İçeriğe geç

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü İstanbul’un kentleşme olarak dikkat çeken yüzüdür. Geniş caddeleriyle planlı bir kent olarak hem işletmelerin hem de semt sakinlerinin daha rahat yaşamasına olanak sağlar. Bu ilçeye artan yaşama talebi kurye hizmetlerine olan ihtiyacı da etkilemektedir. İlçedeki nüfusun artmasıyla kurye hizmeti talepleri de artmıştır. Bu sebeple firma olarak Beylikdüzü’nde Beylikdüzü kurye olarak hizmet veriyoruz.

Her ne kadar geniş sokaklara sahip olsa da artan nüfus ilçedeki trafik yoğunluğunu da etkilemektedir. Bir semtten başka bir semte gitmenin oldukça zaman aldığı yerleşim yerlerinden biri de Beylikdüzü’dür. Bu sebeple başka bir adrese gönderilecek olan ufak bir paket için bile kurye hizmeti almanın avantajı ortaya çıkar. Hem şahsî gönderilerin hem de işverenlerin ihtiyaçları doğrultusunda pek çok farklı gönderiyi taşıyoruz. Kurye hizmetimizin sağladığı avantajları şöyle sıralayabiliriz:

  • Teslimat olabilecek en hızlı şekilde gerçekleşir.
  • Güvenliğe azami derecede dikkat edilir.
  • Gizliliğe oldukça önem verilir.
  • Fiyatlar alınan hizmete göre belirlenir.
  • Kuryelerimizin iletişim dili güçlüdür.
  • İstenilen gün ve saatte teslimat gerçekleşir.
  • Her zaman ulaşabilir bir hizmet anlayışı vardır.
  • 24 saat hizmet devam eder.
  • İstanbul’un en uzak köşesine bile hizmet verilir.

Beylikdüzü kurye ekibimiz hem sahada hem de şirket içi alanda yaptıkları özverili çalışmalarla en kaliteli hizmeti sunmaya gayret eder. Bir kurye hizmetinden beklenen hız ve güvenlik iki önemli unsurdur. Bu ikisinin sağlanması için bütün ekip en ince ayrıntısına kadar teslimat detaylarına dikkat eder. Hızlı bir teslimat yapabilmenin önemli dinamikleri vardır. Bunlardan ilki kuryelerimizin sürüş teknikleridir. Bu alanda tecrübeli olan kuryelerimizin manevra yapabilme, yoğun trafikten sıyrılarak hızlı ilerleyebilmesi önemlidir. Bunu yaparken hem kendi sağlığını hem de diğer yolcuların can güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde motosikleti kullanabilmesi gerekir. Hem trafik kurallarına uyan hem insana saygılı hem de hızlı olan kuryelerimiz hizmetimizin en önemli faktörüdür.

Her hava koşulunda motosikleti kullanabilecek, her trafik koşulunda en iyi çözümü üretebilecek nitelikteki kuryelerle çalışmaya gayret ediyoruz. Hızı etkileyen sadece kuryelerimizin vasıfları değildir. Motosikletlerin de bu noktada payı büyüktür. Firma olarak üzerimize düşeni yapıyor, dayanıklı, yüksek performansa sahip, enerji tasarrufu olan motosikletleri tercih ediyoruz. Motoru ve manevra gücü yerinde bir araçla yolculuk etmenin konforunu yaşan kuryelerimiz kendini rahat ve güvende hissettiğinde, daha iyi bir teslimat gerçekleştirir.

Beylikdüzü Kurye
Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

Beylikdüzü kurye ekibimiz, güvenilir bir taşımacılık gerçekleştirerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanır. Motosikletlerimizin bu noktada da önemli bir rolü vardır. Bir paketin hasar görmeden, kaybolmadan yeni sahibine ulaşması, motosikletlerin donanımıyla yakından ilgilidir. Bakımlı ve hızlı araçlarımız trafikte sorun yaşamadan adrese teslimatı gerçekleştirmeye yardımcı olur. Gün boyu İstanbul’un yoğun trafiğinde yer alan kuryelerimiz ve motorlarımız beklenmedik durumla karşı karşıya kalmamalı ki hızlı ve güvenli bir teslimat yapabilsin. Bunun için de firma olarak güvenilir elemanlar seçerek araçlarımızın son teknolojiyle donanmasını sağlayarak bu sorumluluğu yerine getiriyoruz.

Gönderiler arasında çok farklı içerikler olabiliyor. Gerek firmaların gerekse şahsî gönderilerin içinde pahaca değerli, manaca değerli maddi manevi pek çok farklı ürün taşıyoruz. Her bir ürün hangi açıdan değere sahip olursa olsun hizmet anlayışımız gereği hepsine gösterdiğimiz özen aynıdır. Her gönderi şahsa göredir, paket de her şahsın kendi özelidir. Bu sebeple gizlilik ilkesine riayet ediyor, en güvenilir şekilde taşıma gerçekleştiriyoruz. Gönderilerde dikkat ettiğimiz önemli iki faktör, kimyasal olmamasıdır ve yasal prosedüre uygunluktur.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, onların ihtiyaçlarını gözeterek oluşturduğumuz hizmetler, müşterilerimizin farklı hızlarda teslimat istemesini sağlar. Bu hem uygun bütçe anlamına gelir hem de acil olmayan bir paket için normal hızlarda teslimat yapabilme imkânını sağlar.

Her müşterimiz kendi kullandığı kadar hizmet bedeli ödemiş olur. Biz en uygun fiyatı belirlesek de hesaplama yaparken bazı faktörler de ödeme planına dâhil edilir. Müşterimizin hangi adrese teslimat istediği, göndereceği paketin boyutu, seçtiği hız aralığı, teslimat saati gibi faktörler fiyatı belirleyen temel kriterlerdir.

Firmamız kaliteli hizmete önem verdiği gibi herkesin bu hizmetten faydalanmasını da amaç edinir. Bu sebeple de en uygun fiyatla taşımacılık uygulamasını benimser.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara