İçeriğe geç

Fikirtepe Kurye

Günümüz şartlarında kurye hizmetine duyulan ihtiyaç artarak devam ediyor. Bunun altında yatan pek çok sebep var:

  • Trafikteki sıkışıklık
  • Gönderilerin güvenli şekilde ulaştırma arzusu
  • Acil teslimat isteğinin artması
  • Tüketicilerin hızlı teslimat beklentisi
  • İşletmelerin büyüyen hacmi
  • e-ticaretin yaygınlaşması

Bu ve bunlara benzer pek çok sebep dolayısıyla kurye hizmetlerine olan gereksinim artıyor. Sektörde bizim gibi bu alanda hizmet veren firmalar da artan bu talepleri karşılıyor. Müşterilerimizin güvenli bir hizmet almak istemesi, istedikleri hızla kendi müşterilerine ulaşma arzusu firmalar arasında tercih yaparken hangi unsurlara dikkat ettiklerini de ortaya koyuyor. Biz de müşterilerimizin isteklerini görüyor ve Fikirtepe kurye olarak bu isteklere çözümler üreterek kaliteli hizmet anlayışımızı sahada dikkatimizle, özenimizle gösteriyoruz.

İşletmeler, kendi iç kaynaklarını kullanarak teslimat yapmaktansa kurye hizmetlerini kullanarak kendi personelinin hem zamanını hem de kaynaklarını daha stratejik görevlere odaklamak istiyor. Bu sebeple de teslimat işlemleri için daha fazla verimlilik alabileceği bir yöntem olarak bizi tercih ediyor. İşletmeler ve kurumlar numunelerini göndermek için, evraklarını, belgelerini müşterilerine ulaştırabilmek için hem hızlı hem de güvenilir bir hizmet veren firmamızı tercih ediyor.

Fikirtepe kurye sistemimizi kullanan müşterilerimiz, bizi sadece işe dayalı gönderiler için tercih etmiyor. Aynı zamanda şahsî gönderilerde bulunmak isteyen müşterilerimiz de oldukça fazla. Sanatsal değeri olan tablolar, davetiyeler, kişisel belgeler, hediyeler vb. gibi içeriklerin güvenle taşınarak sadece alıcıya teslim edilmesini isteyen müşterilerimiz kaliteli hizmeti önemsiyor. Personelimiz de içerikte bulunan ürünle ilgilenmeksizin paketin güvenliğini en üst düzeyde sağlıyor. Sadece teslim alınması istenilen kişiye paket veriliyor.

Yakın veya uzak bütün lokasyonlara giden kuryelerimizin vazifesi, müşterimizin istekleri doğrultusunda söylenen hızda ve saatte alıcının adresinde olmaktır. Firmamızın amacı, müşterilerimize verdiğimiz değeri, kaliteli işler yaparak ortaya koymaktır. Bu yüzden bütün teslimat dikkatli şekilde izlenir ve aksaklığa izin verilmez. Teslimat hız kesmeden devam eder. Zaten müşterilerimize verdiğimiz takip numarası ile müşterilerimiz gönderilerini izleyebilir. Gönderi takibinde bulunabilir. İster yakında olsun ister uzakta zorlu ulaşım koşullarına sahip bir bölgeye teslimat yapılması gereksin, kuryelerimiz için fark etmez. Her koşulda teslimat yapılır.

Fikirtepe Kurye
Fikirtepe Kurye

Fikirtepe Kurye Hizmeti

Fikirtepe kurye uygulamamızla işletmemizden hizmet alan müşterilerimiz kaldıkları memnuniyeti dile getirir. Bu memnuniyetin sürekliliğini temin etmek, ayrıca bir sorumluluktur. Bu yüzden bütün ekibimiz, çok çalışır. Müşterilerimizin bizden beklediği dakiklik, paketin güvenliği ve verilen alıcının bizzat kendisine teslimdir. Bunun sağlanması da ekibin kendi arasında sağladığı iş paylaşımı ile titizlikle yapılır. Sahada görünen yüzümüz, kuryelerimizdir.

Günümüzde iletişim her işin odağında yer almaktadır. Özellikle bizim gibi kişiye özel taşımacılık gerçekleştiren firmalar için birebir iletişimde güler yüzlülük, nezaket ön plandadır. Kuryelerimiz hızlı motosiklet kullandığı gibi güçlü bir iletişim diline de sahiptir. Müşterilerimiz kendisine verilen değeri, önemser ve paketin güvenli şekilde taşındığından emin olduğu için firmamızla çalışmaya devam eder. Hatta referans olarak başkalarının da bizden hizmet almasını destekler. Bu şekilde büyüyen ve gelişen firmamız, şimdi anda onlarca kişinin teslimatını yaparak hizmet ağını genişletmeye devam eder. Bütün personelimiz ve donanımımızla güçlü bir alt yapımızla verdiğimiz bütün hizmetleri kesintisiz devam ettirmek için özenle çalışıyoruz.

Fikirtepe Kurye firmamız, müşterilerimize arzu edilen hizmeti sunmak için yüksek modelli araçlarla profesyonel bir kadroyla hizmet verir. Ekiplerimiz çalışmalarını eksiksiz yaparak üst seviyede iş çıkarmaya gayret eder. Müşterilerimize sunduğumuz hizmeti en uygu maliyetlerle gerçekleştirmek için çabalıyoruz. İstiyoruz ki İstanbul’a ve şehir dışına gönderi yapmak isteyen her müşterimiz firmamızın imkânlarından istifade edebilsin. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmak için farklı hizmet seçenekleri oluşturuyoruz.

Hıza göre ve seçilen gönderi saatine göre uyguladığımız farklı tarifeler olabiliyor. Ayrıca kimi zaman kampanyalar yaparak müşterilerimizin piyasa şartlarından daha uyguna gönderide bulunmasına katkı sağlıyoruz. Her paket için dikkat ettiğimiz belli hesap kriterleri oluyor. Bu veriler dikkate alınarak müşterimizin kullandığı özellikler hesaplamaya ilave edilir:

  • Müşterimizin adresinden alıcının adresine kadar alının mesafe
  • Paketin boyutu
  • Paketin hangi saatte teslim edileceği
  • Hangi hızda ulaşım sağlanacağı
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara