İçeriğe geç

Taşdelen Kurye

Günümüzde kişilerin yaşamlarına daha konforlu bir şekilde devam etme istekleri birtakım faaliyetlerin ortaya çıkmasına senin hazırlamış ve gündelik yaşamdaki çoğu etkinliğin daha rahat yapılmasına vesile olmuştur. Burada sözü edilen etkinliklerden bir tanesi de kurye taşıma faaliyetleridir.

Moto kurye hizmetleri ya da bir başka deyişle motorlu kurye hizmetleri hayatın pek çok noktasında etkin olarak var olan bir iş kolunun genel adına verilen isimdir.

Taşdelen kurye olarak kuryelerin, paketlerin ya da diğer pek çok ürünün taşınmasında aktif olarak rol alıyor ve birçok kişiye vermiş olduğumuz üst düzey hizmet kalitemizle işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı bir kere daha herkese ispat ediyoruz. Firmamızın başarıyla sürdürmüş olduğu kurye taşıma faaliyetlerinin amaçları arasında en ön sırayı alan iki temel hedef vardır. Bu hedefler kısaca şunlardan  meydana gelir:

  • Hızlı bir şekilde bir lokasyondan bir lokasyona kurye taşımacılığı yapmak firmamızın amaçları arasında ilk sıralarda yer alıyor ve sahip olduğumuz hızlı ürün dağıtım hizmetimizle bu faaliyetten fayda sağlamak isteyen herkesin yardımına koşuyoruz.
  • Firmamızın kuryelerinizi taşırken dikkat ettiği bir başka hedefi ise güvenilir bir hizmet anlayışına uyacak şekilde hareket etmektir. Yapmış olduğu tüm etkinliklerde bu hususa göre davranıyor ve faaliyetlerimize başlamadan hemen önce gerekli olan ayarlamaları yapıyoruz.  Güvenlik standartlarının temel ilkelerini göz önünde bulunduran firmamız herhangi bir olası sorunun ortaya çıkmaması için teknik personele gerekli olan tüm talimatları veriyor.

Motor kurye hizmetleri zincir halinde ilerleyen taşımacılık faaliyetleri olup gerek kişilere yönelik olarak gerek kurumlara yönelik olarak geniş kapsamlı olacak şekilde verilen yeni bir hizmet koludur. Taşdelen kurye olarak sizlere sunmuş olduğumuz faaliyetlerimizin en temel nitelikleri arasında şu maddelerden söz etmek mümkündür:

  • Firmamız kapsamında sunulan ürün dağıtım hizmetlerinde elimizde var olan tüm gönderileri hiç vakit kaybetmeden teslimat adreslerine ulaştırıyor ve herhangi bir soruna mahal vermemek adına akıllarda var olan tüm sorunları üstün kalitedeki performansımızla gideriyoruz.
  • Güvenlik ilkesi kapsamında firmamız personelinin bilgilerine ve yeteneklerine tüm dikkati çekmektedir. Ürünlerin taşınması konusunda firmamızda faal olarak yer alan teknik personelimiz profesyonel bir tavırla hareket etmeye özen gösteriyor ve profesyonelliğini sonuna kadar koruyarak moto kurye faaliyetlerinin kalitesinden herhangi bir ödün vermeyeceğimizin garantisini veriyor.
Taşdelen Kurye
Taşdelen Kurye

Taşdelen Kurye Hizmeti

Taşdelen Kurye olarak en olağanüstü durumlarda yanınızda yer alıyor ve hızlı hareket ederek gerçekleştirmiş olduğumuz kurye taşıma faaliyetlerimizden bir kere daha herkesin faydalanmasını sağlıyoruz. Firmamız siz değerli müşterilerimizi her daim korumaya özen gösteriyor. Bu amaç doğrultusunda sizlerin gereksiz zaman kaybı yaşamasının önüne geçiyor ve sizlere sunmuş olduğumuz ürün gönderimi faaliyetleriyle vakit kaybı yaşama ihtimalinizi minimum seviyeye indirgiyoruz.

Kent içinde yer alan yoğun trafik kurye taşıma faaliyetlerinin önündeki en büyük engellerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Firma olarak hizmetlerimizi sizlerle bir araya getirirken herhangi bir engel tanımıyoruz. Sınır tanımayan performansımızla adımızdan söz ettiriyor, sektör içinde hatırı sayılır bir konuma ulaşıyoruz.

Müşteri odaklı bir hizmet sunmayı temel düstur olarak kendisine belirlemiş olan firmamız teknik personeliyle birlikte sizlerin memnuniyetini had safhaya çıkarmak için çaba sarf ediyor ve tüm faaliyetlerimizi en kaliteli şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Teknik personelimizin birincil amacı sizlerin memnuniyetini sağlamak olup tüm etkinliklerini buna bağlı kalarak yapmaya itina göstermişlerdir. Buna göre ekibimizin sizlerin memnuniyeti için yaptığı çalışmalardan birkaçı arasında şunlar sayılabilir:

  • Moto kurye hizmetlerimizle alakalı zihninizde teşekkül eden tüm soruları açıklayıcı bir şekilde izah etmek.
  • Motor kurye hizmetlerimizle alakalı eğer varsa dilek ve şikâyetlerinizi dikkatle dinlemek ve bunları göz önünde bulundurarak hizmetlerde gerekli revizasyonu yapmak.
  • Kurye gönderim faaliyetleriyle alakalı ortaya çıkan yeniliklere karşılık olarak kendimizi yenileyerek bu alanda ortaya çıkan gelişmelere ayak uydurma başarısı göstermek.

Taşdelen kurye olarak bünyemiz içinde yer alan personelimize sonuna kadar inanıyor ve hizmetlerimizi sizleri memnun edici şekilde yaparak maksimum seviyede bir hizmetle bir araya gelmenizi sağlıyoruz. Eğer siz de firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz ve gereken detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara