İçeriğe geç

Ballıca Kurye

İnsanların tüketim ihtiyaçları son zamanlarda hızlıca artmaya başladı. Gelişen dünya ile ihtiyaçlarda çeşitlenmeye ve farklılık göstermeye başladı. Bu ihtiyaçlarında tüketici kişilere ulaşması için farklı araç ve sektörler ortaya çıktı. Yine farklı iş gücü sektörlerinde hizmet sonucu evrak, belge, dokümanlar ortaya çıktı ve bu iş gücü kolları arasında bilgi alışverişi aktarımı başladı. Tüm bunlar için ayrı bir sektöre ihtiyaç duyuldu ve Ballıca Kurye firmalarının sayısı hızla artmaya başladı. Her geçen gün kendini geliştiren kurye firmaları farklı araçları kullanmaya ve zamandan tasarruf etmeye başladı.

Acil Moto Kurye hem bireysel gönderiler hem de kurumsal gönderileriniz için tercih edilen bir firmadır. Kaliteli hizmet anlayışımızla farklı araçlarımızla müşteri memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Uçak, araba ve motorlarla gönderileriniz istediğiniz yere güvenli bir şekilde teslim edilecektir. Sizlerin memnun kalması ve işlerinizin halledilmesine yardımcı olmak bizler için çok önemlidir. Adres neresi olursa olsun gönderileriniz zamanında alıcı adrese ulaştırılacaktır. Gönderilerinizin ağırlığı, boyutu veya diğer başka unsurları fark etmeksizin istediğiniz şekilde teslim edilecektir. Teslimatlarınızın çeşidine bakılmaksızın büyük bir hassasiyetle taşıma işlemi yapılmaktadır. Ülkemizin her köşesinde hizmet vermek için çıktığımız bu yolda Ballıca kurye ağını da firma bünyemize eklemiş bulunmaktayız.

Ballıca İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı bir mahalledir. Kalabalık nüfuslu şehirde gündelik yaşam ve hareket gittikçe zorlaşmaya başladı. Trafik yüzünden günlük yaşam zorlanmaya ve hep zamandan kaybedilmeye başlandı. Kayıp giden zamanı telafi edemeyeceğimizden bizler için kolaylaştırıcı yolları tercih etmeye başladık. Ballıca kurye hizmeti sizlere zaman kaybı yaşatmaksızın kendiniz gönderileriniz teslim etmeye uğraşmadan zamanında alıcı adrese ulaşacaktır. Siz keyfinize bakmak için gönderilerinizi güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Bütçe dostu firmamızla hizmetimizden yararlanmayan kimse kalmasın diyerek uygun fiyatlı seçeneklerimizi belirlemeye çalıştık. Genel piyasa durumuna da temel alarak olabildiğince uygun seviyede fiyatlarımızla gönderilerinizin mesafe, hız ve ağırlık gibi unsurlarını da ekleyerek sizler için uygun fiyatları belirledik. Hem saha içi hem de saha dışı çalışanlarımız özenle seçilmektedir. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımızla sizlere daima olumlu bir ortamda hizmet vermeyi amaçlıyoruz. En küçük bir stres anında bile sizlere yansıtılmadan problemleriniz itina ile çözülecektir.

Kurye arkadaşlarımız ehliyetli ve motora hakim ve kurallara uyan kişilerdir. Trafikte kurallara uyan hem kendisinin hem de çevredeki diğer kişilerle, gönderilerinizin güvenliğine dikkat ederek sakin bir şekilde hareket edeceklerdir. Kullanılan motorlarımızın ve diğer malzemelerimizin düzenli bir şekilde bakım ve kontrolleri yapılmaktadır. Kullandığımız araç ve gereçler donanımlı ve teknolojik ürünlerden oluşmaktadır. Ballıca kurye olarak kaliteli hizmette tek adresiz. Ballıca’dan diğer ilçelere istediğiniz şekilde hizmetimiz mevcuttur.

Ballıca Kurye
Ballıca Kurye

Ballıca Kurye Hizmeti

Bizlere her daim ulaşabilirsiniz. 7/24 bizleri arayarak gönderileriniz için gerekli bilgiler alındıktan sonra Ballıca kurye arkadaşlarımızdan birisi sizlere yönlendirilecektir. Gerekli sayıda kurye arkadaşımız saha içi ve saha dışında hazır beklemektedir. Hizmet almak için sıra bekleme gibi durumlarınız kesinlikle olmayacaktır. Kurye arkadaşımız sizlere en kısa sürede ulaşıp gönderinizi teslim alacaktır. Zarar görmemesi için her türlü koruyucu önlemler alınarak hareket edilecektir. Kurye arkadaşlarımız İstanbul’un sokak ve caddelerini bilen kişiler olduğundan adrese ulaşmada zorluk çekilmeyecektir. Gönderilerinizi teslim ettiğiniz andan itibaren hareket sürecini takip edebilirsiniz. Gönderiniz teslim edildiği zamanda da bilgilendirileceksiniz. Açık ve şeffaf iletişimle kaliteli hizmetin farkına sizlerde varacaksınız.

Ballıca kurye olarak kaliteli hizmet ile %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Daimi ve kalıcı hizmet modeli düşünerek sizlerin memnuniyeti öncelikli hedefimiz oluyor. Uygun fiyatlarımızla gerek bireysel gerekse kurumsal gönderileriniz için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Kurum ve kuruluşlarla sürekli hizmet anlayışına girerek hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmelerine yardımcı oluyoruz. Acil durum gönderileriniz büyük bir titizlik ve gizlilik içerinde sadece alıcı kişiye teslim edilecektir. Kesintisiz iletişimle bizlere çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren firmamızda sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizlerin de maddi ve manevi desteğiyle daha da büyüyerek kurye alanında rakipsiz ve örnek firma olmak istiyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara