İçeriğe geç

Yenisahra Kurye

Yenisahra kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana takdir ve memnuniyet kazanacağımız şekilde hızlı, kaliteli, profesyonel, uygun fiyatlı, güvenilir ve tecrübeli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet her zaman müşterilerimizin beklentileri keşfedilerek sunulmakta ve bu sayede müşterilerimizin tüm beklentileri en ince ayrıntılarına kadar karşılanmaktadır.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerden anlık haberdar olmakta ve bu sayede sunulan hizmetin hızını artırmaktayız. Hazırlanmış olan siparişleriniz tecrübeli ve bilgili kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve sahip oldukları ürün bilgileri ışığında motorlara titiz ve özenli bir şekilde yerleştirilmektedir. Yerleştirme işlemlerini yapmadan önce sipariş verdiğiniz ürünleri teker teker incelemek suretiyle eksiksiz olduğundan emin olmaktadırlar. Daha sonra çevresel bilgiler ve kullandığımız navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize giden en doğru güzergâh belirlenmekte ve o güzergâh üzerinden güvenli bir şekilde siparişleriniz adreslerinize getirilmektedir. İnternet üzerinden sipariş verdiğiniz aşamada seçmiş olduğunuz teslimat yöntemi ile kurye elemanlarımız siparişlerinizi sizlere teslim etmektedirler.

Siparişleri teslim eden kurye elemanlarımız sizlerden internet adresimize girmek suretiyle aldığınız hizmet ile ilgili yorum ve puanlama yapmanızı istemektedirler. Yapacağınız bu yorumlama ve puanlamalar sayesinde sunmuş olduğumuz kurye hizmetinin eksik yanlarını belirlemekte ve bu eksik yanların geliştirilmesi için büyük çabalar sarf etmekteyiz. Bu çabalar sayesinde siz değerli müşterilerimizin aldıkları hizmetten çok daha memnun kalmanızı sağlamaktayız.

Yenisahra kurye işletmesi olarak sunmakta olduğumuz kurye hizmetinin uygun fiyatlara sunulabilmesi için uzun süren çalışmalar, hesaplamalar ve araştırmalar yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu araştırma, hesaplama ve çalışmalar sayesinde her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve siz değerli müşterilerimizin gönüllerince ve maddi zorluk yaşamadan hizmet almanız amaçlanmaktadır. Yaptığımız çalışmalar sonucunda ortaya çıkardığımız bu uygun fiyatların yanında düzenli olarak çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekte ve bu özellikler sayesinde siz müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmet alabilmeniz amaçlanmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız takdir konularının en başında fiyatlarımız yer almaktadır.

Yenisahra Kurye
Yenisahra Kurye

Yenisahra Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimize düzenli olarak hizmet sunmakta ve sunduğumuz bu hizmetin güvenli olabilmesi için bünyemizde pek çok özellik bulundurmaktayız. İşletme olarak adreslerinize teslim ettiğimiz ürünlerin sorunsuz ve hasarsız bir şekilde teslim edilebilmesi için kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplanmasını sağlamakta ve bunun yanında kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ürün bilgileri konusunda eğitimler vermekteyiz. Bu ürün bilgileri eğitimleri sayesinde kurye elemanlarımız ürünlerinizin hassasiyet oranlarına göre motorlara yerleştirilmelerini sağlamakta ve nakliye aşamasında ürünlerinizin en ufak bir görmemesini amaçlamaktadır. Ayrıca işletme olarak sipariş verdiğiniz tüm ürünleri sigortamız altına almakta ve oluşabilecek en ufak zararlarınız dahi işletmemiz tarafından karşılanmaktadır.

İşletme olarak güven konusuna bu kadar önem veriyor olmamızın sebebi siz değeli müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma isteğimizdir. Ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde adreslerinize teslim edilmesi bizler için çok büyük mutluluk kaynağı olmaktadır.

Yenisahra kurye işletmesi olarak her zaman siz değerli müşterilerimize zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak nitelikte kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için kullandığımız motorlarımızı satın alma konusunda çok büyük titizlik ve hassasiyet içerisinde davranmakta ve motorlarımızı bu hassasiyet içerisinde seçmekteyiz. Seçmiş olduğumuz motorlarımızın manevra kabiliyetleri her zaman çok yüksek kalitede bulunmakta ve bu sayede günümüz sorunları arasında en büyüğü olan trafik sorununu kolay bir şekilde hallederek siparişlerinizi sizlere teslim edebilmekteyiz.

Ayrıca işletme olarak sunduğumuz hizmetin zamandan tasarruf sağlatabilmesi adına bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza ileri derece motor kullanım teknikleri alanında detaylı ve düzenli eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımız siparişlerinizi en hızlı şekilde adreslerinize getirmektedirler. Yenisahra kurye hizmetinin hızlı olmasını sağlayan bir başka özelliğimiz ise kullanmaya çok özen gösterdiğimiz teknolojik sistemlerdir. Anlık olarak güncellenmekte olan teknolojik sistemlerimiz sayesinde verdiğiniz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve bu sayede siparişlerinizden vakit kaybetmeden haberdar olmamızı sağlamakta ve siparişleriniz hızlı bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara