İçeriğe geç

Güzeltepe Kurye

Güzeltepe kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde uzun yıllardan bu yana sorunsuz, kaliteli, hızlı, güvenli, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde müşterilerimizin olumlu geri dönüşler yapmasını sağlamaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmesi adına bünyemizde her zaman tüm periyodik bakımları zamanında yapılmış, yüksek modelli motorlar kullanmakta ve deneyimli, profesyonel kurye elemanları çalıştırmaktayız.

Ayrıca bünyemizde bulunan teknolojik sistemlerimizden ve navigasyon cihazlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamak suretiyle sunulan hizmetin güvenli ve hızlı sunulmasını sağlamaktayız.

İşletme olarak bünyemizde her zaman muhasebe elemanları çalıştırmakta ve bu elemanlarımızın yapmış olduğu araştırmalar ve hesaplamalar sayesinde müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktayız. Sunduğumuz bu en uygun fiyatların yanında çeşitli kampanyalar ve özel gün indirimleri yapmaktayız. Bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin maddi zorluk çekmeden hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

İşletme olarak uzun yıllardan bu yana hizmet veriyor olmanın getirdiği deneyim ve tecrübelerden çok büyük oranda fayda sağlamakta ve müşterilerimizin beklentilerine uygun şekilde hizmet sunmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmeti her zaman parmak ile gösterilmekte ve insanların bizleri birbirlerine tavsiye etmesine sebebiyet vermektedir.

İşletmemizden hizmet alan hiçbir müşterimiz aldığı hizmetten pişman olmamakta ve aksine çok memnun kalmaktadırlar. Sizlerin de bu şekilde özellikli kurye hizmetine ihtiyacınız var ise eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçerek hizmet almalısınız.

Güzeltepe kurye isimli işletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında bünyemizde pek çok özellik bulundurmakta ve bu özellikler arasından en çok bünyemizde hizmet veren elemanlarımıza titizlik ile yaklaşmaktayız.

Bünyemizde çalışan elemanlarımıza düzenli olarak sunulan hizmetin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde kurye hizmetinin kalitesini en üst basamaklara çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Bünyemizde çalışan elemanlar pek çok sınavdan geçirilmek suretiyle işe alınmakta ve bu sayede kurye sektöründe deneyimli olup olmaları ölçülmektedir. Ayrıca işe alınacak kurye elemanlarına kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet sunuyor olmaları şart olarak sunulmaktadır.

İşe alımları sağlanan kurye elemanlarımıza ilk bir ay olmak üzere çeşitli eğitimler verilmekte ve daha sonra hizmet sunmaya başlamaları sağlanmaktadır. Bu ilk bir ayda sunulan eğitimler sayesinde elemanlarımızın direkt olarak kaliteli hizmet sunacak hale gelmeleri amaçlanmaktadır.

Kurye elemanlarımızı işe alımları aşamasında sözlü mülakatlardan geçirmekteyiz. Yaptığımız bu sözlü mülakatlar sayesinde elemanlarımızın diksiyonlarını, saygılarını, sıcakkanlı olup olmadıklarını tespit etmekteyiz. Bu sayede elemanlarımızın sizlere saygılı ve mesafeli bir hizmet verebilmelerini sağlamaktayız.

İşletme olarak elemanlarımıza bu kadar titiz yaklaşıyor olmamızın tek nedeni sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanız ve takdirlerinizi bizler ile paylaşmanızdır.

Güzeltepe Kurye
Güzeltepe Kurye

Güzeltepe Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sunulan kurye hizmetinin en büyük materyalin motorlar olduğunu çok iyi bilmekte ve bilinç sayesinde özen göstermekteyiz.

Bünyemizde bulunan ve hizmet esnasında kullanılan tüm motorların periyodik bakımlarını zamanında ve eksiksiz bir şekilde yaptırmakta ve siparişleriniz nakliyesi aşamasında motor arıza riskini en alt seviyelere indirmekteyiz.

Ayrıca bünyemizde belirlediğimiz özel ekiplerimizin yaptığı araştırmalar sayesinde satın alacağımız motorların günümüz özelliklerine sahip olup olmadıkları incelenmekte ve o şekilde satın alma işlemleri yapılmaktadır.

Motor gücü yüksek olan, manevra kabiliyetleri yüksek olan, navigasyon sistemlerine sahip olan motorlar genellikle tercihimiz olmakta ve bu motorlar sayesinde sunulan hizmetlerin kalitesi en yüksek basamaklarda yer almaktadır.

Güzeltepe kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmeti sonrasında internet sitemize girmenizi ve aldığınız hizmet hakkında yorumlama ve puanlama yapmanızı rica etmekteyiz.

Yapacağınız puanlama ve yorumlarınız sayesinde sunduğumuz kurye hizmetinin eksik yanlarını tespit etmekte ve tespit edilen bu özelliklerin en kısa süreler içerisinde geliştirilmeleri sağlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde özel olarak görevlendirdiğimiz bir ekibimiz yaptığımız yorumları ve puanlamaları teker teker incelemekte ve tablo haline getirmektedir. Yaptığımız toplantılarda bu tablolardan büyük fayda sağlamak suretiyle sunulan hizmetin özelliklerini geliştirmekteyiz.

Puanlama ve yorum özelliğimizin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini artıracak şekilde kaliteli ve sorunsuz hizmet sunabilmektir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara