İçeriğe geç

Salıpazarı Kurye

Salıpazarı kurye olarak İstanbul’un en yoğun semtlerinden birinde hizmet veriyoruz. Kurye firmaları için böyle büyük metropollerde hizmet sağlamak hiç kolay değildir. Tecrübe ve profesyonellik gerektirir. Alanında yıllarca tecrübe edinmiş ve kendisini her geçen gün yenileyip teknolojinin getirdiği unsurları kullanmış bir firma olarak en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Firmamız, Salıpazarı’ndan İstanbul içindeki bütün semtlere; her iki yakaya da en iyi taşımacılık hizmetini vermektedir. Bireysel veya kurumsal paketleri taşıyarak insanlara hizmet vermenin mutluluğunu da taşıyoruz.

Bir firma olarak gerek bireysel gerekse kurumsal alanda bütün paketleri taşıyoruz. Yasal olarak sorun teşkil etmeyen ayrıca kuryelerimizin sağlığını riske atmayacak olan bütün gönderileri alıyor, adreslerine en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Kırılabilecek hassas içeriklerden gıda gibi bozulabilir paketlere kadar farklı birçok malzemeyi taşıyoruz. Bazılarını listeleyelim:

 • Evrak
 • Sözleşme
 • Kimlik
 • Ruhsat
 • Elektronik ürünler
 • Reçeteler
 • İlaçlar
 • Çiçek
 • Tekstile ait ürünler
 • Çiçek
 • Mücevher.

Çağrı merkezimize telefon geldiği andan itibaren kuryemiz en hızlı şekilde adrese ulaşır, paketi alır ve müşterimizin seçtiği saat dilimine göre yerine teslim eder. Teslim edildikten sonra alıcıya ulaştığına dair bilgi verilir.

Paketler, şayet motosikletle taşınabilecek boyutta değilse araçlarımızla da yardımcı oluyoruz. Oluşturduğumuz arabalı kurye seçeneği ile paketlerinizi teslim ediyoruz. Bir diğer seçeneğimiz ise uçak kargodur. Bu seçenekle de şehir dışına aynı gün içerisinde ulaştırmak istediğiniz paket varsa ulaştırıyoruz. Firma olarak müşterimizin neye ihtiyacı varsa ona odaklanıyor, en kısa sürede en hızlı güvenilir taşımacılık için en iyi çözümü üretmeye gayret ediyoruz.

Salıpazarı Kurye
Salıpazarı Kurye

Salıpazarı Kurye Hizmeti

Salıpazarı kurye olarak taşıdığımız her paketin güvenliği kuryelerimize aittir. O sebeple hem hızlı olup hem de güvenliği sağlamanın en önemli yolu, araçların donanımıdır. Firmamız teknolojik yenilikleri takip eder. Çağrı merkezindeki alt yapıdan, motosikletlerin ve kurye araçlarının düzenli olarak bakımlarının yapılmasına kadar her detayla ilgilenir. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız, düzenli olarak bakım yaptırır. Yola çıkmadan önce de teknik elemanlarımız günlük bakımlarla ilgilenir. Yolda herhangi bir problemle karşılaşmamak adına bu bakımların düzenli olması gereklidir.

Bir paketin hızlı ve hasar görmeden teslim edilmesi donanıma ve günlük rutin kontrollere bağlıdır. Firma olarak da gerek tecrübeli ve duyarlı kuryelerimiz gerek başka birimlerde çalışan profesyonellerimiz birbirlerine destek verir. Bu destekle en kaliteli hizmet ortaya çıkmaktadır.

Gerek şehir içi gerek şehir dışı teslimatta kuryelerimiz için gereken en hızlı araçları temin ediyoruz. Zaman zaman araçları yeniliyoruz. Hizmet ağımız genişledikçe araç filomuzdaki motosikletlerin ve arabaların sayısını da arttırıyoruz. Her zaman yenilikleri takip eden ekibimiz firmamıza alınacak yeni araçlar konusunda da en kaliteli hizmeti vermektedir.

Firma olarak hızlı ve güvenilir teslimat yapıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak bu alanda yıllardır hizmet vermenin getirdiği tecrübe ile seçenekler oluşturduk. Bu seçenekler kişinin veya kurumun talebine göre yol almayı önerir. Hatta her seçenek farklı bir fiyata sahiptir. Bu da müşterilerimiz için daha avantajlı bir hizmet vermemizi sağlamaktadır.

7/24 hizmet veren Salıpazarı kurye Vip seçeneği ile acil alım sağlar. Paketinizi alıp alıcıya teslim etme süresi en fazla 90 dakikadır. Express adını verdiğimiz seçeneğimiz ise alıcıya en fazla 120 dakika içinde ulaşır. Normal olarak isimlendirdiğimiz ve en fazla tercih edilen seçeneğimiz 180 ila 240 dakika arasında alıcıya ulaşmamızı hedefler.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara