İçeriğe geç

Cihangir Kurye

Cihangir kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin günümüz şartlarına uygun olarak sunulması ve müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmesi adına bünyemizde her türlü teknolojinin bulunmasını sağlamaktayız. Siparişlerinizin kaydedildiği sistemlerimiz düzenli olarak güncellenmekte ve en ufak bir sorun dahi yaşanmasını engellemektedir. Kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde siz değerli müşterilerimize sipariş takip numaraları vermekte ve bu numaralar ile siparişlerinizin anlık olarak hangi aşamada olduğu takip edebilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca bünyemizde kullandığımız tüm motosikletlerimiz de araç takip cihazları bulunmakta ve bu cihazlar sayesinde nakliye aşamasına geçen siparişlerinizin hangi konumda olduğunu takip edebilme şanslarına sahip olmaktasınız. Hangi konumda olduklarını takip ettiğiniz ürünleriniz sayesinde kendinizi o konumlara göre ayarlayabilmektesiniz.

Siparişlerinizi sizlere teslim etme aşamasında kullanacağımız güzergâhlarda teknoloji kullanımı sayesinde en doğru şekilde belirlenmektedir. Kullandığımız navigasyon sistemlerimizin tamamı düzenli olarak güncellenmekte ve bu güncellemeler sayesinde çevresel faktörlerin tespit edilebilmesi sağlanmaktadır. Çevresel faktör diye geniş bir başlık altında belirttiğimiz özellikler trafik kazaları, yol çalışmaları, inşaat çalışmaları gibi faktörler olmakta ve siparişlerinizin teslim edilme hızlarını doğrudan etkilemektedir. Adreslerinize siparişlerinizi getirdiğimiz zaman yanlarımızda post cihazlarımız olmakta ve bu cihazlar sayesinde saniyeler içerisinde ödemelerini yapabilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca kullandığımız teknolojik cihazlarımız sayesinde sipariş verdiğiniz tüm ürünlerin detaylı ve sağlam bir şekilde paketlenmelerini sağlamakta ve bu sayede teknolojiden fayda sağlayarak güvenli hizmetlerin sunulmasını amaçlamaktayız.

Cihangir kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan temassız teslimat özelliğinin en kaliteli şekilde ortaya konulması adına kurye elemanlarımıza detaylı eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler bünyesinde temassız teslimat seçeneğinin tüm özellikleri detaylı şekilde anlatılmakta ve bu sayede en ufak bir sorun dahi yaşanmadan bu teslimatların yerine getirilmesi ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır.

Temassız teslimat seçeneği her zaman müşterilerimizin mağdur olmayacağı şekilde sunulmakta ve bu sayede hizmetlerimize olan taleplerin artış göstermesine olanak sağlamaktadır. Adreslerinize gelen personellerimiz siparişlerinizi kapınızın önüne bırakmakta ve zili çalarak oradan ayrılmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin kurye personellerimizi hiç görmeden siparişlerini teslim alabilmeleri sağlanmakta ve bu sayede kıyafet durumlarını değiştirmelerine gerek kalmamaktadır.

Cihangir Kurye
Cihangir Kurye

Cihangir Kurye Hizmeti

Cihangir Kurye sektöründe siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmet veren bir işletme olarak güvenli hizmet konusuna çok büyük özen göstermekte ve bu özen sayesinde müşterilerimizin mağdur olmadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Tüm müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet yaşamadan hizmet alabilmeleri bizler için çok önemli bir noktada yer almakta ve bu konu özelinde pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde hizmet veren personellerimizin uzun yıllardan bu yana mesleklerinde hizmet veriyor olmaları kurye hizmetlerinin yüksek başarı oranları ile güvenli olarak sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır.

İşletme olarak motorlarımızın güvenli hale getirilmesi için yapılandırmalarını kaliteli işletmeler bünyesinde yaptırmakta ve bu sayede tüm siparişlerinizin en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. Güven duygusu pek çok konu özelinde başarılı sonuçlar alınarak oluşturulacak duygular arasında yer almaktadır. Sunulan hizmetlerin hızlı olarak sunulması, hasarsız olarak sunulması, eksiksiz olarak sunulması güven duygusunu oluşturacak başlıca faktörler arasında yer almaktadır. Bizler de işletme olarak siz değerli müşterilerimizin güven duygularına çok büyük önem vermekte ve bu duyguların kazanılabilmesi adına saydığımız tüm özellikleri en kaliteli halleri ile bünyemizde bulundurmaktayız.

Cihangir kurye işletmesi olarak müşterilerimizin gönüllerince hizmet alabilmeleri adına pek çok ödeme yöntemlerini bünyemizde bulundurmakta ve bu ödeme yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntem EFT ve FAST olarak ödeme yapabilmeleridir. EFT ve FAST ödeme yöntemleri ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimize teknolojik sistemlerimiz otomatik olarak hesap numaralarımızı vermekte ve mobil bankacılık uygulamalarından saniyeler içerisinde ödemelerini yapabilmelerini sağlamaktadır.

İşletmemiz bünyesinde bulunan hesap numaralarımız her banka özelinde farklı olarak bulunmaktadır. Her banka özelinde bulunan hesap numaralarımız sayesinde müşterilerimizin en ufak bir masraf ödemeden ödemelerini yapabilmeleri sağlanmakta ve bu sayede tüm müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerinin, takdirlerinin ve beğenilerinin kazanılması sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara