İçeriğe geç

Haliç Kurye

Haliç kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti vermekte ve vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında öncelik verdiğimiz konular bulunmaktadır. Hızlı hizmet vermek, güvenilir hizmet vermek, sorunsuz ve eksiksiz hizmet vermek gibi pek çok konuya öncelik vermekte ve hizmetimizi bu öncelikler ışığında sunmaktayız.

Bu özellikleri yerine getirebilmek adına uzun soluklu çalışmalar, günümüz şartlarının araştırılması, profesyonel elemanlar, yüksek modelli ve bakımlı motorlar gibi pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve devamlı olarak geliştirilmelerini sağlamaktayız.

Ayrıca özel eğitim işletmeleri aracılığı ile bünyemizde hizmet veren elemanlarımıza düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde elemanlarımızın diksiyonlarını, meslekleri hakkında ki bilgilerini geliştirmeyi amaçlamaktayız.

İşletme olarak kaliteli ve memnun edici şekilde hizmet sunmak adına bünyemizde bulunan tüm özelliklerin düzenli olarak geliştirilmelerini ve günümüz şartlarına uygun hale getirilmelerini sağlamaktayız.

Ayrıca büyük araştırmalar ve hesaplamalar sonucu ortaya çıkardığımız uygun fiyatlar ve çeşitli indirimler ile kampanyalar sayesinde müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamakta ve bu durumdan mutluluk duymaktayız.

Sizlerde bu derece fazla özellikli, uygun fiyatlı bir hizmet almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile kaliteli bir şekilde iletişim kurabilir ve istediğiniz her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Haliç kurye olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana sorunsuz ve hasarsız bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin bu şekilde sorunsuz olması adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız.

Motorlarımızın ürün nakliyesi aşamasında arızalanması sorun teşkil edeceğinden dolayı motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve yüksek modelleriyle hizmet sunmaktayız.

Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın sahip oldukları ürün bilgileri sayesinde ürünlerinizi motorlara yerleştirme aşamasında yapısal olarak hassasiyet durumlarına göre yerleştirilmeleri yapılmakta ve bu sayede ürünlerinizin sizlere sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlamaktayız.

Bünyemizde bulunan elemanlar sunulan hizmetin tüm aşamaları hakkında detaylı eğitimler almakta ve seçmiş olduğunuz teslimat seçeneklerini de sorunsuz olarak yerine getirmektedir.

Kullandığımız motorlarımızın güvenli bir yapıya sahip olması ve ürün taşıma kısımlarının ise yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile donatılmış olması da sunulan hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Kullandığımız teknolojik sistemlerimizin anlık olarak güncelleniyor olması ve tüm ürünleri liste haline bizlere sunuyor olması sunulan hizmetin hızlı ve eksiksiz olmasını sağlamaktadır.

Haliç Kurye bünyesinde bulunan bu özellikler sunulan kurye hizmetinin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlamakta ve müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmamıza yardım etmektedir.

Haliç Kurye
Haliç Kurye

Haliç Kurye Hizmeti

Haliç kurye olarak siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz kurye hizmetleri her zaman en hızlı halleri ile sunulmakta ve bu hızlı hizmetlerin yanında acil kurye hizmeti de sunmaktayız.

Acil kurye hizmetinde genellikle ilaç ihtiyaçları, resmi evrakların yetiştirilmesi, anlık market alışverişleri gibi pek çok ihtiyaç dâhilinde hizmetler sunulmaktadır. Acil kurye hizmeti için özel olarak yetiştirilmiş kurye elemanlarımız hizmet vermekte ve kullanılan motorlar özel olarak temin edilmektedir.

Günümüzün en büyük sorunları arasında yer alan trafik sorunu otomobiller ile bu hizmetlerin sunulmasını çok bir hale getirmektedir. İşletme olarak kullandığımızın motorların önemi bu noktada devreye çıkmakta ve trafik sorunundan etkilenmeden acil olan ihtiyaçlarınızın karşılanması sağlanmaktadır.

İşletmemizden alacağınız acil kurye hizmeti sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde halledeceksiniz.

Haliç kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde yedek kurye özelliği de bulunmakta ve bu özellik ışığında bünyemizde her zaman yedek kurye elemanlarımız ve yedek motorlarımız bulunmaktadır.

Yedek kurye elemanlarımız işletmemiz bünyesinde bulunduğu gibi sahada da bulunmakta ve bir sorun yaşandığı zaman olay yerine intikal etmektedir.

Genellikle ürünlerinizin nakliyesi aşamasında yaşanacak trafik kazaları ve motor arızalanmaları konusunda devreye girmekte ve siparişlerinizi teslim almak suretiyle adreslerinize getirmektedir. Sunduğumuz hizmetin bu özelliği sayesinde yaşanan sorunlardan müşterilerimiz asla etkilenmemekte ve siparişlerini her zaman zamanında teslim almaktadır. Kıraç kurye olarak yedek kurye hizmetimizin en büyük özelliği müşterilerimizin yaşanan aksaklıklardan olumsuz olarak etkilenmemesidir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara