İçeriğe geç

Darphane Kurye

Darphane kurye isimli işletme olarak sunduğumuz hizmet bünyesinde pek çok özelliği özen göstermekte ve bu özellikler arasında müşterilerimizin bizler ile iletişim kurabilmeleri konusu da yer almaktadır. Müşterilerimizin bizler ile kaliteli ve kesintisiz iletişim kurabilmeleri adına pek çok iletişim yöntemlerini bünyemizde bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin tüm taleplerine ve sorunlarına çözüm bulabilmelerini sağlamaktayız. İletişim kanallarımızın başında her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız bulunmakta ve tüm sorunlarınızın ve taleplerinizin anlık olarak çözüme kavuşturulmalarını sağlamaktadır.

İşletme olarak ortaya koyduğumuz iletişim kanalları sayesinde ürün iadeleri, ürün değişimleri, adres değişimleri, yanlış ürün teslimatları ve yol tarifleri gibi pek çok konular özelinde kaliteli ve hızlı şekilde hizmetler sunmaktayız. Bünyemizde hizmet veren santral ve sekreter elemanlarımıza düzenli olarak eğitimler vermekte ve verilen bu eğitimler sayesinde her zaman müşterilerimizin tüm isteklerinin karşılanmasını sağlamaktayız. İletişim kanallarımızın kaliteli olarak hizmet sunmaları müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla şekilde beğenilmekte ve işletmemizin tercih edilme oranlarının artmasına sebebiyet vermektedir. İletişim konusu kurye hizmetleri bünyesinde bulunan en önemli konular arasında yer almakta ve müşterilerin tüm işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde halledebilmelerini sağlamaktadır.

Darphane kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerini uygun fiyatlar ile sunmakta ve bu uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirimler ile de sunmaktayız. Fazla sayıda indirim meydana çıkarıyor olmamız müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmekte ve bu sayede çok daha uygun fiyatlara hizmet almaları sağlanmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerin pek çok farklı indirimler ile sunulması sunduğumuz hizmetlere karşı olan taleplerin her geçen artış göstermesini sağlamakta ve bizleri bu konuda çok mutlu etmektedir. Bünyemizde bulunan indirimlerin belirlenmesi aşamasında müşterilerimizin beklentilerini, piyasa koşullarını ve hizmet alma yoğunluklarını göz önünde bulundurmakta ve bu etkenler dâhilinde çeşitli indirimleri bünyemizde bulundurmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma konusunda bünyemizde bulunan indirimlerimiz çok büyük rol oynamaktadır.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren ekonomist elemanlarımız indirimlerimizin ve kampanyalarımızın belirlenmesi aşamasında çok büyük rol oynamakta ve düzenli olarak detaylı hesaplamalar yapmaktadırlar. Ekonomist elemanlarımızın yaptıkları araştırmalar, hesaplamalar ve çalışmalar sayesinde müşterilerimizin hizmet alma konusunda maddi olarak rahat etmelerini sağlayacak nitelikte indirimleri ve kampanyaları bünyemizde bulundurmaktayız. Çeşitli sepet indirimleri, sipariş tutar indirimleri, özel gün indirimleri, aylık indirimler, en çok hizmet alan müşterilerimize özel indirimler gibi pek çok indirim seçenekleri bünyemizde bulunmakta ve bu indirimler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, övgülerini, beğenilerini ve mutluluklarını kazanmaktayız. İşletme olarak bünyemizde pek çok önemli özellikler bulundurmakta ve bu özellikler arasında her zaman ilk sıralarda indirimlerimiz yer almaktadır.

Darphane Kurye
Darphane Kurye

Darphane Kurye Hizmeti

Darphane Kurye olarak siz değerli müşterilerimize kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetler bünyesinde acil evrak teslimatları da yer almaktadır. Acil evrak teslimat hizmetleri çok fazla sayıda müşterilerimiz için en önemli hizmetler arasında yer almaktadır. Otomobiller ile acil evrakların resmi kurumlara zamanında teslim edilmesi trafik yoğunluklarından dolayı mümkün olmayabilmektedir.

İşletme olarak kullandığımız motorlarımızın manevra kabiliyetlerinin fazla olmasından dolayı trafik yoğunluklarından çok fazla etkilenmemekte ve tüm evraklarınızın zamanında kurumlara teslim edilmelerini sağlayacak şekilde hizmetleri ortaya koymaktayız. Kullandığımız motorlarımızın bünyesinde pek çok özellik bulunmakta ve bu özellikler arasında en önemli olanı evraklarınızın taşınacağı kısımların su sızdırmaz yapılara sahip olmasıdır.

Darphane kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize randevulu (süreli) teslimat seçeneği sunmakta ve bu teslimat seçeneği sayesinde müşterilerimizin sipariş verdikleri ürünleri istedikleri her saatte teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Bu özelliğimiz müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve her daim tercih edilmektedir. İnternet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında istediğiniz saati belirleyebilir ve o saatte ürünlerinizin teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Misafirleri gelecek olan ve yoğun hazırlık yapmaları gereken müşterilerimiz sabah saatlerinde siparişleri vermekte ve misafirlerinin geleceği saatlerde siparişlerin teslim edilmesini istemektedirler. Bu sayede yoğun hazırlık aşamalarında sipariş verme işlemlerinin unutulması gibi problemlerden ortadan kaldırılmakta ve müşterilerimizin mağdur olmamaları konusunda çok büyük fayda sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara