İçeriğe geç

Maltepe Kurye

Maltepe kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize İstanbul ilinde hizmet sunmaktayız. Siz müşterilerimize uzun yıllardan boyu hizmet sunmakta ve bu uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ve deneyimlerden büyük ölçüde fayda sağlamaktayız. Bu tecrübe ve deneyimler sayesinde müşterilerimizin bizlerden istedikleri hizmet özelliklerini çok iyi bilmekte ve ona göre hizmet sunmaktayız. Bu sayede sunduğumuz hizmet karşısında her zaman müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini duymakta ve büyük bir gurur yaşamaktayız. İşletme olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini çok daha yukarı seviyelere taşımak için sürekli olarak araştırmalar ve geliştirmeler yapmaktayız.

Kullandığımız teknolojik sistemlerin düzenli olarak güncellemelerini yapmakta ve çok daha yeni özellikler ekleme konusunda araştırmalar yapmaktayız. Ayrıca kullandığımız motorları güvenli hale getirebilmek için sürekli olarak çalışmalar yapmakta ve gerektiği zamanlar da motorlarımızı yüksek modelleri ile değişimlerini yapmaktayız. Ayrıca devamlı olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın sayılarını ve motorlarımızın sayılarını artırmakta ve çok daha hızlı hizmet verme amacı gütmekteyiz. İşletme olarak bünyemiz de bulunan tüm bu özelliklerin ortak amacı müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Maltepe kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin ne kadar önemli bir noktada yer aldığının farkındayız. Bu sebepten dolayı sunduğumuz hizmetin çok daha kaliteli ve memnun edici bir şekilde bulunması için büyük çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız çalışmaların başında bünyemizde çalışan elemanlarımızın deneyimli, bilgi ve tecrübeli olmaları gelmektedir. Öncelikle bünyemizde çalışacak olan elemanlarımızı işe alırken birçok sınavdan geçirmekte ve deneyimlerinden emin olmak kaydıyla işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca bünyemizde çalışan elemanlarımıza düzenli aralıklar ile sunulan hizmetin her aşaması hakkında eğitimler vermekte ve çalışanlarımızın bilgilerini sürekli taze olmasını sağlamaktayız. Ayrıca çalışan elemanlarımıza diksiyon dersleri de vermek suretiyle müşterilerimize çok daha kibar ve saygılı olmalarını sağlamaktayız. Ayrıca elemanlarımızın motor kullanımı konusunda yetenekli, tutkulu ve profesyonel olmaları sunulan hizmetin kaliteli ve hızlı olması konusunda çok önemli bir noktada yer almaktadır.

Maltepe Kurye
Maltepe Kurye

Maltepe Kurye Hizmeti

Maltepe kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin en önemli materyali olan motorlarımıza çok büyük önem vermekteyiz. Bu önem sayesinde motorlarımızın tüm aksamlarının bakımlarını zamanında yaptırmakta ve sunulan hizmet esnasında arıza çıkarmasını engellemekteyiz. Ayrıca düzenli aralıklar ile kullandığımız bu motorların yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamakta ve sunulan hizmet güvenli, hızlı ve kaliteli bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

Kurye hizmeti esnasında kullanılan motorlarımızın ürün taşıma haznelerinin güvenli bir hale gelebilmesi için bu hazneleri özel dizayn etmekteyiz. Bu ürün taşıma haznelerinin iç kısımlarını yumuşak zeminler ile kaplamakta ve dış yapısının ise sert plastikten oluşmasını sağlamaktayız. Bu özellikler sayesinde dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbelere karşı ürünleriniz koruma altında tutulmakta ve hasarsız bir şekilde sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır.

İşletme olarak sizle sunduğumuz kurye hizmeti esnasında bünyemize pek çok özellik bulundurmaktayız. Bu özellikler profesyonel elemanlar, bakımlı ve yüksek modelli motorlar, gelişmiş teknolojik sistemleri, uygun fiyatlar olarak göze çarpmaktadır. Tüm bu özellikleri bünyemizde bulunduruyor olmamızın tek amacı Maltepe‘de ki müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmayı istememizdir. Bu sebepten dolayı işletme olarak her bir özelliğe çok büyük önem göstermek suretiyle geniş çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu araştırma ve çalışmalar sayesinde sizlerin memnuniyetlerinizi kazanacağımız şekilde bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca sunulan hizmet esnasında oluşabilecek tüm aksaklıklar ve sorunlar işletmemiz tarafından ücretsiz şekilde karşılanacaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara