haberdar olmakta ve siparişlerinizin sizlere en hızlı şekilde ulaştırılması şanslarına sahip olmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara