İçeriğe geç

Nuhkuyusu Kurye

Nuhkuyusu kurye isimli işletme olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin tamamını güvenli şekilde ortaya koymakta ve bu güvenli hizmetler sayesinde her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. Kullandığımız motorlarımızın tamamının ürün taşıma kısımlarını yumuşak zeminler, köpükler, çeşitli ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede ürünlerinizin her türlü darbeye karşı koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Özellikle kırılacak ve ezilecek olan ürünlerin en ufak bir zarar görmeden sizlere teslim edilmeleri konusunda önemli çalışmalar yapmaktayız. Ayrıca korunaklı hale getirilen motorlarımızı kullanacak olan şoförlerimizi de ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz.

Nuhkuyusu kurye olarak tüm elemanlarımızın ürünlerin hassasiyet yapılarını bilmeleri adına önemli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde ürünlerin zarar görmeden sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz ve ekranlarımız da verdiğiniz siparişler içerisinde hassas yapıya sahip olan ürün ve ürünler olduğu zaman bizlere uyarı vermekte ve dikkatli olmamızı sağlamaktadır. Bu uyarılar sonrasında kurye elemanlarımız siparişleriniz içerisinde bulunan ürünler motorlara hassasiyet yapılarına göre yerleştirilmelerini sağlamakta ve bu sayede güvenli kurye hizmetlerinin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Kurye sektöründe güvenli bir şekilde hizmet sunuyor olmamız bizleri diğer şirketlere göre öne çıkaran en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Nuhkuyusu kurye işletmesi olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve beğenilerinin kazanılmasını sağlayan hizmetler sunmakta ve sunduğumuz hizmetler bünyesinde pek çok özelliğe yer vermekteyiz. Bahsettiğimiz bu özellikler arasında fazla sayıda bulunan teslimat seçeneklerimiz de yer almaktadır. Teslimat seçeneklerimizin fazla sayıda bulunması siz değerli müşterilerimizin her zaman hoşuna gitmekte ve uygunluk durumlarınıza göre ürünlerinizi teslim alabilmeniz sağlanmaktadır. Kıyafet durumlarınız, sipariş teslim saat istekleriniz, rahatsız edilmeme istekleriniz gibi pek çok isteklerinizin karşılanacağı şekilde teslimat seçenekleri bünyemizde bulunmakta ve sizlerin tercihlerine sunulmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde pek çok teslimat seçenekleri bulunmaktadır. Bu teslimat seçenekleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Süreli (randevulu) teslimat seçeneği,
  • Temassız teslimat seçeneği,
  • Zili çalmadan teslimat seçeneği,
  • Normal teslimat seçeneği gibi seçenekler bünyemizde bulunmaktadır.

Süreli teslimat seçeneği müşterilerimizin siparişlerini günün istedikleri saatinde teslim alabilmelerini sağlamakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmektedir. Temassız teslimat seçeneği ise müşterilerimizin hem sağlıklı şekilde ürünlerini teslim alabilmelerini sağlamakta hem de kıyafet uygunluk durumlarının değiştirilmemesini sağlamaktadır. Zili çalmadan teslimat seçeneği ise müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntem olarak dikkat çekmekte ve özellikle küçük bebekleri olan müşterilerimizin bebeklerinin uyanmamasını sağlayacak şekilde siparişlerini teslim almalarını sağlamaktadır. İşletmemiz bünyesinde bulunan bu teslimat seçeneklerinin sayıları her geçen gün artırılmakta ve bu özellik için detaylı ve özenli şekilde çalışmalar yapılmaktadır.

Nuhkuyusu Kurye
Nuhkuyusu Kurye

Nuhkuyusu Kurye Hizmeti

İşletme olarak pek çok konu özelinde siz değerli müşterilerimize kurye hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetleri arasında çiçek hizmetleri de yer almakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla önem verilmektedir. Bizler de bu önemin farkında olacak şekilde hizmetler sunmakta ve pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve güncellemelerini yapmaktayız.

Çiçekleri taşıyacağımız araçlarımız için tüm koruma önlemlerini almakta ve çiçeklere en ufak bir zarar dahi gelmesini engellemekteyiz. Ayrıca bu araçların kullanımını sağlayacak olan şoförlerimize araç kullanım hakkında detaylı eğitimler vermekte ve çiçeklerinizin yapılarının bozulmamasını sağlamaktayız. Bu şekilde detaylı ve özenli olarak sunduğumuz çiçek teslimat hizmetleri her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamızı sağlamaktadır.

Nuhkuyusu kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize ödemelerinizi kapıda yapabilmenizi sağlayacak şekilde kapıda ödeme yöntemi sunmaktayız. Bu yöntem sayesinde müşterilerimiz hem ürünlerini kontrol ederek teslim almakta hem de ödemelerinizi nakit olarak yapabilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımızın yanlarında getirdikleri post cihazları ile ödemelerini kartlarınız ile yapabilme şanslarınızda sizlere sunulmaktadır.

Kapıda ödeme yöntemi müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmekte ve maddi zorluk çekmeden rahat bir şekilde ödeme yapabilmeniz sağlanmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi hakkında tüm kurye elemanlarımıza detaylı eğitimler verilmekte ve bu yöntemin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlamaktayız. İşletme olarak bünyemizde bulunan tüm özelliklerin ortak amacı müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara